סיפור הלידה של מיקוש

אור 777

New member
איזה סיפור מרגש! אבל סוזי היתה

לך הרגשה לאורך כל ההריון שהוא יסתיים לפני התל"מ. היתה לכך סיבה מיוחדת או שסתם תחושה?

סתם היתה לי בטן ענקית עד כדי התפוצצות...

כל מי שמסביבי אמר שזה אונטונטון קורה.... הבוס שלי היה משוכנע שזה השבוע.. ולי היה די מספיק (המפשעה רצחה אותי) אז מיקה החליטה לעשות לי ג'סטה
מתברר שהיו לי ריריות נוזליות שקופות כל יום שישי ואני מי אני שאדע שאולי זה הפקק הרירי?!

אור 777

New member
אמאל'ה איך את מלחיצה אותי!!!

אומנם זהו הריון שלישי עבורי אבל הפעם להבדיל מהריונות קודמים גם לי יש בטן ענקית שלא לדבר על כך שבשבוע 27 אני שוקלת את המשקל של שבוע 42 בלידות קודמות..... ויש לי מן תחושה שאולי הפעם זה יקרה לפני הזמן. כאילו כמה עוד אפשר לגדול.................................... תהני לך ממיקה יקירתי. אני מקווה שבקרוב היא תחזור הביתה(הבנתי שעליה להיות כשבועיים בפגייה). ורק אושר!!!

אור 777

New member
לפחות תהני מזה שקיבלת אותה בהדרגה.....

זה מאוד מלחיץ אחרי 3 ימים למצוא עצמך אמא במשרה מלאה. יש לך קצת זמן להתארגן ולהסתגל ממש לרעיון שלא לדבר על ההפתעה של מיקה- הגיחה כחודש וחצי לפני התל"מ. השתדלי ליהנות בינתיים ולנוח הרבה ולאגור כוחות לקראת השבוע הבא. את בינתיים בשלב ה"פרסומות" הסרט יתחיל בע"ה בשבוע הבא. מחזיקה לך אצבעות!

liatka

New member
יוווווווווו מאמי שלי ../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

עשית לי צמרמורת!!!!!!!!!!!! אני כל כך שמחה לשמוע שאתן בסדר. כל היום אני מחפשת הודעה ממך!!!!!!!!!! המון אושר ונחת ממיקה (שם מדהההההיים!!!!!!!!!!!!)

סוזי יקירתי היא מהממת../images/Emo99.gif

נסלח לך על זה שעקפת את כל יולי........
הלידה שלך נשמעת מדהימה-כל כך שמחה שהיא עברה כך. נשיקות יקירה.

צמרמורת ../images/Emo6.gif

מזל טוב מתוקה
עשית לי חשק גדול, למרות שיש לי עוד זמן ובעזרת השם שתצא בזמן
שיהיו לכם ימים מאושרים ויכף גדול עם האוצרית החדשה שלכם

א י ו ש י

New member
הקטנה הזו גדולה תהיה../images/Emo57.gif

איזה סיפור מרגש איזו לידה WOW פשוט אין מילים נחת אושר והמון
ממיקוש המדהימה

ליה 28

New member
איזו מתוקה!!!../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!! מיקה ממש מקסימה(ממש אהבתי את השם),ואיזה סיפור מרגש!! מאחלת לקטנטונת שתצמח מהר מהר ותשתחרר הביתה לחדר המהמם שהכנת לה.. מזל"ט מותק!!

איזה מדהימה היא !!! ../images/Emo57.gif

יקירתי תשמרי עליה ותהני מהאושר האינסופי הזה, ושתצא מהפגיה מהר !!! בבקשה אל תיעלמי לנו !!

טוויגי2

New member
חתיכת סיפור...

קודם כל מזל טוב ושמחה לשמוע שהלידה היתה קלה יחסית.... והעיקר שזה מאחורייך ויש לך בונבונית קטנה ומקסימה, שיהיה רק טוב!!!

גוביר

New member
וואו, עליו על כולנו..

איזה כיף אני ממש מקנאה בך על הלידה הקלה... הרבה אושר ואושר.... איך הולך עם השאיבות??

אני ה../images/Emo80.gif עדנה סופית!!!

שואבת כל 3 שעות..ממלאה לה בקבוקים ע"ג בקבוקים.. לא חושבת שהיא עומדת בנטל
אבל זה האוכל הכי טוב בעולם בשבילה והאושר שלה זה כל העולם שלי!
סליחה שאני נשמעת כמו פולניה גאה ומאושרת

אוםציון

New member
סיפור מרגש כ"כ

עשית לי צמרמורת, ודמעות (של אושר כמובן). שיהיה רק אושר. מיקה מדהימה (ושם מדהים).

המון המון מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

איזו מתוקונת היא! איזה יופי של לידה..תגידי, הספקתם לתרגל עם אפי-נו? לעשות קורס הכנה ללידה? הלוואי עליי שיעבור כל כך מהר..! שיהיה רק אושר ובריאות
!

אפי-מה? קורס מי? ../images/Emo163.gif

תפסו אותי חד משמעית עם המכנסיים למטה ובלי תחתונים
בלי שום הכנה ובלי שום קורס. טוב שאני רחבה למטה...פחחח

תודה בייבס!! ומצטערת שאני מעיקה עליכן עם

שרשורים
.... אבל חייבת לשתף... מרגישה חלק מהבית הזה.. הבית שפתאום נשאב ממני
לא רוצה להעלם..אז כשאני מצליחה לשבת על התפר ולא להרגיש אותו אני על המחשב... עוד מעט עוד שאיבה... תודה לכולן על החיבוקים והמסרים המ-ד-ה-י-מ-י-ם....
חשבתי עליכן המון בבית-חולים. לגבי הפגיה - מקום מדהים עם אנשים מדהימים וסיפורים שלא מהעולם הזה.. הטיפול הכי טוב בעולם למיקוש...24 שעות! היא שותה חלב במקצועיות מיומנת (בלי
הרע) ישנה 99% מהזמן...מקבלת "ציונים" לשבח ב"תעודה"... ואני לומדת להיות אמא בבית ואיתה...מלמדים אותי הכל..וחושבת שזה אחלה של "בית ספר". אם היו נותנים לי אותה ואומרים לי לכי הביתה הייתי בטח מחתלת לה את הראש

למעלה