סמוטריץ' מסית-''בנט בוגד''

palmony1951

Well-known member
הרוטוויילר של ביבי מאיים על בנט.
אני מאוד דואג לחייו של בנט-צריך להגביר את האבטחה עליו.

evglev1

Well-known member
מנהל
צריך גם לחשוב על משהו להגנת אשתו וילדיו, כי הנוהג המקובל בישראל הוא להפגין מול הבתים של אנשי ציבור וכידוע בנט לא גר לבדו בביתו ברעננה אלא עם אשתו וילדיו וכבר ראינו איך המפגינים הבהילו את בתו של זאב אלקין.

איציק5111

Well-known member
צריך גם לחשוב על משהו להגנת אשתו וילדיו, כי הנוהג המקובל בישראל הוא להפגין מול הבתים של אנשי ציבור וכידוע בנט לא גר לבדו בביתו ברעננה אלא עם אשתו וילדיו וכבר ראינו איך המפגינים הבהילו את בתו של זאב אלקין.
תגידו אתם בסדר??????. אתם מבקשים לקחת כסף מהקופה הציבורית בשביל היצור ההזוי הזה? שאישתו תתמודד . הוא בחר להיות איש ציבור אז יש לזה השלכות

איציק5111

Well-known member

איזה חומר לקחת?!
איזה חומר אתה לקחת חתיכת אדיוט לבנט לא מגיע שום אבטחה עדיין אין לו שום תפקיד ומקווה שישאר ככה

איציק5111

Well-known member
לא להגביר על בנט שום אבטחה ושום כלום הוא לא ראש ממשלה, גם ככה האיש החולה הזה עם 7 מנדטים חושב שהוא ראש ממשלה אז עם אבטחה בכלל השיגעון יעלה לו עוד יותר לראש...

palmony1951

Well-known member
לא להגביר על בנט שום אבטחה ושום כלום הוא לא ראש ממשלה, גם ככה האיש החולה הזה עם 7 מנדטים חושב שהוא ראש ממשלה אז עם אבטחה בכלל השיגעון יעלה לו עוד יותר לראש...
1. ''הגודל לא קובע'' במקרה זה.
2. כל ח"כ (במיוחד שהוא מועמד לראשות הממשלה) שחייו בסכנה, צריך לאבטח אותו.
3.מה אתה מעדיף?!-בחירות חמישיות/שישיות/שביעיות וכו'וכו'?!.
4.בחצי השני, לפיד יהיה ראש הממשלה-אין דרך אחרת להקים ממשלת אחדות-כי ביבי דפק את ממשלת האחדות עם גנץ.
5.לפי סקר-רוב הציבור מעדיף את ממשלת בנט/לפיד.
חדשות 13 שאלו את הציבור בסקר שערכו מי תהיה הממשלה המועדפת עליו. והתוצאות מפתיעות: במקום הראשון עם 43% ניצבו לפיד ובנט, מי שמסתמנים כעת כצמד הפוליטי המועדף, לפחות בקרב ציבור הבוחרים. במקום השני ניצבו נתניהו ובנט, עם 33%, והתשובה "אף אחת מהן" קיבלה 24%.

איציק5111

Well-known member
1. ''הגודל לא קובע'' במקרה זה.
2. כל ח"כ (במיוחד שהוא מועמד לראשות הממשלה) שחייו בסכנה, צריך לאבטח אותו.
3.מה אתה מעדיף?!-בחירות חמישיות/שישיות/שביעיות וכו'וכו'?!.
4.בחצי השני, לפיד יהיה ראש הממשלה-אין דרך אחרת להקים ממשלת אחדות-כי ביבי דפק את ממשלת האחדות עם גנץ.
5.לפי סקר-רוב הציבור מעדיף את ממשלת בנט/לפיד.
חדשות 13 שאלו את הציבור בסקר שערכו מי תהיה הממשלה המועדפת עליו. והתוצאות מפתיעות: במקום הראשון עם 43% ניצבו לפיד ובנט, מי שמסתמנים כעת כצמד הפוליטי המועדף, לפחות בקרב ציבור הבוחרים. במקום השני ניצבו נתניהו ובנט, עם 33%, והתשובה "אף אחת מהן" קיבלה 24%.
חייו לא בסכנה אל תבלבל את המוח. סקרים לא מוכיחים כלום עוד שבוע הם יכולים להתהפך אני מעדיף כל ממשלה רק בלי בנט וסער. כולם ראויים חוץ מבנט וסער

למעלה