סיכום שבועייי

Galuush

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אחח פולין
. איזה זכרונות יש לי משם!! המסע הכי מדהים שעשיתי אי פעם, עם השכבה הכי הכי!!! כ"כ מבינה את ההרגשה שלך על הבגרות שחוזרים איתה.

orale12345

New member
לי הייתה חוויה כל כך שונה

לא חזרתי עם שום תובנות , חוץ מהידיעה שהפולנים הם אנשים מגעילים ופולין מכוערת ומטונפת ולא שווה ביקור בכלל(בהשוואה לאירופה כן). להפך אני חושבת שמפולין חזרתי יותר אדישה ויותר צינית ויותר הכל .

:) הסיכום שלי :)

שם: בת-אל גיל: 17 אזור: אשדוד (דרום) שיר השבוע: אמממ...WELCOME TO MY LIFE של סימפל פלאן, אמנם שיר ישן, אבל עדיין עושה לי את זה P: להקת השבוע: סימפל פלאן? חולה עליהם...הייתי גם בהופעה P: סרט/סדרת השבוע: דמדומים כמובן ספר השבוע: דמדומים, שוב כמובן, ודם חם של הרלן קובן (סיימתי את שניהם ב3 ימים כל אחד, קשה להניח ספר טוב כשמתחילים לקרוא בו..ממליצה בחום!) משהו טוב שקרה השבוע: אממ. יומולדת 17! משהו רע שקרה השבוע: אממממ...הידיעה שיש מלא ש.ב ובגרויות שיהרסו לי ת'קיץ :| אבל נתגבר.. דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: אממ...תנו לי לחשוב.. תמונת השבוע: אין :| ציטוט/י שבוע: "אחרי שנפטרים מהבלתי אפשרי, כל מה שנשאר- בלתי מתקבל על הדעת ככל שיהיה- הוא האמת" / ארתור קונן דויל שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] נחמד... חג שמח!

תמונה >>> [מפורים]

סתם מסיכה מצחיקה שמצאתי בהפנינג..אני נראית כמו סמור..חחחחחחחח

ויינק

New member
מסכמת D:

שם: מאיי גיל: 13 אזור: מרכז P: שיר השבוע: כי את - יונתן שמס להקת השבוע: סרט/סדרת השבוע: 12 במחיר 1, כמעט מלאכים :) ספר השבוע: ECLIPSE משהו טוב שקרה השבוע: חופפפש D:, יומולדת לשוולצ ^ משהו רע שקרה השבוע: דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: קיייבו P: תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: שולצ' לענבר :" עדיף לשתוק ולהחשב מטומטם מאשר לדבר ולהוכיח את זה " P: שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] - אחד השוווים [=

שולצקי

New member
חחחחחחחח כה , אני גאוןD:

אעאעאע , סופסופ הזכרת ת'יומולדת שלי :) כפרעלייייייייייייך 3 >

shaharory

New member
../images/Emo221.gif מסכמ"שת :)

שם: שחר
אזור: כפר סבא
שיר השבוע: משהו כזה של דה סקריפט: קוז איף יו גו איי גו.. בלה בלה.... אה וגם "הרקדן האוטומטי" בגירסת פסחייה >< להקת השבוע:
סרט/סדרת השבוע: אממ ראיתי כמה, רגע מה ראיתי? אה כן, "קדימה, תריץ אחורה" (שלא הבנתי מה הפואנטה שלו בכלל ולא אהבתי בכללי), חצי מ"הארי פוטר4" (כי עכשיו אני יודעת שרוב ודיוויד טננט שם אז הייתי צריכה. אפילו אם אני זוכרת את הסרט בעל פה! רציני, את כל הקטע של הטורניר קווידיץ' העולמי ני יכולה לדקלם לכם! ויקטור איי לאב יו, ויקטור איי דו, טנה נה נה...), והסרט שראיתי ונהנתי היה "מפלצות נגד חייזרים" (שבגלל וואלה המניאקים לא ראיתי בתלת מימד אבל עדיין היה יפה. ואני מאוכזבת מעצמי שלא זיהיתי את הקול של ג'ון קרסינסקי וחשבתי שהוא פול רוד בכלל S: וגם את ריין ווילסון לא זיהיתי!!) וסדרה- "העשב של השכן" :) אין, פשוט סידרה מלכה!!!
ספר השבוע: בעיקרון ניו מון, אבל על מי אני עובדת, לא קראתי בכלל ><
משהו טוב שקרה השבוע: פסחייההההה שזה קייטנה של 3 ימים שהדרכתי בשומר הצעיר. היה אדיר! (וכולם איתי, הכוכבים!!!)... ואתמול הלכתי לישון אצל סבתוש ברמת גן ואז היום הלכנו לאיילון וראינו "מפלצות נגד חייזרים" ואז אכלתי בצ'יינה טאון (עוף למרות שאני צמחונית :S) ואז היא קנתה לי את הסאונדטראק של "עד קצה העולם"
משהו רע שקרה השבוע: הייתה חניכה אחת מעצבנת בפסחייה.. זהו פחותויותר
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: אממ.. הכוכבים?
ציטוט/י שבוע: "הכוכבים!" חחחח וגם.. הדבר היחיד שריגש אותי ב"קדימה, תריץ אחורה"- בי קיינד ריוויינד וידאוס אה לה קארט, באנג! ומהארי פוטר 4 (הסרט) כמובן- im scared for you harry! וכל ה-bloody hell של רון חח
שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? אחלה!

שלי D:

שם:טלי D: גיל:14 אזור:מרכז - תל אביב שיר השבוע:Hana Pestle - Need להקת השבוע:Silverstein סרט/סדרת השבוע:Never Back Down (ד"א משחק של השחקן ששיחק את ג'יימס בדמדומים , בלי חולצה כל הסרט
ספר השבוע:כרגע קוראת את דה הוסט , אבל לא הייתי אומרת שזה ספר השבוע. משהו טוב שקרה השבוע:חברות באו אליי לעשות עבודה , היה מצחיקולי (; משהו רע שקרה השבוע:האוגרת שלי מתה
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע:היה לי יתוש על המסך והתחלתי לצרוח בכל הבית , עד שאחי וחברה שלו יצאו מהחדר שלהם ובאו שניהם להרוג את היתושXD תמונת השבוע:בצד
ציטוט/י שבוע:"תגידי יש לך 200 שקל להלוואת לי?"-"בטח , אני רק יוציא את מדפסת הכסף שלי" שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;]נחמד נחמד , למרות שהיה יכול להיות מעסיק יותר.

Rock Terri

New member
אפשר שאלה?...

הכינוי שלך קשור איכשהו ללהקה SKILLET? ואני מצטערת על האוגרת *HUGS* ~ויקי

למעלה