סיכומים בבריאות הפה

ולדי

New member
סיכומים בבריאות הפה

מצ"ב סיכומים במבוא לבריאות הפה. תיהנו.

MickyM

New member
Vlady the KING

ולדי המלך! למרות, שאינני מרבה לדבר בשם רבים,היום הרגשתי צורך לסטות מן ההרגל ולהודות לך בשם כלל הדנטיסטים (Dentistry-רואים למדתי איך לשנות שפה, בשיעור מחשבים!!!).אפילו כל אלה,אשר העלו בדעתם לכנותיך "פרייאר" (בושה וחרפה!),בקיצור שיחקת אותה! שיהיה לכוווולם בהצלחה ביום ראשון ואל תשכחו,יותר מ-5 מועדי ב´, לא יכול להיות! המחתרת "הרוסית"

tahseen

New member
תודה

ולדי אתה בחור 10

ILD

New member
ולדי אתה גדול!!!../images/Emo24.gif

ולדי! אני ממש גאה בך על היוזמה, כן ירבו כמוך בפקולטה! כל הכבוד!!!! נ.ב. איך מצאת זמן לסכם את כל החומר?! הנסיעות היומיות לפ"ת עד כדי כך משעממות?!

ולדי

New member
רפואת שיניים - קבלו תיקון!!! ../images/Emo70.gif

לפניכם מספר השורשים והתלוליות המעודכן: טוחנות עליונות: 3 שורשים, 4 תלוליות. טוחנות תחתונות: 2 שורשים, 5 תלוליות בשן מס´ 6, 4 במס´ 7-8. מלתעות עליונות: 2 שורשים במס´ 4, שורש אחד במס´ 5, 2 תלוליות. מלתעות תחתונות: שורש 1, 2 תלוליות באדיבות האחים לייסר

booki

New member
ומה בהמשך??

ולדי היקר, אתה, לאחר שעברת את טבילת האש, מה עם הסיכומים בביולוגיה, שיופיעו גם ב-HTML?

ולדי

New member
בהמשך...

טוב, אז לסיכום העניין עם "בריאות הפה והטלפיים" - היה לי ניסיון נחמד לפרסם את סיכומיי בפורום, ואז להיות מטרה לשיחות טלפון בהולות בשעות הקטנות של הלילה ("ולדי, מי אמר לך שלטוחנת יש 4 שורשים ו-5 תלוליות?"). אבל היה נחמד, ויהיה עוד יותר נחמד אם הסיכומים האלה באמת הועילו למישהו להעלות את הציון שלו ("יש, עוד נקודה לתואר!!!"). ובקשר לסיכומים בביולוגיה - טוב, אני מתכוון ללמוד ולקרוע ת´תחת, כי אין לי סיכומים טובים (ובטח שלא במחשב)...

למעלה