סיכום השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

oOosapiroOo

New member
את רואה שחף?D=

אני לא קוראת סמוייה!! חחח חס וחלילה..חעחע אבל אווליי יש פה קוראים סמויים?חחח אי אפשר לדעת..

וואיי ואיי ספיררר..את רואה פה חול??

לא, נכון?? אזזזז למההה את חופרת?????? חחח ביום ריבעי בלילה עשינו מפגשון קטן באכסנייה כל הבית חם שלנו נפגשנו בדשא של האכסנייה ואחת התחילה לדבר חצי שעה אז מישהי אמרה לה את רואה פה חול? ורחל[זאתי שחפרההה] אמרה לאא!! אני לא חופרת..חח אז השנייה אמרה י'סטומה הכל פה מלא חול מה לא?? אז רחל אמרה..אז אני כן חופרתתת!! חח נקרעתי שם!!

oOosapiroOo

New member
ווואיי המשפט הזה כבר לא מצחיק זה חרוש..

זה ישןן היא יום אחד אמרה לי את יותר דפוקה משניצל יש לי כל מיני כאלה בראש....חח ואת התחלת עם השאלות שלך..ואם שואלים אותי אז אני עונההה

oOosapiroOo

New member
עונההה

שיר השבוע שלכם [של אמיר]-יופי שיר השבוע שלכם [לא של אמיר]-אממ לא יודעת יש הרבה שירים בילוי השבוע שלכם-אין משהו מיוחד. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-אממ לא יודעת תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -לא שמעתי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-אין משהו שהרס לכם את השבוע-אממ איןן משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-לא יודעת.. מאכל השבוע:פנקייקP: משפט השבוע שלכם: אין האם פגשתם את אמיר השבוע? אם כן-איך היה?הלוואייי ושחףףף אני?! לא נעלמתי חחחחחחחח

דבש בכוורות שמור בנוקיה החדשה...

מה שאומר שהשבוע ובכלל שמעתי המון מוזיקה והמון אמיר פיי גוטמן... עוד אין לי דעה מוצקה על האלבום.... אבל שמעתי בכייף...

WELL

שיר השבוע שלכם [של אמיר]- אל תוותר שיר השבוע שלכם [לא של אמיר]- וואן אין אה מיליון של בקסטריט בילוי השבוע שלכם- חרא בילוי. נמאס לי מהכל. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- הסרט שחייתי בו חודש וחצי. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] -
משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- תחזרו לרווקות, זה משו משו
משהו שהרס לכם את השבוע- נפרדתי מחבר שלי או משו כזה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- חופש מהצבא לפחות ליום אחד מאכל השבוע: אין לי חשק לאכול אז.. משפט השבוע שלכם: "אני לא חושב שזה מתאים, זה לא זה" האם פגשתם את אמיר השבוע? אם כן-איך היה? לא. שבוע טוב.

למעלה