סכסוך בין שכנים שגורם לי סבל

שמואלגו

New member
סכסוך בין שכנים שגורם לי סבל

בבנין בו אני גר השכנים מתחחתי מסוכסכים בגלל תביעה של האחד נגד השני השכן שנמצא תחתי בגלל התביעה של השכן שלו מציק לו בל היום והלילה ע,י הזזת וגרירת רהיטים וע"י דפיקות שונות על מנת למרר את חייו עד שיבטל נגדו את התלונה. ניגשתי לשכן ובקשתי שיפסיק את הרעש כי אני לא יכול לסבול זאת. מה אומר לי השכן? עד שהשכן שלו לא יבטל את התלונה נגדו אני חייב גם לסבול ותבין אותי. כמובן שאני לא מוכן להבין אותו ולכן פניתי למשטרת ישראל והגשתי כבר כמה פעמים תלונות נגד השכן . לפני זמן מה סוף סוף התקשרו אל השכן טלפונית והזהירו אותו .מאז גם אני הפכתי ליעד מועדף להרעשה. אני רוצה להגיד לכם שהענין נמשך מזה שנה שלמה וחיי וחיי השכן שהגיש את התלונה הפכו לגיהנום ולהתעללות נפשית ואין אנו יודעים כבר אייך לצאת מהתסבוכת אליה נקלענו ואני שלא צד בסכוך האם אני בסכסוך וחייב לסבול. אנא הצלו אותי והדרכו אותי כיצד אני ממשיך מכאן. האם ידוע לכם על עורך דין שיכול לטפל בבעיה מסוג זה.

ein zvi

New member
העניין יותר אזרחי ולא כל כך פלילי

תנסה את מזלך בפורום חוק ומשפט. ישנן עוולות אזרחיות שתוכל לתבוע על פיהן את השכן. אני לא יודע אם זה ירע את המצב או ייטיב עימו, אך זה דבר שתצטרך לשקול יחד עם עורך הדין האזרחי המתאים. בהצלחה ושיהיה לך מדור שקט ושליו

למעלה