סקסית?

סקסיות

היא שם תואר בקונוטציה מינית, משהו שדומה למשפט הידוע "על טעם וריח לא מתווכחים.." בקשר לדוגמא שנתת, האביזר ימשיך ויהיה סקסי לכשעצמו, אבל עליה הוא יכול שלא להחמיא לה,...ויש כאלה שיגידו שכן. כל אחד וטעמו, כל אחד ומשיכתו המינית אל האביזר, או האישה . סקסיות לטעמי אינה תכונה, היא שם תואר שנועד לתאר תחושה שאביזר או התנהלות מסויימת, גורמת לנו למשיכה וקונוטציה מינית, או לחילופין לריגוש מיני כלשהו.

בואי נפתור לכם את הסוגיה ה"סבוכה" - סקסי

סקסי על פי מילון הסלנג המקיף מאת רוביק רוזנטל, הוא כל נושא או אובייקט (אדם או חפץ) בעל כח משיכה לקהל רחב.

עגלשון

New member
אז לא נתווכח

בעיני חפצים הם רק חפצים וכל קשר בינם לבין סקסיות הוא על סמך מי שלובש אותם.

עגלשון

New member
למה?

שכל אחד יפרש אים שירצה, זוהי דעתי. אתה רוצה לשכנע אותי שצבע אדום יותר יפה מצבע ירוק?

לא...

רק שלמילה סקסי יש יותר מפירוש אחד. מילה היא לא דעה אם כי לרבים יש דעה על מילים. השפה העברית גדלה והתפתחה. הסלנג מאפשר הצבה של מילים במקומות שפעם לא היו אפשריים והם מקבלים פירוש דומה - אבל שונה בתכלית. במקרה הזה - כפי שהסברתי ללייט - סקסי על פי מילון הסלנג המקיף מאת רוביק רוזנטל, הוא כל נושא או אובייקט (אדם או חפץ) בעל כח משיכה לקהל רחב. אלא אם כן סקסי בעיניך להתווכח על המילה סקסי.

עגלשון

New member
אז נתחיל מזה שאני לא מסכים עם ההגדרה של

רוביק מכיוון שמשיכה ניתנת ליותר מפירוש אחד גם היא, לפי ההגדרה הזו גם היטלר ואחמדניג'אד הם סקסיים. כן כן, אני יודע שהצמידו את המילה סקסי לכל מיני דברים, ביטויים, נושאים, וכיו"ב, הרשה לי לא להסכים עם זה, הרשה לי להמשיך ולסרב לראות בנעליים, חולצות, חזיות, שוטים, עקרבים ונחשים כמשהו שאינו סקסי.

מותר לך...

להחליט שאתה מתעקש על פירוש מסויים. מותר לך להתעלם ממטבע לשון מקובל. אפילו מותר לך להחליט מתי לדרוך במקום.
בכל מקרה, בכל ההיסטוריה של השפות, רבים המקרים בהם השאילו מילים בעלות פירוש מקובל וידוע ועשו בהם שימוש לצרכים אחרים. במקרה של המילה סקסי - זו בכלל העתקה מהעגה (סלנג) האמריקאית. אנחנו סתם מעתיקנים.

עגלשון

New member
פיל פיל פילפילון לא ידע לדרוך

זה לא פירוש ולא מתעקש, זוהי דעתי. שישאילו מה שרוצים, שיעשו שימוש במה שרוצים, אני משאיר לעצמי את הזכות לבחור מה מתאים לי ומה לא מתאים לי, עם מה אני מסכים ועם מה אני לא מסכים. גם טעויות לשוניות נפוצות מאוד, אין זה אומר שאתחיל להוריק עליך ושאבא שלי יושן.

לא ממש נכון

סקסיות היא קשר למין במובן שזה מגרה. יש נעליים שמגרות ויש בגדים שמגרים וזהו. כל אחד ורגשותיו. אני אישית חושב שנעליים עם עקבים סקסיות. ומעבר לזה מעצימות את המשיכה המינית וזה אני אז כן בעיני זה סקסי !

עגלשון

New member
תהיה בריא

אם נעליים מגרות אותך כשהן על המדף ולא על אישה שיבושם לך. אותי זה לא מגרה ולשיטתךלכן גם לא סקסי בעיני. אני באופן אישי חושב שנעליים עם עקבים גבוהים זו המצאה מטומטמת של גברים שיש להם איזו פיקסציה על נשים גבוהות וגרוע מכך זו קבלה של נשים של צורת המחשבה המעוותת של אלה שהמציאו את הנעליים שהן מוכנות לסבול חוסר נוחות, כאבי שרירים, כאבי גב ועוד כל מיני מרעין בישין בשביל להכנס לתוך המוסכמה החברתית הזו שרגליים ארוכות זה יותר מושך.

איש באמונתו יחיה

ותגיד לי שתי בלוטות חלב מוגדלות עושות לך את זה ??? מה לעשות...לי נעליים עושות את זה ....גם על המדף כי ישר אני מפנטז את זה על רגל של אשה נאה..... וזה שאתה לא מזדהה עם הרגשה לא הופך את זה למטומטם. אני בטוח שמוזיקה קלאסית לא עושה לך את זה....וזה ממש לא מטומטם.... בא תנסה לפתוח את הראש ולקבל שיש אנשים שונים ממך....זה יעשה לך רק טוב.....מבטיח !

עגלשון

New member
הנה אמרת את זה

אתה מפנטז על רגל של אישה נאה, לא מפנטז על הנעל אלא על האישה שנועלת את הנעל, את זה אני כבר יכול להבין. אתה צודק, מוזיקה קלאסית לא עושה לי את זה והפלא ופלא אני לא חושב שהיא מטומטמת, אבל אני כן חושב שזה מטומטם שנשים מוכנות לסבול לגרום לעצמן כשהן נועלות נעליים עם עקבים גבוהים. חביבי, אתה לא מכיר אותי, אתה לא יודע עד כמה הראש שלי פתוח לאנשים שונים ממני, אין לי בעיה עם מה שאתה חושב, אין לי בעיה עם דעתך, אתה רוצה לחשוב שנעליים הן סקסיות תחשוב, אתה רוצה לחשוב שתרנגולות הן סקסיות תחשוב, אתה רוצה לחשוב שחרדית חרמנית היא סקסית תחשוב, תשאיר לי גם את הזכות לחשוב מה שאני רוצה, תשאיר לי את הזכות לא להסכים עם מה שאתה חושב. אין בין זה ובין לפתוח את הראש ולקבל אנשים שונים ממני כהוא זה. רק זה חסר לי, שכולם יהיו כמוני...

אמרת אמרת

זה קצת יותר מורכב.... הפנטזיה נובעת מהנעל..השורה התחתונה היא תמיד סקס. ולכן זו המילה...סקסית.... וכן אני חושב שתרנגולות הן נורא סקסיות... במיוחד אלו עם הפסים החומים.

עגלשון

New member
יפה אמרת

ולאחר עיון מעמיק בכל השטויות שאת כותבת כאן הגעתי למסקנה חד משמעית שאת יכולה להמשיך לברבר ללא הרף

תשמעי - את מלכלכת בלי הפסקה לכל מי שמגיב לך..

בצורה שלא תואמת את דעותייך. הגיע הזמן שתשטפי את הפה בסבון. כי פיך, גברת נכדה - לא מפיק מרגליות.

אם לא...

את רק מביישת את עצמך. תעשי מה שאת רוצה. תנסי לרצות להתבגר קצת. לא יזיק לך להתנהג כמו בת 27 במקום כמו בת 12.

למעלה