סיפור הלידה של מיקוש

סיפור הלידה של מיקוש ../images/Emo99.gif

בנות..אין שניה לנשום אבל הצלחתי לרשום משהו... מיקה היא האור של חיי והשאיבות גוזלות ממני כל רגע דל..קצת לישון גם צריך והופ אני איתה... מקווה שלא ארוך מדי...גם נורא התרגשתי לכתוב...
ות סוז
17.5 שבוע 33+4....יום חמישי רגיל...מסתיים בביקור אצל רפי בעבודה..אוספת אותו ונוסעים לאיקאה..שם משתוללים קצת וקונים חלוק אמבטיה מגניב למיקוש...2 צעצועים מגניבים..וכורסת הנקה שכל כך רציתי...עוד אכלנו שם פסטה בולונז וחזרנו הביתה נורא עייפים אבל בכל זאת הרכבנו את הכורסא. 18.5 שבוע 33+5. מיקה נולדה במשקל 2.200 בשעה 18:47 בלידה של 7 דקות. זה היה יום רגיל שהתחיל בשעה 9:00 בבוקר בהעברת בעלות על הרכב של אמא ואבא בסניף דואר של דיזנגוף. היה קצת בלגאנים כי נשכחו מסמכים אבל הכל עבר בשלום ובשעה 9:47 כבר נסענו להוד השרון לסיים לשלם לבאני-בי. גם שם לא כל כך רצו לתת לנו הנחה שדי ציפינו לה..אבל לקחנו מה שניתן לקחת..השגנו הנחה מסוימת (רפי היה מבסוט)..גיא שאל אותנו אם אנחנו לחוצים על הרהיטים ואמרנו שלא..עוד לא..הרי יש עוד לידות לפנינו לא? משם כבר נסענו לשרה ואריה לביקור קצרצר ואכלנו ארוחת בוקר סמלית. חזרנו הביתה והחלטנו לישון קצת. רפי נרדם מיד ואני הרגשתי סערה בבטן אז קמתי לשירותים. אכן היתה יציאה יפה ומתמשכת אבל הכאב לא עובר?!! הפשטתי את עצמי ונשארתי על האסלה עוד שעה וחצי. הכאב רק התחזק. כאב כזה של בטן תחתונה, של מחזור עםם פסטה מקולקלת מאיקאה?!... העיקר מיקה ישנה כשאני סוערת! רפי התעורר כולו סהרורי ובהה בי על האסלה. אמרתי לו שאני קצת לא מרגישה טוב ושכואבת לי הבטן. הוא שאל אם זה זה. אמרתי שאני לא יודעת אבל אולי ניסע לאיכילוב ומקסימום ישלחו אותנו הביתה... הכאבים התעצמו עד כדי כך שקצת היה קשה לנשום...רפי התרגז עלי שאני עוד מחפשת לקחת תיק ותחתונים חד פעמיים וספריי אלו-פירסט...דחפתי מה שיכלתי שזה ממש מעט וירדנו למטה. המונית שכבר ראתה אותי מתנשפת עצרה בחריקה ושאלה: לאיכילוב?! אמרנו: כן כן תן גז!!!..במונית כבר היה לי די סיוט..והתחלנו להבין שזה זה. הגענו למיון ב-18:00..הקבלה היתה ריקה. שלחתי את רפי לרשום אותי והשתדלתי לנשום... פתאום הגיעה אחות הריונית ושאלה אותי לשבוע שלי. אמרתי לה שאני בשבוע 34+5 (הכאבים בלבלו אותי לגמרי) ושכואב לי בבטן למטה.היא שלחה אותי לבדיקת שתן. די עצבן אותי כי השירותים היו מג'וייפים ולא היה לי פיפי ורבאק כאב לי!!!..טפטפתי כמה טיפות והאחות ראתה שיש לי אצטון בשתן..טוב נו לא שתיתי כמעט היום (יום שישי אין זמן)..לקחה אותי לחדר מוניטור שם חיברו אותי למוניטור. העיקר שמיקה בסדר. ואני משתנקת כמו כלב. מנסים להדריך אותי לנשום נכון אבל מה אני יודעת? כולה חודש שמיני וחצי. מגיעה אחות שמפשילה לי מכנסיים (טוב שאני בלי תחתונים!...חחח) ומיד מכניסה יד מיומנת שאני לא מרגישה. "את בפתיחה 4 בלידה פעילה". פה כבר הייתי די בהלם. מה לידה פעילה מה??!!!. מחכים לסניטר שיעלה אותי לחדר לידה ואני כואבת בטירוף. ציר כל דקה וחצי ככה זה נראה...מה עם אפידורל אני שואלת??!...ניתן לך ליטר עירוי ואז אפידורל. הגעתי לחדר לידה 9 בסופו של דבר שנראה כמו נצח. המיילדת טל הכניסה יד וקבעה כי הפתיחה כבר 8.5 (טוב אני די בהלם עכשיו). אם את צריכה ללחוץ תודיעי לי. העירוי מתחיל. מה עם אפידורל??!! איזה אפידורל ממי, את יולדת!!!..אם את צריכה ללחוץ... אז זהו שאני צריכה!!!!...המיילדת טל רצה לעברי ושמה כפפות. רפי מחזיק לי ביד ותופס רגל אחת ואני כבר מתחילה לצרוח "אמא אמאאאאאא"....מיקה רוצה לצאת!!!..מנסים להשתיק אותי שאני אתרכז בנשימות נכונות ולחיצות בזמן..אני לוחצת חזק מהתחת בשתיקה מופתית.. אומרים לי לבוא להרגיש את הראש..אני מושיטה יד ומרגישה משהו רך מבצבץ לי...לוחצת חזק ומיקה מתגלצ'ת..אני ממש מרגישה שפותחים לי ידנית את ה... הלידה נמשכה 7 דקות! טל מודיעה ומניחה את מיקה המייבבת עלי. ברגע הזה אני רועדת מאושר וממלמלת "ממי..ממי שלי"...לוקחים לי אותה ומנקים. רפי הגאון שלי שכמעט איבד יד מהלחיצות שלי..מצלם את התמונה הכי יפה בעולם..כשמיקה הסגלגלה עלי.. השיליה עוד מבצבצת לי ואנחנו פתאום לבד בחדר רק שנינו. בהלם טוטאלי שנהיינו הורים בתאריך זה יום שישי, 18 במאי, א' בסיון. הכל נורא מהר לנו ואנחנו לא מבינים איך הגענו עד הלום. השיליה עוד מסרבת פקודה גם אחרי שעה ואני כל כך רוצה להתקשר לאמא שלי..אבל האחיות אומרות לחכות שהשיליה תצא. בסוף אני נלקחת לחדר ניתוח להרדמה מלאה אבל קצרה שם נשלפת ממני השיליה ותופרים אותי בתפר אחד מקרע יחיד שהיה לי. ההתאוששות לוקחת שעתיים שנראות כמו נצח!! רפי נכנס ואומר שהוא הודיע כבר לכולם ואני מבועסת כי אני רציתי להודיע אבל זה עובר לי בשניה כשאני נזכרת באוצרית שלי שנלקחה לפגייה בשל גילה המוקדם. אחרי שעתיים מעבירים אותי לחדר 4 (איך שמחתי שזה 4!) ואומרים לי שהמשפחה שלי הלכה לאכול, ואני כל כך רעבה... בכל זאת כבר 24:00 ואכלתי רק ב-11 בבוקר. רפי פתאום מפציע בחדר ואומר שההורים שלי פה וגם מירי והם הזמינו פיצה. הוא ראה אתת מיקה והיא מדהימה..אני נמסה מאושר. אמא שלי נכנסת כולה רועדת מאושר (רפי שלף אותם מהקולנוע ממש בהתחלה של הפרסומות). כל העולם ממש בשוק איך ילדנו כל כך מהר. אנחנו אוכלים פיצה ביחד ואני מנסה לדדות לפגיה אבל נתקפת סחרחורות וחוזרת למיטה. כולם הולכים הביתה ורק אני לא ישנה. מיקה שלי נולדה לי..למי יש כוח לישון!

nony4

New member
עשית לי צמרמורת ../images/Emo24.gif

מקווה שמיקה תצא מהר מאוד מהפגיה( או שהיא כבר בבית)

וואו.... ../images/Emo65.gif ../images/Emo95.gif ../images/Emo65.gif

אני יושבת פה עם האוצר שלי (בת 8 חודשים..) מאכילה אותה ומתרגשת איתך!! אני פשוט מתרגשת פה עד דמעות לידה מדהימה מזל טוב להולדת מיקה
שם מהמם!! תרגישו טוב תגדלו ותשמחו תמיד
N

norah1

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif איזו מותק!!

איזה כיף שבאת לספר את הסיפור ! ממש סיפור מקסים וקליל. שרק ימשיך ככה. מיקה זה שם מהמם . מזל טוב !!

../images/Emo7.gif אני כ"כ מתרגשת.. מנגבת את הדמעות

ריגשת אותי סוז...
אני יושבת מול המסך ובוכה.... איזה סיפור
איזו הפתעה
מי היה מאמין.... כזו לידה מהירה, כזו לידה שנשמעת סבבה.... והיא... מיקה.......פשוט אלוהית. איזו יפיפיה
.. אני נמסה כאן. ולך יקירתי- אני שולחת חיזוקים וברכות ומחזקת את ידייך, תני עכשיו את הכל בשיא המרץ... שמיקה תתפתח ותגדל לתפארת... אני בטוחה שיש לך עזרה מסביב... ואל תשכחי לנוח כשניתן....היא מדהימה!!! את מדהימה!!! אני לא מאמינה שאת כבר אחרי.. ושאת אימא!!! אימא סוזי
מחזיקה אצבעות לשחרור מהיר מהפגייה
וברכות להורים החדשים והמאושרים

יוווו איזה סיפור משגע../images/Emo99.gif

נשמע קסום למרות ההקדמה.. תהני ממיקה - נשמע שיש ממה

ק ש מ י ר

New member
כמה מרגש, איזה סיפור ../images/Emo23.gif ../images/Emo57.gif

מאחלת למיקה שחרור מהיר מהיר מהיר הביתה לאמא ואבא

יו, איזה מרגש! ../images/Emo23.gif

בלי עין הרע, הלוואי כל הלידות שלך יהיו ככה. איזה סיפור יפה! ברוך ה' שהכל עבר בשלום ומיקה מקסימה עם שם מקסים! (נראה לי שהיא דומה לך...) כנראה היא ראתה כל מה שקניתם לה וכבר לא יכלה להתאפק, רוצה להשתמש כבר בכל הדברים! מאחלת שתשתחרר במהרה ובבריאות שלמה מהפגייה ושתשובו לביתכם כמשפחה מאושרת ותתחילו את חייכם עם האושר החדש שהצטרף אליכם ומציף את ליבכם. מ-ז-ל ט-ו-ב !!! הרבה הרבה בריאות אושר והצלחה!

כמובן סיפור מרגש ...

ואני עדיין בשוק שנטשת את תל"מ יולי ... מקווה שאת לא נוטשת אותנו .. את כבר חסרה לנו

המנומשת

New member
וואווו כמה מרגש!!!:)

מאחלת למיקה שחרור מהיר מהיר מהיר הביתה לאמא ואבא! מיקה ממש מתוקה,נדמה לי שהיא דומה לך בדיוק:)

מצטערת אבל היא פשוט אבא שלה ../images/Emo99.gif

2 טיפות מים. הם גם ישנים אותו דבר..עם פה פתוח ויד אחת מתחת ללחי...
יש לה עיניים שלו (בינתיים כחולות
) ואף שלו (מזללללל!!!!!!) אבל פה וסנטר וצוואר שלי..(מה שטוב אצלי..פחחח)

dekelדקל

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

סוז- מיקה פשוט מושלמת
וסיפור הלידה שלכם כ"כ מרגש... שיהיה המון בהצלחה עם המדהימונת המופלאה הזו

gallish

New member
../images/Emo65.gifסוזי, המון מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

שמחה לשמוע שעברת לידה קלה (למרות ההקדמה ההסטרית
) מיקה מקסימה מאין כמוה
ורק תדעי לך שהיא יכולה להשתנות עוד 1000 פעם.... נעם נולדה 2 טיפות מים אני... והיום, בגיל שנה וקצת, היא בול אבא שלה
שיהיה לכם כיף גדול איתה
ויאללה, בואי תצטרפי אלינו בפורום השני
גלי.

למעלה