סיכום שבוע!

ענבל מ

New member
ובכן

אני לגמרי און הולד, בגלל הדואר.
לא הזמנתי שום דבר השבוע, אבל ממתינה לכמה חבילות שכבר היו אמורות להגיע:
שלוש מאסוס (חולצות ופליס, חולצה לבן הזוג) + שמלה שהזמנתי מגוסטה וחשבתי שאלבש היום.
זה פשוט מדהים אותי איך חבילה שיצאה מהארץ לפני 10 ימים עוד לא עזבה את הסניף המרכזי באותה העיר בדרכה אליי.....
בחיי שכבר היה עדיף לשלם על נסיעה, לקפוץ לשם ולגמור עניין. דואר ישראל באמת מקשה על חווית הקנייה ברשת...

חוץ מזה, תכננתי להזמין בנסימון אפורות אבל גיליתי שנגמרו במידה שלי.
פניתי אליהם במייל וחזרו אליי שיש בחנות בעירי בדיוק את מה שאני רוצה. דברתי איתם בטלפון וזה אכן אמור להגיע אליהם בשבוע הבא, אז פשוט אקפוץ לשם לקנות במקום לחכות שוב לחבילה שתבושש להגיע. מצד שני, השירות ממש טוב (עד שזה עובר לידי הדואר...).

sheffys1

New member
אושר גדול

מאחר ואינני מובטלת עוד, הזמנתי לי תיק חדש ללכת איתו לעבודה. מחכה ומצפה שיגיע - בתקווה שזה יקרה השבוע (ושאני אצליח להגיע לדואר לפני יום שישי.

שני פריטים ממודקלות':
את החצאית הזו, שלא היתה במידתי, ועוד באותו יום קיבלתי הודעה שחזרה למלאי (ועכשיו אני רואה שאזלה שוב
)
ואת הצמיד המתוק הזה, שהוזמן על בסיס "מקום פנוי" ב - 75$ פטורים ממס

ומספר פיג'מות קיץ לעצמי מנקסט, כי הגיע הזמן לחדש (הזמנתי מכנסי פיג'מה ארוכים, וחולצות בייסיק ממודאל). גם להם אני מצפה במהלך השבוע.

עב

New member
עדיין ממתינה לחבילה מ M&Co

יצאה לדרכה ב 22.4. בינתיים נולדה בבריטניה נסיכה, היו בחירות והושבעה ממשלה חדשה, אך דואר ישראל בשלו...

לא יותר מדי

מחכה לסנדלים לבתי מנקסט. נסיון שני אחרי שהזוג הראשון היה קטן מדי (בת 6 ורבע, ומידה 32 קטנה עליה). אני מקווה שיגיעו מחר.

למעלה