סיכום השבוע בפורום

סיכום השבוע בפורום ../images/Emo3.gif

*כשמו כן הוא שיחות אל תוך הלילה:יש יותר הודעות בערב ובלילה מאשר ביום. *אנשים באים אנשים הולכים וטאקילה לעולם נשארת.
*רשימת המובילים בכתיבת הודעות: ניקו 532 טאקי 489 לונלי 420 מוניק 395 הנסיכה 323 גבר 69 ( מצטער לא יכול לכתוב כי הראש שלי תקוע באיזה מקום).
*בשבוע הבא הסיכום השבועי לתאריכים 21.7.1903 לספירת המוסלמים עד 21.7.2003 לספירת הנוצרים.היכן היהודים?מהם פריירים שמישהו אחר יספור במקומם.

Mוניk

New member
בוקר טוב גבר../images/Emo96.gif

רעיון חמוד טופ כיוון שאני מכירה אותך פו די הרבה זמן יאאלה מיצידי יש לך משרה נוספת ת'רוצה מזקירה אולי נימאס לי להיות מצלרית חחחחחחחחחחחחח אופס טי ניי ניי ניי

טאKילה

New member
וואוו גבר בדרכו שלו..../images/Emo9.gif

אתה חייב להשלים חסרים ,אני לא אוותר לך
איזה סיכומון חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בוקר טוב לך מותק..

תגובה מס' 3

לאט לאט לך גבר. אל תתלהב מהתגובות הנלהבות שקבלת עד עכשיו. גם אני בועדת הקבלה. אומנם 2 דקות הספיקו לאני השני שלך, כדי להתרשם ואכן עשית רושם של עובד חרוץ ויסודי. וטאקי כהרגלה, מפרגנת ותומכת. <זו לא חכמה היא הרי משוחדת
>. יחד עם זאת, בימינו זה לא כל כך פשוט להתקבל לעבודה. וההספק שלך , הממ... לא מי יודע מה... תגיד, שבוע ימים לוקח לך לספור ... אוייש,כמה שנים לאחור זה יוצא? <יהודיה או לא יהודיה
> מה שלא יהיה, אנחנו רוצים הכל היום ועכשיו. אם אתה מסוגל, בבקשה הוכח. ואם לא..... אל תתקשר אלינו , אנחנו נתקשר אליך.
שיהיה לך בוקר נפלא ויום פורה ובכלל, אם כבר הזכרת, אז איפה הראש שלך תקוע? שנבוא לעזור לחלץ?
*
*

טאKילה

New member
מייה../images/Emo12.gif

טאקי משוחדת?????? חחחחחחחחחח
מפיתוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ניקו 45

New member
ואלההה גבר, ../images/Emo45.gif

איך בא לך כזה רעיון מענין , לא הייתי כאן אתמול וחיב להגיב אחרת ארד בדרוג ...
מסתבר שאני קשקשן לא קטן , האא?? אתה ממש חרוץ , חתיכת השקעה עשית . שיהיה לך יום הכי פורה עם אהבה חדשה בלב

mr_lonely

New member
מקום שלישי זה מכובד ! לא ?

מזל שלא בודקים לי את האיכות בהודעה.... הייתי מדרדר במיקום.....

טאKילה

New member
לונלי יאאאאאא../images/Emo12.gif

אני מקוה שאני לא מסתירה לך את ניקו, אני במקום שני,אוף מחצתם אותי ניקו ואתה..
ככה זה מקום באמצע..
אהה אתה מרוצה מקום טוב יש לך בין מוניק וביני חחחחח תזיז את היד המנענעת ימנוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לונלי וניקו

כמובן שהבנתם שסתם רשמתי כמויות. האיכויות שלכם ושל אחרים/ות הם הכי הכי מכל הפורומים. סוף סוף יצאתי מ69 ורשמתי עוד משהו.

mr_lonely

New member
אני סתם מתבדח....

כשמדברים על איכויות...מכולם קטונתי... תגיד, ישבת וספרת ? או שהרכבת איזה תוכנה חדשה שאתה הולך למכור לתפוז ?

mr_lonely

New member
ראשית, גם את במקום טוב באמצע...

שנית, יש לי שני ידיים....

mr_lonely

New member
../images/Emo25.gifנו....יד אחת....

יכולה לחולל נפלאות.... יד אחת לא מספיקה ?

Mוניk

New member
איההההההההההההההההההההה

תוריד ת'יד מה פו קורה פו סה עממות ואני לא סמתי לב ביכלל טופ תורידו ידיים תעברו לדומ א'פחד לא יזוז חחחחחחחחחח סה אתם גנובים ביאימית נו טופ זוזו פ'סדר האווצ''' געגעתי ואינ לי זמנננננננ אופפפפפפפפפ לונלי מאמי סלי נסמעעע תגיד לטאקי סה'ידיים סיליכ אצלך, ואין לי קשר אליהם אחרת וואו וואו מ'הייתיעוסה לכ חחחחחחחחחחחחחחח יאאלה סהו אני בסקט

mr_lonely

New member
../images/Emo25.gif

כולם שמו עליך ידיים. כולם מגעגעים אלייך. כולם מגעגעים עלייך..

mr_lonely

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

עכשיו...? הרגשת ?

Mוניk

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

נננננננננננ'שבעת לכ אולי פעמ תאמין לי סופ סופ עממה

למעלה