ספר מתנה לחג....

redwomen

New member
ספר מתנה לחג....

אני רוצה לקנות ספר לאישה מאוד מאוד חכמה. קצת רקע: היא מנהלת חברה מאוד מצליחה. יש לה ידע נרחב בכל התחומים. היא מאוד מאוד מאוד אוהבת מוזיקה עברית ישנה יש לה את כל מה שבחורה צריכה , לכן אני חושבת שספר "יעשיר" אותה עוד. אני מתלבטת בין סיפור, ספרי חכמת חיים ,או עסקים . אשמח לקבל מכם המלצות לספרים , זה קצת לחוץ כי אנחנו ממש בערב החג.....

redwomen

New member
זה מאוד חשוב לי

אני אשמח לקבל עוד המלצות לספרים .... תודה וחג שמח

סקיפי

New member
חשבת על

ספר שירה? נתן יונתן או לאה גולדברג, או אפילו המוקדמים של אלתרמן [כוכבים בחוץ, למשל].

טאסנים

New member
הנה רשימה שהכנתי,

על כל אחד מהספרים, אוכל להמליץ בלב שלם - ספרות מתורגמת * אדון החצר - טריסטו אגולף * האיש שצפה ברכבות- ג'ורג' סימון * ספינות טרופות - אקירה יושימורה * שידוך הולם - ויקראם סת * ההרפתקאות המדהימות של קוואליר וקליי - מייקל שייבון * הסוד - אנה אנקוויסט * מרסדס בנץ - פאבל הילה * רעש לבן - דון דלילו * והיום איננו כלה - צ'ינגיס אייטמטוב * כפרה - איאן מקיואן * כלבים שחורים - איאן מקיואן * עין החתול - מרגרט אטווד * בז וניאלה - מרגרט אטווד * היום השביעי של החיים - רמון קנו ספרות מקור * שואה שלנו - אמיר גוטפרוינד * העולם קצת אחר כך - אמיר גוטפרוינד * חמסין וציפורים משוגעות - גבריאלה אביגור רותם * מוצרט לא היה יהודי - גבריאלה אביגור רותם * גאות החול - לאה איני

SusanaT

New member
תסנים, מותר לצמצם ולשנות סדר?

מקור: * חמסין וציפורים משוגעות - גבריאלה אביגור רותם * מוצרט לא היה יהודי - גבריאלה אביגור רותם * שואה שלנו - אמיר גוטפרוינד תרגום: * והיום איננו כלה - צ'ינגיס אייטמטוב * הסוד - אנה אנקוויסט *ההרפתקאות המדהימות של קוואליר וקליי - מייקל שייבון * עין החתול - מרגרט אטווד

טאסנים

New member
זה היופי, לכל אחד מאיתנו

יש את העדפות האישיות שלו. החוכמה, בעיני, לא לחסל בזלזול ספר שיכול , בהחלט , להיות אהבתו של השני.

SusanaT

New member
חו"ח וחלילה וחס

זה היה מעצלנות שלי ומכבוד לרשימה שלך. אז הוצאתי משם שאת מה שקולע הכי לטעמי. אין כאן שום פסילה חו"ח על יתר הרשימה.

למעלה