סיפורי מסעות

סיפורי מסעות

כמטיילת וותיקה בשעתי, הוספתי למעגל הטורקיז "טרנד" של סיפורי מסעות. לדעתי סיפורי מסעות הם חלק ממה שגרם להופעת מספרי הסיפורים, הפייטנים הנודדים: כלוח מודעות אשר מספר על דברים שאי אפשר לקרוא אותם בעיתון. הנכם מוזמנים לספר כאן סיפורים על דברים מיוחדים שקרו לכם במסעותיכם.

תודה רבה לך קורי יקירתי וסיפור ממסע

שלום קורי יקירתי!!! קודם כל אני חייב לספר לך שאותי כאדם קל מאוד לשמח,
ומתגובותיך לחומר האחרון ששלחתי עשית אותי מאושר בשניות, אז תודה לך יקירתי, זה חימם את ליבי ועשה לי טוב. אין לך מושג כמה ששמחתי לשמוע שאת בתכוונת באמת לספר את סיפור "הבאר" באוהל מספרי הסיפורים שם "בכפר השמחה". כמובן שלא יהיה אדם שמח ממני לשמוע איך היה. כמובן שאת יכולה לקבל את רשותי באהבה להעביר את השיר "גן העדן שלך מונח על כף ידך", לקיף וליין המקסימים. וכמו כן אם תמצאי לנכון להעביר את החומר שאני מפרסם כאן לאנשים שאת יודעת שמעצם קריאת החומר הדבר יעשה בליבם טוב, רשותי נתונה לך תמיד!!!. ולאחר כל מילות התודה והערכה שאני שולח לך מכאן בכיף ומהלב, אני מצרף להודעה זו גם סיפור/מקרה "הכוכב נפל..." שקרה לחברי איתן ולי לפני שנה לערך במדבר, בעיקבות ההצעה שלכם כאן בפורום לשתף גם בסיפורי מסע. אז תקראו, תהינו, ושוב תודה תודה תודה

אני מאושרת ששימחתי אותך

ושלחתי לקיפ את השיר שלך. כמעט השתמשתי בסיפור שלך בדיסק שאנחנו מכינים עבור ילד שנפגע בתאונת דרכים, אבל בסוף הסיפור לא נכלל בדיסק. (בקשה פעוטה: הכינוי שמור לחוג ידידי הקרוב ביותר...) שלך, יפעת

למעלה