סיפור אמיתי

שמלת תחרה1

Well-known member
סיפור מדהים ואמיתי 😲

ציור זה של צעירה המניקה זקן בתא כלאו, נמכר לאחרונה תמורת 30 מיליון יורו. הציור אולי נראה כסטיה, אבל הסיפור שמאחוריו מגיע מתיעוד היסטורי.
האסיר הזה נידון ל"מוות ברעב ", על גניבת כיכר לחם בתקופת שלטונו של לואי ה -14 בצרפת. האישה היא בתו היחידה, והיחידה שהורשתה לבקרו. היא הורשתה לבקר אותו מדי יום, אך נבדקה בקפדנות, ע"מ לוודא שאינה מעבירה מזון לאסיר.
כשאחרי 4 חודשים הגבר עדיין שרד את עונש "המוות ברעב", הרשויות לא הבינו כיצד, והחלו לרגל אחרי בתו בזמן ביקורה. לתדהמת רשויות הכלא, הם מצאו אותה מניקה את אביה. כשהגיע הסיפור לשופטים, הם כה העריכו את חמלתה ואהבתה של האישה לאביה, חננו את האב ושיחררוהו לחופשי.

FB_IMG_1615239369764.jpg

מקסים 45

Well-known member
סיפור מדהים ואמיתי 😲

ציור זה של צעירה המניקה זקן בתא כלאו, נמכר לאחרונה תמורת 30 מיליון יורו. הציור אולי נראה כסטיה, אבל הסיפור שמאחוריו מגיע מתיעוד היסטורי.
האסיר הזה נידון ל"מוות ברעב ", על גניבת כיכר לחם בתקופת שלטונו של לואי ה -14 בצרפת. האישה היא בתו היחידה, והיחידה שהורשתה לבקרו. היא הורשתה לבקר אותו מדי יום, אך נבדקה בקפדנות, ע"מ לוודא שאינה מעבירה מזון לאסיר.
כשאחרי 4 חודשים הגבר עדיין שרד את עונש "המוות ברעב", הרשויות לא הבינו כיצד, והחלו לרגל אחרי בתו בזמן ביקורה. לתדהמת רשויות הכלא, הם מצאו אותה מניקה את אביה. כשהגיע הסיפור לשופטים, הם כה העריכו את חמלתה ואהבתה של האישה לאביה, חננו את האב ושיחררוהו לחופשי.

צפה בקובץ המצורף 17032
מה רואים מכאן לא רואים משם.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא, לא, תשמע.
יש לסיפור הזה עומק ברבדים שאפילו לא חשבנו עליהם.
אתה חייב להבין
מתוך האשכים של הגבר הזה יוצא זרעון שמפרה ביצית
והנה אחרי כמה שנים אותו זרעון שהפרה את הביצית בעצם מאכיל את האיש שהביא אותו לעולם.
זה הרי מדהים.
זה כאילו יש מאיין.
או מה שמתחרז עם זה. ;-)

יש לי בדיחה הקשורה לנושא.
גבר שסבל מבעיות במעיים קיבל המלצה מהרופא שלו לשתות מדי יום חלב אם .
"מאיפה אקח חלב אם"? שאל את עצמו הגבר
וככה מתוסכל הוא החל להסתובב בכל מיני ואז הוא ראה בגינה ציבורית אישה מניקה את הבן שלה
האיש החל לפרוץ בבכי והאישה שאלה אותו לפשר בכיו הוא הסביר לה את מה שלא ניתן להשיג
נחמרו רחמי האישה על הגבר ואז היא חלצה שד ונתנה לגבר לינוק
עכשיו תוך שהוא יונק בשקיקה האישה החלה להתחמם. ;-)
היא שאלה את הגבר: "אתה אולי רוצה עוד משהו שאני יכולה לתת לך"?
"כן," ענה הגבר
"אני רוצה ביסקוויט". :-D

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
לא, לא, תשמע.
אתה חייב להבין
והנה אחרי כמה שנים אותו זרעון שהפרה את הביצית בעצם מאכיל את האיש שהביא אותו לעולם.
זה הרי מדהים.
זה כאילו יש מאיין.
או מה שמתחרז עם זה. ;-)

וככה מתוסכל הוא החל להסתובב בכל מיני ואז הוא ראה בגינה ציבורית אישה מניקה את הבן שלה
האיש החל לפרוץ בבכי והאישה שאלה אותו לפשר בכיו הוא הסביר לה את מה שלא ניתן להשיג
"כן," ענה הגבר
"שלח לחמך על פני המים כי ברוב הימים תמצאנו" ?

GoldenEyes

Well-known member
לא, לא, תשמע.
אתה חייב להבין
זה הרי מדהים.
זה כאילו יש מאיין.
או מה שמתחרז עם זה. ;-)

"כן," ענה הגבר
:ROFLMAO:

אור גינאל

Well-known member
סיפור מדהים ואמיתי 😲

צפה בקובץ המצורף 17032
"צדקת רומאית"

Harrington

Well-known member
מנהל
מזכיר לי משהו שענה לי חבר בפייסבוק, כשבשבוע בו ישבתי שבעה על אבי הכ"מ כתבתי עליו ועל דברים שעשה ועבר במהלך חייו. דובר שם בין השאר על הפער בין מראהו החיצוני, כשל אדם נכה וחלש, לעוצמתו הפנימית, אחד האנשים האמיצים והחזקים שהכרתי. השיב החבר 'מה שאנחנו רואים (מול) ומה שבאמת'. אותו כנ"ל כאן. אפשר להניח בשקט ב99% מהאנשים שנתקלים בציור (המהמם מבחינה אומנותית) הזה היו משיבים אילו היו נשאלים מה הוא מבטא, לא היה תואם את האמת שמאחוריו, אלא משהו אחר לחלוטין (כפי שגם את כתבת למעלה). ובכל זאת, על אף שאנו רואים במו עינינו את מה שאנחנו רואים ושום דבר לא נסתר מאיתנו, הרקע והאמת שונים לחלוטין. שיעור טוב לכולנו לחיים.

למעלה