סיכום השבוע

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של אמיר]- שיר השבוע שלכם [לא של אמיר]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את אמיר השבוע? אם כן-איך היה?

עוונה ^^

שיר השבוע שלכם [של אמיר]- לא שמעתי שיר השבוע שלכם [לא של אמיר]- שי שלום ואיילה - חלום חיי תמונה - ישראל בראוווון 3 > בילוי השבוע שלכם- ים ( = סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- דני הוליוווד , תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - XXXXX משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- לכו ליים P ; משהו שהרס לכם את השבוע- משהוווו - לא צריכים לדעת - : [ משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- שבווועווות !! מאכל השבוע: פיצה [ = משפט השבוע שלכם: לא זוכרת אבבללל מהתוכנית רעש ( ערוץ 24 ) רק לצחווק כל התוכנית D : האם פגשתם את אמיר השבוע? אם כן-איך היה? ל = א ואני לא עונה על זה יותתר

עונה

שיר השבוע שלכם [של אמיר]- מהם החיים-חפרתי על השיר הזה כל הדרך באוטובוס בטיול
שיר השבוע שלכם [לא של אמיר]-הפחד נעלם של כנרת לימוני וכ]יר אפשטיין בילוי השבוע שלכם-הטיול השנתי מהבית חם
איה צחוקים היה אני אכתוב אחר כך משו מצחיק שקרה שקשור לאמיר.. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-חשופים תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]לאחרונה לא הייתי בבית.חחח משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- טיול ג'יפים בטבריה[או לייד טבריה..אני לא זוכרת איפה זה היה] בטיול עשינו טיול ג'יפים-היה מאאאזה כיף!!! משהו שהרס לכם את השבוע-הטיול..חחח סתם...אולי קצת כי נישרפתי וכואב לי כל הגוף בגלל המיטה שהייתה באכסנייה..היה מאאזה לא נוח... ועוד משו שהרס לי ת'שבוע-שקניתי יום לפני הטיול כפכפים שיהיה לי למים והלכנו לקייקים ודיי בסוף עף לי כפכף אחד למים ולאר מצאתי אותו
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- החזרות הגנרליות להצגת סופשנה וכמובן שגם ההצגה
מאכל השבוע: הפסטה שהייתה בארוחת ערב באכסנייה..חח זה היה מזה טעים!! משפט השבוע שלכם: אין שכל אין דאגות...אמרתי את זה אלף פעם בטיול כי כל הבנוץ מהבתים החמים האחרים בלוד פשוט מטומטמות!!! האם פגשתם את אמיר השבוע? אם כן-איך היה? בטח..לא סיפרתי לכם שהוא היה בטבריה?? חח

חחח../images/Emo140.gif

עדיין לא התקלחתי אפילו.. ישר באתי למחשב..חח ואני כולי מסריחה מהכלור של הבריכה.איזה כיף כל היום היינו בבריכה!!!

תודה../images/Emo13.gif

אגב..ראיתי בפורום של קרן פלס את השרשור של העיצובים..אני יעשה מחר עיצוב ואני יעלה אותו לשם

הכנתי עיצוב והעלתי אותו לפורום של המלכה!../images/Emo47.gif

מעכשיו אני קוראת לה המלכה..חח אם בא לכם לראות זה שם...אבל רדו עד לסוף השרשור..

למעלה