סמוך על סול - עונה 6 ואחרונה - חלק שני

Lhuna3

Well-known member
אוקי טוב כן היה מרגש לראות את וולט וג'סי!!!|מאוהב| אבל ארון פול כ"כ התבגרררר זה ממש קשה להצעיר אותו:-D וולט נראה אותו דבר.
לא הופתעתי אבל כי כולם כבר אמרו שזה יגיע וששם הפרק יהיה "ברייקינג באד".
קצת באסה שידענו כי זה קצת הוריד מההתרגשות.
אגב לפי אנשים בפייסבוק הקטעים האלה אמורים להיות כבר ב2010 מי לעזאזל עוד השתמש בטלפונים ציבוריים אז??? הם עוד עבדו??
מי שלא מעיז להשתמש בטלפון נייד כי צריך להסתתר טוב טוב.
גם אהבתי איך הכלב של הבחור השלישי מחכה בנימוס ובשקט.
כן, אני חשבתי שזה סיכון טיפשי להכניס אותו לבית כי הוא עלול לנבוח, אבל כנראה שהחומר הרדמה שהם שמו להם במים היה מספיק חזק.
במקביל בעבר וולט וג'סי יאאאאאאאאא!!! אבלללל יש בעיה חמורה - אני לא זוכרת למה בעצם הם חטפו אותו ומה הם רצו:-0 שיט שמישהו יזכיר לי:-D
אני לא יודעת גם אבל בשבוע שלפני שעבר צפיתי בסצינה הראשונה של וולטר מש"ש פוגש את סול במשרד שלו, וזה אחרי שבאדג'ר היה במעצר ווולט וג'סי פחדו שהוא יסגיר אותם בשביל עיסקה, וסול היה העו"ד שלו, אז וולט בא וניסה לשכנע אותו למנוע מבדג'ר לעשות את העסקה עם ה-FBI וגם ניסה לשחד אותו בשביל זה, וסול (במפתיע) סירב, ואז וולט וג'סי התעצבנו עליו, ולפי מה שהבנתי אז בגלל זה הם חטפו אותו, אבל אני לא בטוחה...

ואז היה התמקדות כזה בקבר ואז ראו בתוכו כזה את ג'ין בעתיד. כאילו שהתחלת העסקים איתם כביכול הייתה המוות שלו. מטאפורה טיפה און דה נוז אבל יפה.
וואלה יפה! מודה שלא חשבתי על זה.
הקורבן האחרון הוא דווקא איש ישר ונחמד וחולה סרטן והיה נראה שג'ין מרגיש טיפה רע לגבי מה שהם יעשו לו וכבר קיוויתי שיחליף מוניות אבל לא. לא רק זה, אלא שכשהבחור השלישי מסרב להמשיך כי יש להוא סרטן ג'ין כועס ומפטר אותו והולך לעשות את העבודה בעצמו. הוא רע ממש עכשיו:-( מה היה בשיחה עם קים ששבר אותו ככה?????????. האם זה בכלל היה עם קים?? הוא רק ביקש לדבר איתה אולי בכלל לא נתנו לו. אולי קרה לה משהו ובגלל זה הוא כועס???
וואלה, אני גם תהיתי על זה, אבל הנחתי שהוא לא באמת הצליח לדבר איתה לפי איך שהוא צעק על מישהו, זה לא היה נראה לי הגיוני שככה הוא ידבר איתה. אבל - אולי כן?
ובסוף במקביל רואים את סול הולך לבית ספר של וולט וג'ין נכנס לבית של הקורבן התמים. מה המטרה של ההקבלה הזאת?
שהולכות לבוא בעקבות זה צרות? (כאילו זה ברור אבל...)
גם כשג'ין כעס על ההוא אז הוא אמר שיש אנשים עם סרטן שהם עדין חרא, מנסיון. ובאמת חשבתי כבר קודם ברגע שההוא הוציא את הכדורים [היה ברור שזה לסרטן] על הניגוד בינו לבין וולט שדווקא הפרק מראים שוב, ואיך כל אחד לוקח את זה לכיוון אחר. את וולט זה דחף לפשע ולשחרור מוחלט של האלטר אגו הרשע שלו, וההוא נשאר עם אמון בעולם ואדם ישר.
נכון.
אבל יש לציין שלוולט הייתה משפחה ולא היה כסף לפרנס אותם, ולהוא אין משפחה ויש כסף, ונראה לי שזה הבדל מהותי.
נכון, אבל גם צריך לזכור שזה היה רק תירוץ בשביל וולט, ומתחת לזה הוא עשה את זה בשביל עצמו.
שם הפרק חוץ מזה שליטרלי חלקו מתרחש בזמן שובר שורות גם מתייחס לג'ין שכבר חי חיים הגונים יחסית ועכשיו ברייקינג באד חזרה לדרכיו הנלוזות.
|כן|
אני גם, חמודה כזאת עם הסרטוני חתולים שלה.
לגמרי |לב| איזה ליהוק מוצלח!

didalf

Well-known member
כתבה מוואלה

קצת נוטה להסכים שלמרות שהיה נחמד לראות את וולט וג'סי שוב לא באמת היה בזה צורך.

"בסדרה כה מעודנת ועתירת ניואנסים כמו "סמוך על סול", בפרק השלישי לפני הסוף הפציע רגע כה בולט בבוטות היחסית שלו, כזה שקשה היה לטעות בסמליות שביקש להעביר: המצלמה התמקדה בקבר שוולט וג'סי הכינו אי אז כדי לאיים על סול גודמן ב"שובר שורות", ואז הטמיעה בתוך החלל הזה את דמותו העתידית של ג'ין, רגע לפני שהעבירה אותנו אל הסצנה הבאה, שבה הוא בעצם שוכב במיטתו. הסדרה רומזת עבות: הנה אדם שכורה את הקבר של עצמו."
כן אני גם חשבתי שזה מטאפורה גסה קצת מידי.

"גם הסצנה שבה ג'ין מבקש מפרנצ'סקה מידע על כל המתרחש באלבקרקי הייתה מוגזמת. היא אמנם קצת פרודיה על המעריצים שמנסים לקושש מידע על גורלן של הדמויות, אבל בשורה התחתונה היא גם הייתה הדבר עצמו - סיפוק מיותר של רצון המעריצים"
פה דווקא הרגשתי שזה שהוא שואל על עוד ועוד אנשים זה בעיקר כי הוא רוצה למשוך את השיחה כי הוא בודד ורוצה קצת קשר לעבר שלו.
אולסו שמחה לשמוע שהיול יצא מהבית הזה שהוא היה בו!!!:-D

""מישהו עם שפם כזה כנראה לא עושה יותר מדי החלטות טובות בחיים"."
אהההה חחח כן זה המשפט שהצחיק אותי:-D

"שם הפרק שבו הפציע סול גודמן לראשונה ב"שובר שורות" היה "סמוך על סול". שם הפרק שבו הגיעו וולט וג'סי לראשונה אל "סמוך על סול" נקרא "שובר שורות"."
ווי נכון, איזה יופי!

**הקורבן עם הסרטן היה נראה לי מוכר, ומישהו בפייסבוק ציין שזה סטיוראט מהמפץ הגדול!!! ואני כזה "אהההההההההההההההההההההההההההה".:-D
** עוד פרט מעניין שציינו בפייסבוק - ג'ין קורא לעצמו ויקטור, השם שהוא וקים היו משתמשים בתחבולות שלהם כויקטור וג'יזל. לא זכרתי את זה.

didalf

Well-known member
קצת באסה שידענו כי זה קצת הוריד מההתרגשות.
נכון

אבל טלפונים כאלה עוד עבדו בכלל ב2010?

כן, אני חשבתי שזה סיכון טיפשי להכניס אותו לבית כי הוא עלול לנבוח, אבל כנראה שהחומר הרדמה שהם שמו להם במים היה מספיק חזק.
כנראה. אבל יכל גם להעיר את השכנים. אבל הוא היה חמוד ומנומס.

אני לא יודעת גם אבל בשבוע שלפני שעבר צפיתי בסצינה הראשונה של וולטר מש"ש פוגש את סול במשרד שלו, וזה אחרי שבאדג'ר היה במעצר ווולט וג'סי פחדו שהוא יסגיר אותם בשביל עיסקה, וסול היה העו"ד שלו, אז וולט בא וניסה לשכנע אותו למנוע מבדג'ר לעשות את העסקה עם ה-FBI וגם ניסה לשחד אותו בשביל זה, וסול (במפתיע) סירב, ואז וולט וג'סי התעצבנו עליו, ולפי מה שהבנתי אז בגלל זה הם חטפו אותו, אבל אני לא בטוחה...
אז כל זה בגלל באדג'ר? כאילו אני יודעת שזאת הסיבה הראשונה שהם הלכו אליו אבל חשבתי שהחטיפה קשורה כבר להמשך העסקים?

וואלה, אני גם תהיתי על זה, אבל הנחתי שהוא לא באמת הצליח לדבר איתה לפי איך שהוא צעק על מישהו, זה לא היה נראה לי הגיוני שככה הוא ידבר איתה. אבל - אולי כן?
;-(

שהולכות לבוא בעקבות זה צרות? (כאילו זה ברור אבל...)
אהא

נכון, אבל גם צריך לזכור שזה היה רק תירוץ בשביל וולט, ומתחת לזה הוא עשה את זה בשביל עצמו.
גם נכון. אבל גם יותר קל להשאר אופטימי כשהחיים שלך נוחים יחסית.
אבל אין ספק שאצל וולט זה היה פתח למשהו שתמיד היה שם ולא רק מאילוצים.

Lhuna3

Well-known member
פרק 6X11
האמת, לא בטוחה גם, אבל מניחה ש... אולי. חח
לא נתקטנן על זה.
אז כל זה בגלל באדג'ר? כאילו אני יודעת שזאת הסיבה הראשונה שהם הלכו אליו אבל חשבתי שהחטיפה קשורה כבר להמשך העסקים?
שוב, אל תסמכי עלי בעניין כי אני לא בטוחה.

ואני אקרא בשאיפה מחר את הביקורת מוואלה.

Lhuna3

Well-known member
כתבה מוואלה

קצת נוטה להסכים שלמרות שהיה נחמד לראות את וולט וג'סי שוב לא באמת היה בזה צורך.

"בסדרה כה מעודנת ועתירת ניואנסים כמו "סמוך על סול", בפרק השלישי לפני הסוף הפציע רגע כה בולט בבוטות היחסית שלו, כזה שקשה היה לטעות בסמליות שביקש להעביר: המצלמה התמקדה בקבר שוולט וג'סי הכינו אי אז כדי לאיים על סול גודמן ב"שובר שורות", ואז הטמיעה בתוך החלל הזה את דמותו העתידית של ג'ין, רגע לפני שהעבירה אותנו אל הסצנה הבאה, שבה הוא בעצם שוכב במיטתו. הסדרה רומזת עבות: הנה אדם שכורה את הקבר של עצמו."
כן אני גם חשבתי שזה מטאפורה גסה קצת מידי.

"גם הסצנה שבה ג'ין מבקש מפרנצ'סקה מידע על כל המתרחש באלבקרקי הייתה מוגזמת. היא אמנם קצת פרודיה על המעריצים שמנסים לקושש מידע על גורלן של הדמויות, אבל בשורה התחתונה היא גם הייתה הדבר עצמו - סיפוק מיותר של רצון המעריצים"
פה דווקא הרגשתי שזה שהוא שואל על עוד ועוד אנשים זה בעיקר כי הוא רוצה למשוך את השיחה כי הוא בודד ורוצה קצת קשר לעבר שלו.

""מישהו עם שפם כזה כנראה לא עושה יותר מדי החלטות טובות בחיים"."
אהההה חחח כן זה המשפט שהצחיק אותי:-D

"שם הפרק שבו הפציע סול גודמן לראשונה ב"שובר שורות" היה "סמוך על סול". שם הפרק שבו הגיעו וולט וג'סי לראשונה אל "סמוך על סול" נקרא "שובר שורות"."
ווי נכון, איזה יופי!

**הקורבן עם הסרטן היה נראה לי מוכר, ומישהו בפייסבוק ציין שזה סטיוראט מהמפץ הגדול!!! ואני כזה "אהההההההההההההההההההההההההההה".:-D
** עוד פרט מעניין שציינו בפייסבוק - ג'ין קורא לעצמו ויקטור, השם שהוא וקים היו משתמשים בתחבולות שלהם כויקטור וג'יזל. לא זכרתי את זה.
ביקורת מצויינת כרגיל ואני מסכימה עם כל מה שכתב.

keren or5

Well-known member
אבל ארון פול כ"כ התבגרררר זה ממש קשה להצעיר אותו
נכון. אבל האמת לא ציפיתי, לא רק שבאל קמינו הוא לא נראה קרוב לאיך שהוא היה בסוף ש"ש, אלא ב-ש"ש עצמו בעונה האחרונה היה פלשבק לפרק הראשון בו וולט וג'סי מבשלים בפעם הראשונה ואז כבר הוא נראה ממש מבוגר לפלשבק הזה.
לא הופתעתי אבל כי כולם כבר אמרו שזה יגיע וששם הפרק יהיה "ברייקינג באד".
יאפ, כמובן שידעתי את זה.

ואזזזזז היא מזכירה את קים!! היא התקשרה!! הונסטלי התרגשתי מזה יותר מוולט וג'סי!
גם אני!!!
אבלללל המניאקים האלה לא מספרים לנו מה קרה בשיחה הזאתתתתתתת אנחנו רק יודעים שסול סיים אותה עצבני כ"כ שהוא בעט בזכוכית ושבר אותה.
וואי גם אני!!!זה נראה על פניו כאילו או קים לא רצתה לדבר איתו, או שהיא דיברה איתו והם רבו אבללללל רציתי לראות את זה!!! וגם עכשיו אני חושבת אולי בכוונה עברו ללונג שוט כדי שזה מה שנחשוב אבל אולי יראו לנו את הסצנה שוב בפרקים הבאים ונבין מה היא אמרה?! אלסו האם הקטע שהוא שובר את הזכוכית של תא הטלפון פורשדווייג לקטע שהוא שובר את הזכוכית של הדלת כדי לפרוץ לבית של החולה סרטן, בסוף הפרק?
במקביל בעבר וולט וג'סי יאאאאאאאאא!!! אבלללל יש בעיה חמורה - אני לא זוכרת למה בעצם הם חטפו אותו ומה הם רצו:-0 שיט שמישהו יזכיר לי:-D
אוקי, אני מודה שיכול להיות שאני לא זוכרת במדוייק, אבל בגדול בשלב הזה באג'ר מכר את החומר של ג'סי ו-וולט ושוטר עצר אותו. סול מגיע לייצג אותו, ובייסקלי אומר לו להלשין על הייזנברג כדי לקבל דיל, אז בהתחלה וולט מנסה לבוא לסול עם תחפושת (ואומר שהוא דוד של באג'ר) ולתת לו שוחד כדי שלא יתן לבאג'ר להלשין על הייזנברג, אבל סול דוחה אותו (אין לו מושג מי הוא בשלב הזה), ואז וולט וג'סי חוטפים את סול בגלל שהוא לא היה מוכן לשתף איתם פעולה.
הנה הסצנה של החטיפה מהצד של ש"ש (איזה מפגרים וולט וג'סי היו בהתחלה :-D):

הצחיק אותי במיוחד שסול מציע להם להרוג את באג'ר ו-וולט מסתכל על ג'סי בקטע של- אולי נעשה את זה?
אני לא זוכרת אגב איך סול הצליח להוציא את באג'ר מהבעיה הזאת, הוא בטח שלף איזה תעלול עורכ-דיני.

ביג מיסטייק
היוג'!
הוא רע ממש עכשיו:-( מה היה בשיחה עם קים ששבר אותו ככה?????????. האם זה בכלל היה עם קים?? הוא רק ביקש לדבר איתה אולי בכלל לא נתנו לו. אולי קרה לה משהו ובגלל זה הוא כועס???
גם אני תוהה זה מציק לי עד עכשיו!!!! אוף איתם. מה שכן זה מסתדר עם זה שהעזיבה של קים הפכה אותו לפול סול גודמן, אז הגיוני שמה שזה לא היה איתה עכשיו - החזיר אותו להיות סליפין ג'ימי (שכ"כ ביאס אותי כי אחרי פרק שעבר שמחתי שהוא לא חזר לזה אבל הוא כנראה כן- ועכשיו יש סיכוי טוב שיתפסו אותו :-()
שם הפרק חוץ מזה שליטרלי חלקו מתרחש בזמן שובר שורות גם מתייחס לג'ין שכבר חי חיים הגונים יחסית ועכשיו ברייקינג באד חזרה לדרכיו הנלוזות.
יאפ (y)
גם. וגם היה נדמה לי שהוא מחכה לשמוע על קים, למה פרנצ'סה שמרה את זה לסוף?!
הקורבן עם הסרטן היה נראה לי מוכר, ומישהו בפייסבוק ציין שזה סטיוראט מהמפץ הגדול!!! ואני כזה "אהההההההההההההההההההההההההההה".:-D
וואי גם אני בול!! הייתי כזה מי זה הוא ממש מוכר? ואז ראיתי משהו בפייסבוק גם מציין שזה סטויוארט מהמפץ, כנראה אותו אחד אפילו.
איפה מיקי מלכת הזכרון שלנו?? @keren or5
מקווה שעזרתי לכם קצת עם הפרטים.
(y)

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
וגם עכשיו אני חושבת אולי בכוונה עברו ללונג שוט כדי שזה מה שנחשוב אבל אולי יראו לנו את הסצנה שוב בפרקים הבאים ונבין מה היא אמרה?!
אני גם ממש מקווה שעוד נחזור לסצנה הזאת ונשמע מה היה שם.
אלסו האם הקטע שהוא שובר את הזכוכית של תא הטלפון פורשדווייג לקטע שהוא שובר את הזכוכית של הדלת כדי לפרוץ לבית של החולה סרטן, בסוף הפרק?
אה מעניין

אוקי, אני מודה שיכול להיות שאני לא זוכרת במדוייק, אבל בגדול בשלב הזה באג'ר מכר את החומר של ג'סי ו-וולט ושוטר עצר אותו. סול מגיע לייצג אותו, ובייסקלי אומר לו להשלין על הייזנברג כדי לקבל דיל, אז בהתחלה וולט מנסה לבוא לסול עם תחפושת (ואומר שהוא דוד של באג'ר) ולתת לו שוחד כדי שלא יתן לבאג'ר להלשין על הייזנברג, אבל סול דוחה אותו (אין לו מושג מי הוא בלשב הזה), ואז וולט וג'סי חוטפים את סול בגלל שהוא לא היה מוכן לשת איתם פעולה.
אהההה תודה. אז זה כן הכל בגלל באדג'ר הטמבל הזה. לאדעת למה התעצלתי לחפש ביוטיוב בעצמי.
חחחח הם היו ממש סתומים בהתחלה. נזכרתי עכשיו שהם גנבו חביות של איזה חומר והם התקשו לסחוב אותן ואז השוטרים שהסתכלו על זה היו כזה "למה הם לא מגלגלים את החביות":-D:-D
הצחיק אותי במיוחד שסול מציע להם להרוג את באג'ר ו-וולט מסתכל על ג'סי בקטע של- אולי נעשה את זה?
חחחחחחחחחחח כן:-D
אבל ג'סי שומר על החברים שלו|מאוהב|

|כן|:-D

מה שכן זה מסתדר עם זה שהעזיבה של קים הפכה אותו לפול סול גודמן, אז הגיוני שמה שזה לא היה איתה עכשיו - החזיר אותו להיות סליפין ג'ימי
כן אני גם חשבתי

גם. וגם היה נדמה לי שהוא מחכה לשמוע על קים, למה פרנצ'סה שמרה את זה לסוף?!
נכון!!! גם לדעתי הוא משך את זה גם בגלל מה שאמרתי וגם כי הוא קיווה למידע על קים. באמת למה היא חיכתה עם זה??? לא יפה.

וואי גם אני בול!! הייתי כזה מי זה הוא ממש מוכר? ואז ראיתי משהו בפייסבוק גם מציין שזה סטויוארט מהמפ, כנראה אותו אחד אפילו.
חחחחח כנראה.

מקווה שעזרתי לכם קצת עם הפרטים.
כן, תודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי ידעתי כבר מלפני שבוע שהפרק הזה נקרא Breaking Bad אז הנחתי שנראה את וולט וג'סי, אבל לא הייתי בטוח.
ובהתחלה היה נראה כאילו רק מראים את הסצנה משובר שורות שהם מאיימים על ג'ימי בלי בעצם להראות אותם אז התחלתי לפחד שלא נראה אותם.
אז שמחתי מאוד לראות אותם.

המעבר הלוך ושוב בין ההווה והעבר היה קצת מעצבן. וגם הרגיש לי לא מתאים לסדרה הזאת לעשות כזה דבר. זה כאילו להאכיל את הצופים במשהו כשהסדרה מדרך כלל מקשה עליהם.

אבל כן הערכתי את המעבר מהקבר שוולט וג'סי חפרו כדי לאיים על ג'ימי וזה שזה עובר אל ג'ימי בהווה ככה שזה נראה כאילו הוא שוכב בקבר.
ונראה לי שזה צועק שוולט וג'סי בסופו של דבר כן קברו את ג'ימי מבחינה מסויימת. הם הרסו אותו.
אם כי הוא היה שחתן ושאפתן ולכן הימר עליהם חזק, בניגוד לעצה של מייק שאמר לו לא להסתבך איתם.
כמובן שגם מייק מאוחר יותר הימר עליהם ושילם על זה. או אולי זה יותר שפרינג הימר עליהם ושילם.

היה נחמד מאוד לראות גם את מייק בפרק. ממש שמחתי. בעצם כי אני כבר כמעט קיבלתי את זה שכנראה לא נראה אותו יותר כי עברנו לעתיד שבו הוא מת.
לרגע גם קיוויתי שתהיה קפיצה קטנה הלאה בזמן לנקודה שפרינג החליט באמת לעשות עם וולט עסקים, ואז גם היינו רואים אותו. אולי אפילו היינו רואים שוב את גייל. (זה השם שלו, נכון?)

אז ג'ימי שומר על קשר עם המזכירה שלו לשעבר שכנראה הייתה מספיק לא מעורבת כדי לצאת בלי זמן כלא.
השוטרים תפסו את כל הנכסים שלו, גם כאלו שהוא חשב שהוא החביא טוב.
יש התייחסות למוות של וולט (המאסטרו) וגם לבריחה של ג'סי, רק שהם אומרים שהרכב שלו נמצא בגבול מקסיקו. אני מניח ששם זרקו אותו כדי לחשוב שג'סי ברח לשם. בעוד שהוא קיבל זהות חדשה כמו ג'ימי.

ואז המזכירה אומרת לו שקים התקשרה - והנה יונה לבנה שמבשרת על כך שנוכל לראות את קים בקרוב.
אז ג'ימי מתקשר למקום שבו היא עובדת (הוא בטח כבר חקר את זה בעבר)
אבל אנחנו לא שומעים את השיחה רק רואים שהוא מאוד מוטרד וצועק בשיחה. ואחר כך הוא מתעצבן ושובר דברים. (די סיכון עבורו כי אם מישהו היה קורא למשטרה בגלל זה...

אז כנראה הוא עד הנקודה הזאת הימר על כך שעדיין יש לו הרבה כסף שלא עוקל על ידי הFBI, אבל עכשיו שהוא מגלה שאין לו אז הוא מחליט לחזור להשיג כסף בדרכים עקלקלות. ובשביל זה הוא חוזר אל נהג המונית והחבר שלו.
הפעם התכסיס הוא שג'ימי מוצא אנשי כספים עשירים עם בית ריק ודואג לכך שהם שיכורים בדרך הביתה במונית. נהג המונית שם טייפ על הדלת כך שלא תינעל (זה מאוד מתכתב כאן עם הסדרה שאני כרגע רואה - Gaslit). ואז הבחור האחר פורץ לבית עם כלב.
*למה הוא תמיד הולך עם הכלב שלו? חשבתי שאולי הקטע הוא שככה הוא נראה פחות חשוד בשכונה. איזה מין פורץ מסתובב עם כלב?
בהתחלה חשבתי שזה פשוט פריצה כדי לגנוב דברים ונראה לי מאוד לא מרשים. אפילו פחות מהקטע שהוא עשה עם החנות ההיא בקניון. אבל בעצם זה הכל מתוחכם כמו שהייתי מצפה מג'ימי והבחור בעצם מצלם מידע פרטי חשוב כולל מספרי חשבונות (ואולי סיסמאות אם האנשים באמת כל כך טיפשים) כדי שיהיה אפשר לשדוד אותם מאוחר יותר בגדול בלי שהם אפילו יוכלו לקלוט מתי זה נעשה.

והכל מתנהל יפה עד הבחור עם הסרטן - שוב מתכתב עם העבר והסרטן של וולט, שאולי גרם לג'ימי קצת לרחם עליו בעבר.
אני ממש חשבתי שג'ימי באמת ירחם עליו. ציפיתי שהאחרים יתעצבנו עליו בגלל זה. אבל זה היה דווקא ההפך.
ואז ג'ימי נעשה חמדן ומחליט להשלים את העבודה לבד. גם עכשיו הוא פורץ בעצמו. גם הוא עושה את זה שעות מאוחר יותר כשהאדם אולי כבר התעורר.
בקיצור נראה לי שהוא יסתבך בפרק הבא.
תכלס נותרו שני פרקים אז משהו צריך לקרות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אה, ואמא של ג'פי ראתה מהחלון ואולי הבינה עכשיו שג'ימי עושה איתם עסקים מפוקפקים, ומעניין אם היא תעשה עם זה משהו ומה יקרה, אוי... מקווה שהיא תהיה בסדר.
אני אקרא אח"כ פרשנויות בוואלה ופייסבוק וכמובן מה שאתם תחשבו.
שכחתי לציין באמת את זה.
היא הרי יודעת שהבן שלה היה פושע בגלל שהוא "הסתבך עם האנשים הלא נכונים" בעבר.
אז יכול להיות שהיא עכשיו קולטת שג'ימי הוא איש לא נכון ותקרא למשטרה לבדוק אותו בלי לדאוג שזה יסבך את הבן שלה.
אגב לפי אנשים בפייסבוק הקטעים האלה אמורים להיות כבר ב2010 מי לעזאזל עוד השתמש בטלפונים ציבוריים אז??? הם עוד עבדו??
אני חושב שבהרבה ארצות עדיין יש טלפונים ציבוריים. הם נדירים יותר, אבל עדיין בכל עיר אפשר למצוא כמה.
זה בעיקרון שירות מאוד חשוב לתת לציבור הרחב, שמעתי שבאנגליה יש מחאה על כך שכל כך הרבה מהם נעלמים.
לאדעת מה קרה בשיחה הזאת אבל זה שבר את ג'ין סופית בחזרה לימי הנוכלות,
נראה לי שיותר הגיוני שהסיבה לזה היא שהוא גילה שכל הכסף שלו נלקח על ידי הFBI
ולשם כך הוא מגייס את ג'ף והחבר להריץ מבצע גניבת זהות או משהו על אנשים רנדומלים. [או לא כ"כ, מסתבר שג'ין בוחר אותם בקפידה - עשירים ללא משפחה].
לא חשבתי שג'ימי מהמר על אנשים רנדומליים. בטח יש לו תיקיית מחקר על כל אחד מהאנשים האלו.
אהבתי איך הוא כאילו שותה ובעצם לא עם הצינור.
אוי נכון, זה מעולה.
גם אני לא זוכר בכלל. אני מנחש שבהמשך אחרי (מיקי) עזרו עם המידע.
וג'סי שואל מי זה לאלו, הוא אפילו לא שמע עליו ברחוב. אאוץ' קטן עבור מי שפעם היה אימת הקרטל ועכשיו הוא לא מוכר אפילו.
רציתי להגיד שזה מוזר שג'סי לא שמע על לאלו. הרי הוא מכיר את טאקו (זה השם שלו?) שהיה אחיין של לאלו.
אבל בעצם צריך לזכור שג'סי לא באמת כל כך מחובר לרחוב. ובעיקר הוא מאוד צעיר בשלב הזה (למרות איך שהשחקן נראה בפלאשבקים האלו) אז הגיוני לחלוטין שהוא עוד לא עסק בסמים לפני המוות של לאלו.

בעצם מעניין - אנחנו יודעים כמה זמן עבר בין העזיבה של קים ועד שהוא פגש את וולט וג'סי?

בכל מקרה מייק עושה בשבילו כל מיני חלוטרות PI כולל על וולט וג'סי [למה בעצם? גאס לא משלם מספיק?]
כתבתי על זה לפני כמה פרקים - שתמיד היה נראה לי לא הגיוני שמייק עשה בשביל ג'ימי כל מיני עבודות קטנות (כמו מה שהוא עשה כשג'יין מתה) בעוד שהוא כל הזמן עובד בשביל גאס בתקן ראש האבטחה של אופרציית סמים ענקית. זה היה נראה לי לא הגיוני וקצת כמו טעות של הסדרה "שובר שורות" - שנבעה מכך שהביאו את מייק לתפקיד קטן ואז החליטו להרחיב מאוד את התפקיד שלו.
אבל בסדרה ראינו כל הסיפור של האינטראקציה בינהם ואיך שזה הוביל לכך שג'ימי וקים היו תחת איום אקדח ו"חבר" שלהם נרצח מולם, וזה הכל בא מכך שמייק לקח את ג'ימי לתוך העסק הזה. ואנחנו יודעים שלמייק יש יצר מוסר חזק, אפילו אם קצת מוזר, אז לדעתי הגיוני שהוא המשיך לעשות כל מיני עבודות כאלו בשביל ג'ימי בתור סוג של טובה. אפילו אם הוא כן לקח עבור זה כסף.
האם זה בכלל היה עם קים?? הוא רק ביקש לדבר איתה אולי בכלל לא נתנו לו. אולי קרה לה משהו ובגלל זה הוא כועס???
לא חשבתי על זה כאופציה. אבל אני מניח שזה פשוט שהיא שם ולא רוצה לדבר איתו או קשר איתו.
ובסוף במקביל רואים את סול הולך לבית ספר של וולט וג'ין נכנס לבית של הקורבן התמים. מה המטרה של ההקבלה הזאת?
דווקא לא חשבתי על זה כהקבלה.
אבל כן יש כאן משהו. אני מניח שג'ימי הולך להסתבך בגלל הפריצה הזאת שהוא עושה כי הוא גרידי לעוד כסף.
וגם הקשר שלו עם וולט, שהוא רדף להמשיך בגלל שהוא היה גרידי לעסקים איתו, היה הסתבכות שהובילה לסופו.
הא, לא חשבתי על זה.
אז מה עם קים??????????????????????????
לעולם לא נגלה.
סתם. אני מניח שכן נגלה מתישהו בשני הפרקים הבאים. אם לא אז אני בא לתפוס את וינס גיליגאן עם הרובה הזה שיורה צלצל ללכידת לוויתנים.
וגם אנשים שאין להם טלפון נייד - הומלסים למשל, אבל גם איש בודד איפשהו שהתקלקל לו הטלפון וצריך לעשות שיחה.
אה, מעניין...
את חושבת אבל שבאמת זה היה מההתחלה בשביל עצמו?
לי תמיד הרגיש שהוא התחיל עם זה באמת באמת בשביל המשפחה שלו, אבל זה התדרדר מהנקודה הזאת ונעשה אנוכי יותר ויותר ככל שזה התקדם. אבל אני מודה שאני לא בטוח. ייתכן שגם מההתחלה, אפילו שהוא לא היה מודע לזה, זה היה בשביל עצמו.
אני מסכים איתך. זה נראה לי ברור שג'ימי רוצה קשר לעבר שלו
אני לא זוכר מה אמרו עליו. איזה בית?
וואלה. גם ידעתי שהוא מוכר לי, אבל לא הצלחתי למקם את זה.
*באופן מפתיע לסטיוארט אף פעם לא היה סרטן, הוא רק נראה כאילו יש לו :-P:
גם לא זכרתי
עדיין ב2022 יש קצת כאלו. אני חושב שאפילו בארץ במקומות בודדים, אבל בטוח שבהרבה ארצות אחרות.
הסיבה שבארץ לא היא שהיחס של בני אדם לטלפונים ניידים הוא יחסית מאוד גבוה כאן (אני לא זוכר מאיפה זכור לי שקראתי על זה מתישהו בעבר) (אבל לגבי טלפונים ציבוריים בבריטניה הייתה לי שיחה עם גיס שלי שמשפחתו גרה שם)
אלסו האם הקטע שהוא שובר את הזכוכית של תא הטלפון פורשדווייג לקטע שהוא שובר את הזכוכית של הדלת כדי לפרוץ לבית של החולה סרטן, בסוף הפרק?
מעניין לא חשבתי על זה. בהחלט מתאים כי אני גם חשבתי על כך שהוא מסתכן בכך שהוא שובר את הזכוכית של תא הטלפון כי אם שוטר היה רואה אותו אז היה עוצר אותו והרי הוא מקפיד שלא להסתכן בשום דרך בדיוק בשביל זה. ואז הוא שוב מסתכן כשהוא מחליט לפרוץ בעצמו לבית של הבחור עם הסרטן.
(ותמיד בחורים עם סרטן מסבכים אותו)

אוקי, אני מודה שיכול להיות שאני לא זוכרת במדוייק, אבל בגדול בשלב הזה באג'ר מכר את החומר של ג'סי ו-וולט ושוטר עצר אותו. סול מגיע לייצג אותו, ובייסקלי אומר לו להלשין על הייזנברג כדי לקבל דיל, אז בהתחלה וולט מנסה לבוא לסול עם תחפושת (ואומר שהוא דוד של באג'ר) ולתת לו שוחד כדי שלא יתן לבאג'ר להלשין על הייזנברג, אבל סול דוחה אותו (אין לו מושג מי הוא בשלב הזה), ואז וולט וג'סי חוטפים את סול בגלל שהוא לא היה מוכן לשתף איתם פעולה.
איזה הזוי לראות שוב את הסצנה הזאת אחרי איזה עשור (השלמתי את עונות 1-4 של שובר שורות בזמן שידור ההעונה החמישית) ואף פעם לא עשיתי צפיה חוזרת בסדרה הזאת.
ארון פול נראה כל כך צעיר שם. בעוד בריאן קרנסטן באמת נראה די אותו דבר. אבל הפתיע אותי שגם בוב אודנקירק נראה משמעותית יותר צעיר שם מאשר איך שהוא נראה בעונה הזאת של סמוך על סול (ואני לא מדבר רק על איך שעשו אותו קירח יותר בעתיד)
חחחח זה כזה גדול. אם כי נראה לי שאפילו וולט עדיין לא היה בנוח עם רציחות בשלב הזה. אפילו שהם כבר כן הרגו לפחות שני אנשים.
אני לא זוכרת אגב איך סול הצליח להוציא את באג'ר מהבעיה הזאת, הוא בטח שלף איזה תעלול עורכ-דיני.
יאוו איך שהקטע נגמר קפץ לי הזיכרון של מה ג'ימי עשה אז.
כמו שהוא אומר "מישהו צריך לשבת בכלא"
אז ג'ימי מצא איזה בחור מבוגר שהיה בסדר גמור עם לחזור לכלא. אז באג'ר עשה עיסקה עם המשטרה וכביכול הלשין על הייזנברג, אבל זה בעצם היה בחור שהם בחרו בשביל זה והבחור הזה הודה שהוא הייזנברג.
*אני לא מאה אחוז בטוח שאני זוכר נכון. ייתכן שאני מתבלבל עם איזו תחבולה של זמן אחר.
אהההה תודה. אז זה כן הכל בגלל באדג'ר הטמבל הזה. לאדעת למה התעצלתי לחפש ביוטיוב בעצמי.
חחחח הם היו ממש סתומים בהתחלה. נזכרתי עכשיו שהם גנבו חביות של איזה חומר והם התקשו לסחוב אותן ואז השוטרים שהסתכלו על זה היו כזה "למה הם לא מגלגלים את החביות":-D:-D
חחחחח
אבל זה מה שהיה?
זכור לי שהיו קטעים הזויים עם הגניבת חבית הזאת, אבל לא מה בעצם היה.

Lhuna3

Well-known member
את חושבת אבל שבאמת זה היה מההתחלה בשביל עצמו?
לי תמיד הרגיש שהוא התחיל עם זה באמת באמת בשביל המשפחה שלו, אבל זה התדרדר מהנקודה הזאת ונעשה אנוכי יותר ויותר ככל שזה התקדם. אבל אני מודה שאני לא בטוח. ייתכן שגם מההתחלה, אפילו שהוא לא היה מודע לזה, זה היה בשביל עצמו.
חד-משמעית כן אני חושבת את זה, וזה נרמז בצורה שלי הרגישה ברורה ממש מהפרק הראשון של שובר שורות.
יש שם איזה קטע שאני לא זוכרת בדיוק (אני אחפש אותו) אבל לדעתי האנק מספר על דברים מהעבודה שלו כשוטר ונדמה לי גם שרואים משהו בחדשות (כל המשפחה כזה ואולי עוד חברים, לא זוכרת בדיוק), ורואים על הפרצוף של וולט שהוא מרגיש כמו מישהו לא נחשב, מישהו שמזלזלים בו, מישהו שלא עשה שום דבר משמעותי בחיים שלו, וזה מפריע לו.
אז כן, הוא אמר לעצמו מההתחלה וכמעט עד הסוף שהוא עושה את זה בשביל המשפחה, אבל זה היה רק תירוץ כל הזמן. הוא רצה לעשות מעצמו משהו.

keren or5

Well-known member
וגם כולם שוכחים שהיה לוולט דרך החוצה מדיי וואן- גרטשן ואליוט הסכימו לשלם על כל הטיפולים. נכון הוא שנא אותם, ועדיין הייתה לו ברירה, ברירה שתוריד מהאגו שלו, ברירה מבאסת, ועדיין ברירה. ברירה שרוב האנשים היו לוקחים על להיכנס לחיי פשע. במעשה הזה כבר רואים שהאגו של וולט לא נותן לו לקחת מהאנשים שהוא שונא כסף, כבר פה אנחנו רואים את הגאווה שוב ואיך היא מנהלת אותו ולא ההיגיון. אני מסכימה איתך, זה מעולם לא היה בשביל המשפחה שלו, זה תמיד היה תירוץ, שיכול להיות שהוא בעצמו האמין בו זמן גדול)

didalf

Well-known member
יש התייחסות למוות של וולט (המאסטרו) וגם לבריחה של ג'סי, רק שהם אומרים שהרכב שלו נמצא בגבול מקסיקו. אני מניח ששם זרקו אותו כדי לחשוב שג'סי ברח לשם. בעוד שהוא קיבל זהות חדשה כמו ג'ימי.
לא ראית אל קמינו?
לא זכרתי אבל מסתבר שזאת הייתה חלק מהתוכנית שלו באמת. אחד החברים שלו זרק את האוטו בגבול מקסיקו ואיש שואב האבק סידר לו לברוח לאלסקה או משהו.

אז כנראה הוא עד הנקודה הזאת הימר על כך שעדיין יש לו הרבה כסף שלא עוקל על ידי הFBI, אבל עכשיו שהוא מגלה שאין לו אז הוא מחליט לחזור להשיג כסף בדרכים עקלקלות. ובשביל זה הוא חוזר אל נהג המונית והחבר שלו.
נראה לי שיותר הגיוני שהסיבה לזה היא שהוא גילה שכל הכסף שלו נלקח על ידי הFBI
ממש לא. פרנצ'סקה ציינה שיש לו עדיין הרבה כסף שהוא לקח איתו. ומשבר עם קים תמיד דוחף אותו לצד הרע.

*למה הוא תמיד הולך עם הכלב שלו? חשבתי שאולי הקטע הוא שככה הוא נראה פחות חשוד בשכונה. איזה מין פורץ מסתובב עם כלב?
אני גם הנחתי שזאת הסיבה שהוא עם כלב. מי יחשוד באיש שמטייל עם הכלב שלו?

עוד משהו שלא זכרתי מסתבר זה שבסוף כשרואים את סול מגיע לבית ספר של וולטר אז היה לזה המשך בש"ש

רציתי להגיד שזה מוזר שג'סי לא שמע על לאלו. הרי הוא מכיר את טאקו (זה השם שלו?) שהיה אחיין של לאלו.
טוקו
בעצם מעניין - אנחנו יודעים כמה זמן עבר בין העזיבה של קים ועד שהוא פגש את וולט וג'סי?
3 שנים בערך. הפרקים האחרונים של סול היו ב2005 וש"ש התחילה ב2008.

לעולם לא נגלה.
סתם. אני מניח שכן נגלה מתישהו בשני הפרקים הבאים. אם לא אז אני בא לתפוס את וינס גיליגאן עם הרובה הזה שיורה צלצל ללכידת לוויתנים.
חחחחח אני איתך

ייתכן שגם מההתחלה, אפילו שהוא לא היה מודע לזה, זה היה בשביל עצמו.
זה.
לא כל אחד שצריך כסף ישר פונה לבישול סמים.
אבל גם לדעתי הוא לא היה מודע לזה בהתחלה, הוא האמין לתירוץ של עצמו.

אני לא זוכר מה אמרו עליו. איזה בית?
אני גם לא זוכרת ממש אבל בסוף של ש"ש ה DEA מחזיק אותו באיזה סייף האוס ושם אנחנו משאירים איתו. אז זה סוג של גאג באינטרנט שהיול נשאר בבית הזה לנצח. פרנצ'סקה ציינה עכשיו שהוא חזר להורים שלו או משהו כזה.
*באופן מפתיע לסטיוארט אף פעם לא היה סרטן, הוא רק נראה כאילו יש לו :-P:
:-D

אז ג'ימי מצא איזה בחור מבוגר שהיה בסדר גמור עם לחזור לכלא. אז באג'ר עשה עיסקה עם המשטרה וכביכול הלשין על הייזנברג, אבל זה בעצם היה בחור שהם בחרו בשביל זה והבחור הזה הודה שהוא הייזנברג.
ווי נכון!!

חחחחח
אבל זה מה שהיה?
זכור לי שהיו קטעים הזויים עם הגניבת חבית הזאת, אבל לא מה בעצם היה.
לא בטוח שזה היה שוטרים, אבל מישהו הסתכל במצלמות אבטחה וצחק על למה הם לא מגלגלים את זה. יש מצב בעצם שזה היה האנק, מתאים לו.

keren or5

Well-known member
*אני לא מאה אחוז בטוח שאני זוכר נכון. ייתכן שאני מתבלבל עם איזו תחבולה של זמן אחר.
נראה לי שאתה צודק. משהו ממה שאמרת מצלצל לי ממש מוכר :-0 אני בשוק שזכרת את זה!

Lhuna3

Well-known member
אוקיי זה כנראה לא קשור למקרה של באדג'ר, אבל זכור לי שמתישהו סול שחרר איזה עבריין ע"י זה שהוא המציא שהיה לו קינק של לשבת על עוגות :-D אין מצב שאני המצאתי את זה, אבל האם עוד מישהו זוכר משהו כזה?
עריכה בעקבות התגובות: זה ספוילר לסמוך על סול.

נערך לאחרונה ב:

keren or5

Well-known member
לא, לא המצאת, רק שזה היה בסמוך על סול ולא בש"ש. היה את הבחור המצחיק ההוא שמייק הגן עליו בעונה 1 או 2 בסע"ס (הוא היה צריך כסף בשביל אלמנתו של הבן שלו ונכדתו אז הוא לקח עבודות מהצד), והאיש הזה נתפס אז מייק לקח את סול (ג'ימי בעצם אז) כדי להגן עליו, ואני לא זוכרת בדיוק איך הסיפור עם הישיבה על העוגות עזר. נדמה לי שהם מצאו בבית של הבחור איזה מקום מחבוא שלא היה בו כלום, וכמובן חשדו שמעורב משהו פלילי, אז סול (ג'ימי) אמר שהוא הסתיר שם את הקלטות שהוא הקליט את עצמו יושב על עוגות.

didalf

Well-known member
אוקיי זה כנראה לא קשור למקרה של באדג'ר, אבל זכור לי שמתישהו סול שחרר איזה עבריין ע"י זה שהוא המציא שהיה לו קינק של לשבת על עוגות :-D אין מצב שאני המצאתי את זה, אבל האם עוד מישהו זוכר משהו כזה?
בהתחלה רציתי להגיד "לא מאיפה הבאת את זה" אבל בעצם גם לי זה מצלצל מוכר, ולדעתי זה היה בעונות המוקדמות של סול, לא ש"ש.
אפילו קראו לפרק בשם העוגה... רגע.
בום, סמוך על סול 2X02 - Cobbler

Lhuna3

Well-known member
בהתחלה רציתי להגיד "לא מאיפה הבאת את זה" אבל בעצם גם לי זה מצלצל מוכר, ולדעתי זה היה בעונות המוקדמות של סול, לא ש"ש.
אפילו קראו לפרק בשם העוגה... רגע.
בום, סמוך על סול 2X02 - Cobbler
כן!! :-D תודה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא ראית אל קמינו?
לא זכרתי אבל מסתבר שזאת הייתה חלק מהתוכנית שלו באמת. אחד החברים שלו זרק את האוטו בגבול מקסיקו ואיש שואב האבק סידר לו לברוח לאלסקה או משהו.
כמובן שראיתי, אבל זה היה לפני טריליון שנה (אוקי, אני מניח ששנים בודדות, אבל הזיכרון שלי הוא לא מה שהוא היה פעם)
נראה לי שאתה צודק. משהו ממה שאמרת מצלצל לי ממש מוכר :-0 אני בשוק שזכרת את זה!
אני אפילו יותר בשוק. אני כמו אדם סנילי שפתאום נזכר בעוגה שסבתא שלו הכינה כשהוא היה ילד קטן.
חד-משמעית כן אני חושבת את זה, וזה נרמז בצורה שלי הרגישה ברורה ממש מהפרק הראשון של שובר שורות.
יש שם איזה קטע שאני לא זוכרת בדיוק (אני אחפש אותו) אבל לדעתי האנק מספר על דברים מהעבודה שלו כשוטר ונדמה לי גם שרואים משהו בחדשות (כל המשפחה כזה ואולי עוד חברים, לא זוכרת בדיוק), ורואים על הפרצוף של וולט שהוא מרגיש כמו מישהו לא נחשב, מישהו שמזלזלים בו, מישהו שלא עשה שום דבר משמעותי בחיים שלו, וזה מפריע לו.
אז כן, הוא אמר לעצמו מההתחלה וכמעט עד הסוף שהוא עושה את זה בשביל המשפחה, אבל זה היה רק תירוץ כל הזמן. הוא רצה לעשות מעצמו משהו.
וגם כולם שוכחים שהיה לוולט דרך החוצה מדיי וואן- גרטשן ואליוט הסכימו לשלם על כל הטיפולים. נכון הוא שנא אותם, ועדיין הייתה לו ברירה, ברירה שתוריד מהאגו שלו, ברירה מבאסת, ועדיין ברירה. ברירה שרוב האנשים היו לוקחים על להיכנס לחיי פשע. במעשה הזה כבר רואים שהאגו של וולט לא נותן לו לקחת מהאנשים שהוא שונא כסף, כבר פה אנחנו רואים את הגאווה שוב ואיך היא מנהלת אותו ולא ההיגיון. אני מסכימה איתך, זה מעולם לא היה בשביל המשפחה שלו, זה תמיד היה תירוץ, שיכול להיות שהוא בעצמו האמין בו זמן גדול)
צודקות. זה בהחלט היה עבור עצמו מהרגע הראשון.
אבל גם לדעתי הוא לא היה מודע לזה בהתחלה, הוא האמין לתירוץ של עצמו.
כן, זה נראה לי ברור.
ממש לא. פרנצ'סקה ציינה שיש לו עדיין הרבה כסף שהוא לקח איתו. ומשבר עם קים תמיד דוחף אותו לצד הרע.
אני לא בטוח כמה כסף היה לו זמין לקחת איתו. קשה לי להאמין שהוא הלך עם חבית של כסף כמו וולט. והוא היה צריך לשלם הרבה מאוד לבחור של שואבי האבק.
עוד משהו שלא זכרתי מסתבר זה שבסוף כשרואים את סול מגיע לבית ספר של וולטר אז היה לזה המשך בש"ש
את זה דווקא זכרתי.
אפילו היה זכור לי שוולט מופתע שסול מצא אותו ואז סול אומר שזה היה מאוד קל. אבל כאן ראינו שזה בכלל מייק שמצא אותו.
*רגע, צריך לראות שוב את הסרטון כדי לראות אם זכרתי נכון...
אה אוקי, אני רואה שסול אומר לו שזה כנראה היה קל למצוא אותו כי הבלש הפרטי שלו חייב אותו רק על 3 שעות. אז זה מתאים למה שראינו שמייק הוא זה שמצא אותו. ואני גם יכול לדמיין שמייק מספיק חכם בשביל לגלות את וולט תוך 3 שעות. (אם כי ייתכן גם שסול משקר לגבי כמה זמן זה לקח)
איזה מצחיק איך סול אומר לו בסוף better call Soul
הייתי קרוב (אבל זה בהחלט יותר הגיוני מאשר טאקו)
3 שנים בערך. הפרקים האחרונים של סול היו ב2005 וש"ש התחילה ב2008.
מה את חושבת הסיכוי שבפרק האחרון יקפצו להווה שלנו ב2022?
לא, לא המצאת, רק שזה היה בסמוך על סול ולא בש"ש. היה את הבחור המצחיק ההוא שמייק הגן עליו בעונה 1 או 2 בסע"ס (הוא היה צריך כסף בשביל אלמנתו של הבן שלו ונכדתו אז הוא לקח עבודות מהצד), והאיש הזה נתפס אז מייק לקח את סול (ג'ימי בעצם אז) כדי להגן עליו, ואני לא זוכרת בדיוק איך הסיפור עם הישיבה על העוגות עזר. נדמה לי שהם מצאו בבית של הבחור איזה מקום מחבוא שלא היה בו כלום, וכמובן חשדו שמעורב משהו פלילי, אז סול (ג'ימי) אמר שהוא הסתיר שם את הקלטות שהוא הקליט את עצמו יושב על עוגות.
חחחחחח את זה לא זכרתי בכלל.
*אם כי אני זוכר את הבחור שאת מדברת עליו שהוא זה שבהתחלה מכר לנאצ'ו סמים ואחר כך נאצ'ו גנב ממנו. ואז הטמבל הזמין את המשטרה למרות שרוב מה שנגנב ממנו היה סמים ו/או כסף שהוא הרוויח ממכירת סמים.

למעלה