סיפור הלידה שלי

lilico

New member
מזל טוב! לא מבינה איך מנתחים כ"כ מהר??

האם נותחת בהרדמה מלאה? או אפידורלית? אם אפידורלית - איך הספיקו להרדים אותך כ"כ מהר, הרי חייבים לתת נוזלים לפחות חצי שעה לפני הזריקה בגב, ולזריקה לוקח איזה 10 דקות להשפיע?? אשמח להסברים

נ ב ט ו ט

New member
נותחתי ספינאלית ולא אפידוראלית

הבאתי בדיקת דם שנלקחה 3 שבועות לפני הניתוח והטסיות היו מעל 200 מה ההבדל בדיוק? אפילו לא בררתי אף אחד לא אמר לי שכך תהיה ההרדמה אולי בנות אחרות/המנהלות יסבירו את ההבדלים

tsipiss1

New member
אין לי מילים

כמה שלא ננסה להיות מוכנות להכל בקורסים סדנאות רק אלוקים יודע מה צופה לנו.... הכי חשוב שיהיה לך הרבה מזל טוב ומקווה שהן יגרמו לך לשכוח זאת בקלות וזאת לא \ חוויה שקל לשכוח אני בטוחה... הכי הכי חשוב שתהיו בריאות שלושתיכן...

pazitguy

New member
שולחת לך מפה הרבה ../images/Emo24.gifים

עברת חויה כל כך לא נעימה (בלשון המעטה). החלמה מהירה וטובה, ללא כאבים מיותרים והרבה נחת בגידול הבנות
. שמעכשיו תדעו רק אושר ושמחה, שלום ואחוה, הרבה הרבה בריאות ושלוה. כל טוב ושנה טובה. אוהבת פזית. (נמשיך להתעדכן
תשמרי על קשר כשיצא לך)

מזל טוב להולדת אור ועדן../images/Emo65.gif../images/Emo68.gif

קראתי את הסיפור הכל כך קשה... שמחה שזה מאחורייך!! הרבה אושר ונחת בגידול הבנות!!

נ ב ט ו ט

New member
תודה על כל האיחולים והתגובות

אני מתאוששת לאט לאט בהתחלה לא רציתי לספר את הסיפור שלי אבל עודדו אותי כן לעשות כך מאחלת לכולן הריונות בריאים ארוכים ולידות קלילות
מקווה לראותכן בפורום השכן

matande

New member
קודם כל מזל טוב

שנית מקווה שכמו שענת כתבה לא תוותרי על ההנקה ותאבקי בכל כוחותייך. ושתצליחי כמו שהיא הצליחה. מקווה כי ההחלמה תהיה יותר קלה/ טובה בהמשך.

מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif

מאחלת לך שתשכחי כמה שיותר מהר מסיפור הלידה הטראומטי, תחלימי ותהייני מהאמהות. שיהיה לך המון מזל טוב אושר ובריאות.

תודה על הטרחה שבשיתוף!

חשוב מאד הלקחים שהפקת, ויש עוד כמה... רפואה שלימה ושנה טובה.

למעלה