סיכום שבועייי

rox love BSM

New member
D:

שם:אמילי גיל:17 וחצי אזור:חדרה שיר השבוע: האלבום החדש של קלי קלרקסון ולילי אלן להקת השבוע: the cab סרט/סדרת השבוע: הארי פוטר וגביע האש (שהיה אתמול בערוץ 10 חח) האוס
גוסיפגירל ספר השבוע:המתים נראים טוב משהו טוב שקרה השבוע:חופש!!!! משהו רע שקרה השבוע:שקצת משעמם חח דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: תמונת השבוע:
ציטוט/י שבוע: שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] בסדר,יש לי מלא שיוערים ואין לי כח לעשות אותם חחח

sweet shir

New member
זה מאט דאלאס? O: ס'חמודייייי

השבוע גיליתי שהוא יוצא עם אהרון מילדות רעות. :| בחייייים לא הייתי מנחשת על אהרון שהוא גיי. XD אם זה לא מאט דאלאס אז יצאתי סתומה. לונורא.D: 3>

rox love BSM

New member
זה לא מאט חח זה טום סטורידג' הוא

שחקן בריטי,אבלהוא דומה פה למאט בצורה קריפית. וגמאני בחיים לא הייתי מנחשת עליו שהוא גיי

rox love BSM

New member
הוא שיחק ב

Being Julia וב לייק מיינדס Like Minds הסרטים שרואים אותו הכי הרבה חח

Emergency Exit

New member
שלהלהלהלהלהלה, מיי אווו מיי!../images/Emo204.gif

שיר השבוע: Shiny Toy Guns - Le Disko Charlie Wilson ft. T-pain - Supa sexy
סרט/סדרת השבוע: |קולנוע| 'מהיר ועצבני4'
, 'שמש נצחית בראש צלול', 'קדימה, תריץ את זה אחורה'
נמלטים, אקסטרים מייקאובר גרסת הבתים
ספר השבוע:
לא קראתי לצערי..
משהו טוב שקרה השבוע: היתי בטי מרקט, לא ראיתי חניכים כבר שבועעעע והווו, היתי במהיר ועצבני4
משהו רע שקרה השבוע: לא עשיתי כמעט כלום בשיעורים ואני טסה מחר בערב
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: כל הכאבי רגליים שלי לאחרונה ממש הזויים
תמונת השבוע:
ציטוט/י שבוע: שקד: "קקי קורה? האאא מגניב! את יודעת מה היה יותר מגניב? תמונה של קקי עם ספר, יענו.. קקי קורא!" חחחחחחחחחחח
שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? אחלה

michal 99

New member
הגשנתת משאלה ... חובה לנסות חח לי זה הצליח

היי לכולם, זה ממש נהדר! זה די מדהים. אל תרמו. קראו רק שורה אחת כל פעם כשתגיעו לתוכן ההודעה. הבחור ששלח את זה אמר שבקשתו התגשמה 10 דקות לאחר שקרא את ההודעה, אבל בלי לרמות! לא לקרוא מה כתוב בהמשך, קיראו לפי הסדר ונהגו לפי ההוראות. זה לוקח- 3דקות וזה כדאי!! הצטיידו בעט ונייר. שאתם בוחרים שמות - וודאו שאלה שמות של אנשים שאתם באמת מכירים, ולכו עם אינסטינקטים שלכם. קראו כל פעם שורה אחת. אל תתקדמו אחרת תהרסו לעצמכם את כל ההנאה. 1.רשמו את המספרים 1 עד 11 בטור. 2.ליד המספרים 1 ו - 2 רשמו 2 מספרים כלשהם - איזה שתרצו. 3.ליד המספרים 3 ו - 7, רשמו שמות של אנשים מהמין השני. אל תציצו קדימה או שזה לא יצליח לכם!! 4.ליד מספרים 4, 5 ו- 6 רשמו את מי שאתם רוצים ( משפחה, חברים וכו). אל תרמו, כי תצטערו אחר כך!! 5.ליד מספרים 8,9,10 ו - 11 רשמו שמות של שירים. 6.בסוף הביעו בקשה והנה התוצאות של המשחק: 1.עליכם לספר על המשחק הזה למספר אנשים - כמספר שרשמתם ליד מס` 2. 2.האדם שרשמתם ליד מס` 3 הוא האדם שאתם אוהבים. 3.את האדם ליד מס` 7 אתם אוהבים, אבל לא מצליחים להבין. 4.האדם החשוב לכם ביותר רשום ליד מס` 4. 5.האדם שרשמתם ליד מס` 5 הוא זה המכיר אתכם טוב מכולם 6.האדם שרשום במס` 6 הוא זה שמביא לכם הכי הרבה מזל. 7.השיר שרשמתם במס` 8 הוא השיר שמתאים למי שרשום במס` 3. 8.השיר שרשמתם במס` 9 - מתאים למי שרשום במס` 7. 9. השיר שרשמתם במס` 10 - אומר עליכם הכי הרבה. 10. השיר במס` 11 מצביע על איך אתם מרגישים בקשר לחיים 11. שלחו את זה ל- 10 אנשים בתוך שעה. אם תעשו זאת - הבקשה שלכם תתמלא. מוזר מאד, אבל נראה שזה עובד!!! תעבירו מכתב זה לפחות ל20 אנשים תוך שעה ! אם לא תעבירו הבקשה לא תתגשם !!!

Kawaii Me

New member
פחח..יש לי מספיק לילות לבנים בצבא../images/Emo11.gif

גם באזרחות אני צריכה לסבול?!?!

ספירצ

New member
D:

שם: ספיר גיל: 15 אזור: רעננה שיר השבוע: Terry Poison - Smack Snack להקת השבוע: Terry Poison סרט/סדרת השבוע: אמריקן איידול, אחת שיודעת, גריק D: ספר השבוע: אמ.. BD, עוד מעט מסיימת :) משהו טוב שקרה השבוע: ליל הסדר D: משהו רע שקרה השבוע: אמא חולה, אי אפשר לישון בלילה XD דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: ליל הסדר XD תמונת השבוע: ציטוט/י שבוע: "אני בכלל לא זוכר איך קוראים את ההגדה הזאת.. מאיפה מתחילים?" - "סבא, זה מתחיל באחד מי יודע.." "אני שמעתי שהיום בנות מתחילות לקיים יחסי מין בגיל מוקדם יותר.. אבל אנחנו עדיין בפיגור אחרי אנגליה ששם 60% מהבנות בתיכון כבר עשו את זה, ובארה"ב 75%.." שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] אמ.. נחמד, יותר מידי עבודות...

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם: עדי גיל: 20 אזור: ת"א שיר השבוע: מה שאדם שר באמריקן איידול
להקת השבוע: - סרט/סדרת השבוע: טיטאניק, אמריקן איידול והארי פוטר הרביעי. ספר השבוע: BD משהו טוב שקרה השבוע: היום בסנטר עם הבנות!!!
משהו רע שקרה השבוע: כלום דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: - תמונת השבוע: - ציטוט/י שבוע: אחת מההברקות של עדן השבוע שכל כך אהבנו ושמנו בחתימה
טים רוזלי: כי כוסיות-על בלונדיניות זו לא מילה גסה!
טים בלה בתגובה: טים בלה, כי אדוארד אמר שהוא מעדיף ברונטיות. שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] ת'כלס אין לי חופש, אני גם ככה בחופש XD

Galuush

New member
מסכמת

שם: גל גיל: 19 אזור: מרכז שיר השבוע: My heart will go on להקת השבוע: סלין דיון
סרט/סדרת השבוע: טיטאניק, ג'ונו, קונג פו פנדה, מארלי ואני, החופשה- ככה זה כשעושים פסח א' בבסיס
ספר השבוע: eclipse, למרות שלא קראתי יותר מדי משהו טוב שקרה השבוע: חזרתי הביתה וראיתי מישהו שאני מחבבת
משהו רע שקרה השבוע: התקלה המחורבנת של אתמול בלילה
דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: הליל סדר בבסיס
תמונת השבוע:
ציטוט/י שבוע: בליל סדר אחד הקורסיסטים הקריא בהגדה וקצת הסתבך, אז מישהו מהיחידה שלי, שבא איתי ועם חברה שלי לליל סדר, אמר לנו בשקט: "זה שאינו לא יודע לקרוא"
מה זה נקרענו!!! שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? מהיום- מעולה

Black Inside

New member
חזרתי [מפולין, ועוד מכלמיני דברים../images/Emo13.gif]!

שם: מיטל גיל: 16 אזור: ת"א שיר השבוע: commuion- septic flesh להקת השבוע: septic flesh סרט/סדרת השבוע: סרט- אפוקליפסה עכשיו [שוב] ספר השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: קשה לי לחשוב על משהו.. אולי העובדה שחזרתי מפולין יותר בוגרת ועם תובנות ומסקנות. משהו רע שקרה השבוע: חזרתי מפולין, אני מתגעגעת לשכבה שלי [נסעתי עם השמו"צ ולא מטעם הבצפר] ועוד מלאנטלפים דברים אחרים. דברים הזויים/מצחיקים/מוזרים ברמות שקרו לכם השבוע: המון דברים. תמונת השבוע: אני וחברים ציטוט/י שבוע: "כן.. אני הכנתי שיפודים, וגם קשרתי תילדים, פיקניק בצומת מסובים..." "Sklep! you're bag is open!" שאלה מתחלפת: איך עובר החופש עד כה? ;] ממ הייתי ברובו בפולין. ומאז שחזרתי אני מתכוננת למתכונת במתמטיקה, אז עוד לא יצא לי להנות כ"כ.

למעלה