סקסית?

it's shoe time

עושה ממש חשק להתכרבל איתן במיטה <הכסופה שמציצה, כן?> מעבר לכך שהיא סקסית, אני גם חושבת שיש לה נשמה. תבלי...:)
 
זה לבגד מסוים

חצאית ג`ינס,חולצת ליקרה לבנה עם שרוול,על זה עליונית קצרה אדום,משו סוף!
 

alifoot11

New member
סבבה

נשמע טוב לא שאני סטייליסט גדול אבל טעם מדבר אלי
 

alifoot11

New member
../images/Emo8.gif

ברור לא ? הכל צריך להשתלב ביחד
תודה
 

עגלשון

New member
יודע יודע (לצערי)

אבל זה שיש סקסיות שהן נעל לא אומר שיש נעליים שהן סקסיות.
 
אופס...

יש ויש.. כמו שיש חולצה סקסית שכשלובשים אותה אותה אישה/גבר המראה שלהם והתנהלות הגוף הופכת לסקסית.. איך אתה מפרש "סקסית" ? מאיזה חומרים אתה מחליט אם מישהי או משהו סקסי בעינייך?
 

עגלשון

New member
סקסי עבורי הוא תכונה אנושית

לא משהו שאפשר להגיד על חפץ כל שהוא. סקסי = משדר סקס ובצורה כזו נעל אינה סקסית אבל אישה שלובשת נעל מסוימת יכולה להיות סקסית, חולצה / חזיה/ תחתונים / מקל מטאטא אינם סקסיים אבל בתנאים מסוימים מי שלובש את הנ"ל יכול להיות סקסי.
 
סקסי..

סקסיות , היא שם תואר, אין תכונה כזאת... ולכן, היא בדיוק מתאימה לנעל, חולצה, חזיה או כל שם עצם אחר.. זה שאתה לא יכול להבין איך חפץ יכול "לשדר" סקסיות בגלל היותו ללא "דופק" זה משו שלך:)
 
שניה...

עוד משו קטנטן. סקסי/יות היא שם תואר למשיכה מינית ולכן, כשרואים חפץ שרוצים בו והוא מעלה קונוטציה מינית, מרגש אותנו , הוא יהפוך ויקרא שמו בישראל "חפץ סקסי"... :) זהו סיימתי.
 

עגלשון

New member
שם תואר הוא מילה שמתארת שם עצם

הוא תכונה של שם העצם לכן סקסיות אינה שם תואר למשיכה מינית אלא אם כבר נילה נרדפת למשיכה מינית. ואני מה לעשות, לא נמשך לחפצים.
 

עגלשון

New member
סקסיות כמו כל תכונה אחרת

היא שם תואר, כל מילה המתארת שם עצם היא שם תואר ובתוך המכלול הזה גם כל התכונות האנושיות הינן שמות תואר. זה שאפשר לשים את מילת התואר הזו אחרי כל חפץ באשר הוא אינה הופכת בהכרח את השימוש בה לנכון. באותה מידה הייתי יכול לשים תמונה של יונה או של דג ולהגיד, וואו, תראו איזו יונה סקסית, תראו איזה דג סקסי, השימוש הלשוני הוא הנכון אבל אין כל קשר בין יונה לבין סקסי. תגידי לי את, קחי נעל או חולצה או כל אביזר לבוש אחר, שימי את האביזר על אישה סקסית, אח"כ שימי את אותו אביזר על אישה שנראית כמו זאת שבתמונה, בשני המקרים האביזר יהיה סקסי?
 
למעלה