סקר קטן

איתי צר

New member
מתעניין הרבה יותר בסבב הנשים.

סבב גברים פשוט משעמם למרות שברור שהוא הרבה יותר איכותי מהנשים, אין עניין בסבב זה. אם פדרר ו/או נדאל נכנסים לטורניר הם לוקחים אותו רוב הסיכויים. סבב הנשים תמיד יש עניין ומתח, וכמובן ששחר פאר מעלה את התעניינות שלי בסבב הנשים.

adi dion

New member
../images/Emo79.gifיחידים נשים...

לא אוהבת לראות טניס גברים... גם לא משודר בשום ערוץ נורמלי וגם זה יותר מדי ארוך

matanur

New member
אני חושב שההדעפה בפורום

נובעת עקב אי ההצלחה של הגברים אצלנו, לפני קצת פחות מ-20 שנה היו אצלנו 3 גברים שהצליחו להגיע לפחות לסיבוב השלישי בווימבלדון. תסתכל עליהם עכשיו? דודי סלע מגיע לסיבוב השני באוסטרליה אופן, וזה נחשב להישג שיא אצל הגברים למשך כל העונה. לעומת זאת, בנשים יש את אנה שעד לא ממזמן הביאה המון גאווה לארץ ועכשיו שחר הגיעה וזה מושך הרבה אנשים לתעניין דווקא בטניס הנשי. בהתחלה כשאני ראיתי טניס גברים זה פחות עניין אותי אבל עכשיו אני יכול לראות את זה במשך שעות בגלל שהמשחק כל כך שותף, נקי ויפה. אבל עד שלא יהיה עוד שחקן כמו עמוס מנסדוף, שהפסיד לאדברג 9-7 במערכה החמישית בווימבלדון (אדברג אחרי זה זכה בטורניר), אני לא מצפה שהרבה אנשים ימשכו לטניס הגברים....

Jaaa1

New member
מזכיר לי, שחקנית כמו שחר פאר שהפסידה

לסרינה וויליאמס רק 8-6 במערכה השלישית באוסטראליין אופן (סרינה אחר כך זכתה בטורניר) :-\

snier1991

New member
לא קשור

אחרי משמינית הגמר המשחקים של הנשים הם מאד מותחים ולא נמתחים בנוסף הטופ 20 בנשים מכיל בחורות(ואני אוסיף את וינוס לטופ 20) עם המון כאריזמה שפשוט כיף לראות אותן משחקות עם כל האמוציות שלהם(האחיות גולבין מורזמו דמנטייבה וכדומה) לעומת זאת גברים לרוב משעממים פחד(מישהו הזכיר רוברדו? אני אוסיף את גונזאלס פדרר שהמושג רגש נטול מהמשחק שלו ולמען האמת להוציא את רודיק סאפין בלייק ונאדל כולם די משעממים או מעצבנים כמו דיוקוביץ') ובשמינית בניגוד לנשים המשחקים מתחילים להיות חד צדדים כשברור מי ינצח

matanur

New member
המשחקים בנשים לא כל כך מותחים אחרי השמינית

תראה את הגמר השנה ברולאן גארוס, חצאי הגמר, ורבעי גמר (ביחוד משחק של הנין סרינה שהיה אצור להיות משחק אמיתי ואכזב בסוף. אצל הנשים משחק הכי מעניין (בלי נקודת מבט ישראלית) היה שראפובה-שנידר וחוץ ממנו לא היה שום משחק שהתקרב לרמה. אצל הגברים הטניס כמו שאמרתי הרבה יותר חלק ומעניין לפחות לי, גם לפדרר שאני בכלל לא אוהב אותו יש חבטות כל כך יפות שזה כמו לראות אמן עושה יצירת מופת! נכון שיש הרבה שחקנים לא מעניינים אבל אם אתה תעודד את אלה שאתה ממש אוהב תראה איך כל הטניס הגברי יזרום לך בעורקים. יש דבר אחד שאני התעצבנתי עליו: דיוקוביץ' מעצבן ומשעשמם???????????? השחקן עם הכי הרבה אופי בכל הסבבים (גם נשים וגם גברים, גם לרודיק יש אופי טוב כמו לדיוקוביץ'), את דיוקוביץ' אני תמיד אשמח לראות משחק גם טניס יפה וגם אישיות מעולה!

למעלה