סכמ"ש

סכמ"ש

משהו טוב שקרה לך השבוע: העבודה ללא ספק , שחזרתי לעבודה . שגיליתי שהכל בסדר .

משהו רע שקרה לך השבוע: גם מה שקרה לי בעבודה שבמשך יומיים לא ידעתי מה קורה עם זה . הם לא התכוונו לפטר אותי אבל אני כמובן לא ידעתי את זה והייתי בחרדה גדולה

מאד מכך שחששתי שאני עומדת לאבד את מקור הפרנסה שלי . וגם הויכוחים עם זה שאני יוצאת איתו ללא ספק . צריך רק דבר רע אחד אבל קרו שניים מרכזיים .

התחדשות השבוע: מהכרטיס שאבא שלי נתן לי קניתי תיק גב , אני צריכה לטיולים כי התיק שהיה לי נקרע . אני מבסוטית .

פריט/לבוש השבוע: מגפיים

תוכנית השבוע: חדשות בערוץ 10

מאכל השבוע: סלט אתמול כאשר יצאתי עם הבחור . אכלנו סלט במקס ברנר והוא היה מעולה .

משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: העבודה . הנה למדתי לקח . בד"כ הייתי כותבת שזה משהו שאני לא מצפה לו אבל היקום לימד אותי לקח

לא לזלזל במקום שמפרנס אותי בשום אופן . אז אני מצפה מאד לחזור לעבודה מחר . מקווה לעבוד כמו קודם משרה מלאה . נכון שביום חמישי חזרתי כבר אבל אני מצפה לעבודה מחר .

משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: אממ נראה לי שיש לי קצת בעיות עם הבחור אני לא בטוחה עד כמה הן בעייתיות אז אני לא מצפה להתמודדות מולו . וגם מחר שוב יש לי טיפול שיניים

אז אני בהחלט לא מצפה לזה.

אדם שעשה לך את השבוע: המנהלת בעבודה . בכך ששמעתי ממנה ביום רביעי והיא אמרה לי לחזור לעבודה ביום חמישי . אני כמובן שלחתי לה הודעות גם ביום שלישי וגם ביום רביעי

ובסוף זה השתלם אבל זה עשה לי את השבוע לשמוע ממנה הקלה גדולה מאד . ( מאד מאד מאד ) ( נכון שבמידה והיו מפטרים אותי ובמיקרה הזה זה לא עמד על הפרק כך המקום שם מתנהל

הייתי מוצאת עבודה אחרת . אבל זה לא פשוט למצוא עבודה . וזה לוקח זמן . ואין ספק שהמחשבה על לאבד מקור פרנסה זה משהו מפחיד

אדם שהרס לך את השבוע: הבחור שאיתו אני יוצאת . הוא לא כל כך תומך בי . נראה לי שיש לו בעייה של אינטילגנציה ריגישית . הוא גם לא מודע לכך שיש לו בעייה הוא בטוח שהכל בסדר איתו

הוא בן 40 ועד היום לא היה לו קשר רציני וארוך עם בחורה\אישה . הקשר הכי ארוך שהיה לו זה של חצי שנה והוא לא רואה בזה בעייה.

ומעבר לא חשתי שהוא תמך בי בשבוע הקשה שעברתי . ונכון שאנחנו רק חודש וקצת ביחד אבל אני מרגישה שהוא קצת מוריד לי את הביטחון . וללא ספק לא תומך .

אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הייתי רוצה לפגוש את שתי חברותיי הטובות זה היה משמח אותי . הן שתיהן מאד יקרות לליבי .

ציטוט/יציאת/מילת השבוע: מהפייסבוק : " אל תיבהל מאנשים הממעיטים מערכך , הם מנסים להקטין אותך לגודל שלהם ".

התוכניות לשבוע החדש: שיהיה שבוע רגוע . אמן .

ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: שבוע מאד לא קל בגלל העיניינים בעבודה .

מסקנת השבוע : אסור בשום פנים ואופן לזלזל במקום שמפרנס אותך . בשום פנים ואופן . למדתי לקח.

עכשיו תורי, ואחר כך - מטלות!

משהו טוב שקרה לך השבוע: חתמתי חוזה עם שותפה חדשה
.
משהו רע שקרה לך השבוע: שאי אפשר לתת יותר כמו קודם תורים לרופא אלא אם הוא עצמו מאשר את זה, וזה גורם לי לחרדה. ושהתקלקלה לי המדפסת

התחדשות השבוע: לא בשבוע אלא בשבוע שעבר, כי אין לי מה לכתוב על השבוע: תספורת מהממת.
פריט/לבוש השבוע: נעליים מהממות שהוצאתי מהאפסון של החורף שעבר.
תוכנית השבוע: דה וויס (זו התכנית היחידה שאני צופה בה חחח).
מאכל השבוע: נראה לי שעדיף לדלג

משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כניסתה של השותפה החדשה ב"ה.

משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: הלימודים מחר, וכל מה שקשור לזה.

אדם שעשה לך את השבוע: הפסיכולוג. לגמרי.
אדם שהרס לך את השבוע: אפשר לא אדם? כי מי שהרסה לי אתמול לגמרי זו המדפסת שלי שהחליטה לשבוק בזמן כה קריטי!
&nbsp
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הפסיכיאטר, הפסיכולוג.
ציטוט/יציאת/מילת השבוע: "הכול בראש שלך" (מזכירה לעצמי לא לאכול סרטים).
התוכניות לשבוע החדש: להישאר רגועה למרות הטלטלות הצפויות. כ"כ לקנות דברים שאני צריכה ולצערי עולים המון כסף. ולנסות לאכול שפוי.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מתוח מאוד, עצבני וכואב.
מסקנת השבוע: לעשות מה שאני יכולה, ומהשאר להרפות כי זה ממילא לא בידיים שלי.
&nbsp
שבוע טוב!

מצטרף

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי קידום משמעותי בעבודה (אחרי שהודעתי שאני מתפטר עם לא יקדמו אותי).

משהו רע שקרה לך השבוע: חלום על האקסית

התחדשות השבוע: מעיל וגינס

פריט/לבוש השבוע: המעיל והגינס החדש

תוכנית השבוע: אין לי טלוויזיה

מאכל השבוע: הרבה עוף

משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לזכות בלוטו

משהו שאתה לא מצפה לו בשבוע הבא: מעדיף לחשוב חיובי

אדם שעשה לך את השבוע: חבר שהתקשרתי עליו לאחל לו יומולדת שמח אחרי שלא דיברנו לפחות שנה

אדם שהרס לך את השבוע: ממממ לא זוכר מיקרה כזה השבוע

אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הרבה אנשים אהובים הבעייה שהם בארץ ואני בחו"ל

ציטוט/יציאת/מילת השבוע: אם אין אני לי מי לי

התוכניות לשבוע החדש: המון המון המון עבודה...

ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סה"כ אין תלונות

מסקנת השבוע: הגיע הזמן להמצוא זוגיות חדשה

שמחתי לשתף

וכן אני בתקופה זאת "חוגג" 10 שנים בלונדון.

כתבתי פה בפורום רבות במהלך השנים על שהותי בחו"ל וגעגועי לארץ...

יכול לומר שיותר קל פה כלכלית מאשר בארץ, אבל הלב נמצא בארץ עם החברים שלא ראיתי כבר שנים, לצערי לא יצא לי לדרוך על אדמת ישראל כבר מעל שנתיים והיד עוד נטוייה.

אבל סה"כ עם אני מסכם את ה10 שנים האחרונות שלי בחו"ל אז אפשר לומר It was one hell of a ride (במובן הטוב)

ואיך בתקופה הזאת בלונדון ??

האם מפחיד קצת בגלל המוסלמים ?? האם

ממש מרגישים אנטישמיות באוויר ??

וואלה נראה לי יותר מפחיד בארץ עם כל האין סוף הארועים בימים

האחרונים.

בכל שנותי פה (10) מעולם לא נתקלתי באנטישמיות וגם לא שמעתי מאף אחד מחברי הישראלים או היהודים המקומיים שנתקל בדבר כזה.

כל חברי הטובים ביותר באנגליה הם מוסלמים, וכולם יודעים שאני יהודי מישראל ואוהבים אותי, והם דואגים לשלומי יותר ממה שהמשפחה הביולוגית שלי אי פעם דאגו :)

לא יודע מה מספרים בתקשורת על מנת לצבור רייטינג, אבל במציאות באנגליה אין שום הסטה נגד יהודים יותר מאשר כלפי כל עם אחר, שכן בלונדון לבד מדברים מעל 250 שפות! השפה הכי פחות פופולרית בלונדון זה אנגלית שכן כולם בלונדון זרים מכל קצות תבל.

באמת צריך להפסיק לראות חדשות זה ממלא את המוח בשקרים!

למעלה