[סיכום] הדרמות שהסתיימו, דרמת השנה פה :]

desire33

New member
[סיכום] הדרמות שהסתיימו, דרמת השנה פה :]

אהלן בנות, אז כן, התחלנו ברגל ימין את הקיץ לקראת הסתיו הקרב ובא,
ואיתו מגיעות דרמות חדשות, נפלאות ומצויינות אשר תיקחנה חלק בשבוע היומי שלנו.
אני אסכם לפי דעתי מי נגד מי ואציין איזו דרמה בקצרה תעלנה במקום זאת שירדה מן המסך.

אני אתחיל עם דרמת השנה שלי לשנת 2012 למרות שהשנה עוד לא הסתיימה, וכן גם כאשר
Bridal Mask גם כן עוד לא נגמרה, ואגב גם הדרמה שאני אפתח איתה ואתם תופתעו, עוד לא
הסתיימה, אך מבחינתי היא שברה את כל השיאים והרבה זמן שלא נהנתי מדרמה כל כך מדהימה
כמו זאת.

שם: A God Of War/Soldier - לוחם, חייל, שר המלחמה.
מס' פרקים: 50(46 שודרו, לא ידוע לי הארכה נוספת, נקווה שכן).
ז'אנר: תקופתית, מלחמה, טרגדיה
ראשיים: קים ג'ו היוק(נאהבים בפרגוואי), קים יו רי(Loveholic), ג'ונג בו סוק(האם
אתה שומע את ליבי?), פארק סאנג מין(Giant).
עלילה בקצרה - מבוסס על סיפור אמיתי. דרמה אשר עוסקת בתקופתה של ממלכת Goryeo
בה פורצת מלחמה בת ארבעים שנה בין Goryeo למונגולים שרוצים להשתלט עליה.
דעה אישית: במילה אחת - דרמת השנה לטעמי לשנת 2012, ועכשיו פירוט:
א. פסקול - מוזיקת רקע מרהיבה, מסוגננת, ומטריפת חושים בכל פרק ופרק. שיר הנושא איכותי,
אין יותר מדי שירים, אבל כולם נעימים ומהווים הנאה.
ב. עלילה - הדרמה מבוססת על סיפור אמיתי מה שמיוחד בה, קראתי גם בויקפדיה בשביל לראות קצת, ובאמת
יש את רוב הפרטים אשר צויינו בדרמה(רק יותר בקטן). העלילה היא טרגית, קשה, לא קלה לצפייה, המון
דם, עינויים, מקרי מוות, ועריצות מכל עבר. בנוסף נכלל הקטע הרוחני של הבודהיזם שבאותה תקופה פשוט
שלט מכל עבר ונתן להם כוח מורלי ורוחני עמוק. המלחמה בינם לבין המונגולים פשוט מרתקת, מותחת, מגוונת,
מסוגננת בעלת מחשבה, אסטרטגיה, אקשן ופעולה. בקטע הרומנטי יש אהבה, אך אל תחפשו מעבר לנשיקה אחת
או שניים, כי עיקר הרומנטיקה כאן היא לרוב להראות את הקטע הטרגי שלה.
שחקנים - להפתעתי הרבה היה מדובר בראשי מעולה אשר צפיתי בו בפעם הראשונה, שיחק היטב, בעל ניסיון,
לא היה מופנם מדי, ועשה מה שצריך. הוא בעצם יהיה לכל אורך הדרמה, והסיפור הוא בעיקר עליו, סיפור מדהים של
אדם אשר הצלחתו לא ידעה גבולות. באשר לראשי הנוסף הלוא הוא ג'ונג בו סוק, שפשוט הטריף אותי בכל פעם
מחדש, היה מדהים בכל רגע ורגע, ובכלל צוות השחקנים היו בעלי ניסיון רב.
ייחודיות ולמה לטעמי הטובה לשנת 2012 - הסיפור הוא מקורי, לא בדיוני, אליו התחברתי וניחנתי לגלות עולם מדהים
בעל היסטוריה קשה וטרגית בקוריאה. המון מידע, המון סבל ותחושה של עוד מפרק לפרק. זה פשוט זרם בכל רגע,
וזה לא מפסיק בשום פרק וזה ההייחוד הגדול שלה. המון זמן לא נתקלתי בדרמה בת 50 פרקים שכל כך סחפה אותי,
כל התלהבתי והשתוקקתי לראותה מפרק לפרק. הדרמה היחידה שיכולה לתת פייט מבחינתי במיקום שלה זה Bridal
Mask שאולי תטרוף את כל הקלפים, ובכל זאת - אני מעריצה גדולה של הדרמה הזאת, ואני ממליצה עליה בחום רב.

שם: Big
דעה - הייתה ייחודית ומסוגננת אפשר לומר בכל הטוויסטים שקיבלנו ממנה לקראת הסוף. מפרק 14 והילך, היא נמרחה
לחלוטין לטעמי, והיה חסר לי יותר קטע של אחד מול השני מה שהיה מביא לClimax ולווא דווקא לראות רק את גונג יו כאן.
בכלליות אני אתן לה 7 מ10 רק בגלל שגונג יו כל כך תותח, ואני אעלה את זה ל8 בגלל סוזי.
עם כל הכבוד ללי מין ג'ונג(הראשית), סוזי הייתה מתוקה להפליא ושיחקה נפלא. לא ויתרה לרגע על אהבה שלה, וכשנאלצה
לקחת את המושכות לידיים שלה, לקחה ובגדול. לעומת זאת מין ג'ונג לטעמי הייתה מייבשת מדי, חסרת משחק לפעמים,
מעצבנת, כנראה יותר בגלל דרישות התפקיד מאשר היא, כי כבר ראיתי אותה בדרמות אחרות בהן שיחקה הרבה יותר
נחמד לעין. בכל מקרה, Big לא השאירה אצלי רושם מיוחד, וזה נחמד לראות, אבל לא יותר מזה.
Haeundae Lovers - עלתה במקום ביום שני, נראה מתוק ומצחיק. יש שחקנים מעולים, במיוחד שני הראשיים שכבר בפרק
הראשון הראו את הכימיה ביניהם, אוי כמה שחיכיתי לקים קאנג הו שיחזור כבר למסך, והוא החזיר לי בגדול. הוא משחק כאן
במשחק קומי וזה ממש חמוד, פרק 2 שייצא כבר תרגום......

Bridal Mask - כמובן שאין מה לסכם, היא מקבלת הארכה למי שלא יודע ל28 פרקים(מי יודע אולי תקבל עוד בהמשך), היום
חזרו לשדר אותה, אל תפספסו.
Nice Guy - תעלה במקום ברידל מאסק, וזה נראה מעולה. התמונות של ג'ונקי יחד עם סון אה המתוקה, וגם עם מון צה' רין
המדהימה, בנתיים יש למה לצפות, אבל שיחכו בסבלנות כי ג'ו כרגע לקח את כל הקופות עם הדרמות שלו(אני מתכוונת
לBridal Mask כמובן).

I Do, I Do הסתיימה, אין כמובן מה להרחיב כי סיכמתי אותה כבר בפוסט אחר, רק אל תשכחו ששבוע הבא עולה סוף כל סוף
הדרמה Arang and the Magistrate של לי ג'ונקי(הטוב ביותר) יחד עם מינה(אחת הטובות ביותר), הטיזר, הטריילר יחד
עם התמונות משקפים דרמה מתוקה להפליא שתעלנה בשבוע הבא, אני כל כך מצפה לזה....

Dr. Jin - דרמת הרפואה והצחוק קיבלה הארכה למי שלא יודע ל22 פרקים במקום 20, והיא תסתיים בשבת הזאת, אין לי
מה להרחיב עליה כרגע, כי האמת לא צפיתי חוץ מן ארבעת הפרקים הראשונים בכלום, אבל אני מאמינה שאני אראה אותה
באחד מן הימים רק בגלל סיונג הו ולי בום סו המדהימים שמגיע להם.
May Queen - הדרמה שתעלה במקום, מכילה שלושה ראשיים דיי סגנונים למדי. האחד הוא ג'י יי(Color of a woman ועוד
רבות אחרות וטובות), קים ג'ה וון המדהים("האם אתה יכול לשמוע את ליבי?) והראשית שלנו האן ג'י יי(עדן המזרח). אין
לנו כרגע עלילה, אבל כאשר יש שלושה כל כך בכירים וכל כך מוצלחים, מה אנחנו צריכים יותר מזה? רק לאחל בהצלחה.

The Chaser - הסתיימה, גרפה רייטינג, וככל הנראה תגרוף כמה פרסים בכירים, אין תרגום ככה שלא צפיתי, נחכה שיצא.
Faith - כן, כן לי מין הו חוזר למסך לצד קים יי סון בדרמה תקופתית ומסוגננת של חזרה בזמן. כמו כולם גם אני צפיתי בטיזר,
טריילר, תמונות, פוסטרים מה שבא לכם, והאמת - זה נראה טוב למדי. בוא נחכה בסבלנות ונאחל צפייה מהנה.. :]

Ghost - סו ג'י סאב מסיים עוד דרמה, היום ומחר אגב - והאמת היא הייתה לטעמי מעולה. מותחת, מחושבת, הרבה תככים ומזימות
לא רעים ומסוגננים, אום קי ג'ון המדהים כנבל הראשי, ואני אכן ממליצה עליה.
To the Beautiful You - במקומה תעלנה בשבוע הבא חנה קימי הגירסה הקוריאנית, דיסקסנו עליה לא מעט, ראיתי ת'טריילר, לא
התרשמתי במיוחד, אבל בוא נראה מה יהיה.. האמת העדפתי שיקחו שחקנים הרבה יותר מוצלחים מהם כמו האן גו רה(קיילר K),
סוזי, וכן הלאה והלאה מאשר אנשים שאני לא מכירה.. מצד שני תמיד טוב לראות שחקנים צעירים עולים, שיהיה בהצלחה.

A Gentleman's Dignity - האמת אני לא רוצה לסכם אותה, כי עוד לא ראינו את שני הפרקים האחרונים, ואני מאמינה שיהיה
עליה פוסט גדול לגבי הסוף.. ככה שאני אחכה ואראה מה אהיה איתה.. בכל מקרה, לרגע זה, היא פשוט מעולה ומשתבחת
מפרק לפרק, ייחודית, מקורית, מצחיקה ומכילה בתוכנה שחקנים מוכשרים בטירוף אשר אני מאמינה יקבלו תפקידים מפה ועד
להודעה חדשה, חלק אגב כבר קיבלו והם מצליחים.
אני מאוד מקווה שנראה את הראשי הלוא הוא ג'אנג גונג גון שיחזור יותר למסך ויראה את עצמו ולא יתחבא מאיתנ(משנת
2000 בכל הקשור לדרמות), לגבי קים הא ניול - מה כבר שאי אפשר לומר על הסופר דופר חמודה הזאת. היא מצחיקה,
ומוכשרת בטירוף, מקווה מאוד שהפרוויקט שלה יחד עם TOP יחזור דווקא, שיהיה לנו עוד צד שלה יחד עם צעיר, לווא דווקא
מישהו בגילה.. עם כל הכבוד לYour my pet שהיה אכזבה לטעמי ולעיני רבים, סורי למי שלא חושב..
בכל מקרה, תעלנה במקומה דרמה חדשה Five Fingers של האחד והיחדי ג'ו ג'י הון(הראשי מגונג שאגב גם קיבל סרט חדש),
לצד שחקנית שאני לא ממש אוהבת, אבל אולי היא תהיה פה יותר חמודה, המשנית מDream High. הטריילר אגב נראה טוב,
כל מה שקשור במוסיקה, ובמיוחד אנשים גאוניים, פסנתר, ונגינה קלאסיים, תתקבלנה בברכה רבה, טוב אצלי לפחות.

עד כאן בנות, שבת שלום לכולם, מקווה שתגיבו ותשתפו מה אתן חושבות!
תודה.

למעלה