סטטיסטיקה של תפוז!!!!

מורני !

New member
סטטיסטיקה של תפוז!!!!

וואלה אנשים ... תשמעו.. עשו סטטיסטיקה בתפוז לכמות ההודעות בחודש בפורומים... אז.. פורום סטודנטים עומד במקום שביעי מתוך כלל הפורומים עם 3400 הודעות בחודש.. מה דעתכם?????? אממ.. מקום ראשון זה פורום נשואים נשואות עם 7308 הודעות.. זהו. כל הכבוד. אני גאה בנו. :)

blue love

New member
מקום שביעי...תעתועי עיניים..-ביקורת

ביקורת בונה....אפשר?...ובאמת לא בכדי להכעיס... עם כל הכבוד למקום השביעי המכובד...אני לא חושב שכמות ההודעות חשובה כל כך...את בטח יודעת שפורום 20+ נמצא מקום שני ...נכון?...נו?....זה כבוד גדול?... עדיף פורום שכותבים בו הודעה כל שעה...אבל הודעת תוכן...ולא פורום שנושא השיחה היחיד בו הוא הטיול שהיה...(ומשום מה נראה שהוא עדיין שיחת היום). זה לא היה כך בהתחלה... אני זוכר בימים הראשונים שגלשתי כאן...פשוט היה לי כייף לקרא ..לכתוב...להגיב..והיום???? נאדה!!!!!!! (כלום). תיסתכלי איזה כשרון מבוזבז קיים בפורום הזה...תראי איזה אנשים גולשים כאן...תראי איזו רמה...ותביני למה אני מאוכזב. יש אנשים כמו הולדן קולפילד...כמו בדוייה...כמוך...כמו חדש...מאושרת... אנשים שיודעים להוציא מעצמם כל כך הרבה...ומה קרה בזמן האחרון?... הפורום התדרדר לגמרי...כל ההומור ...הרגש...האהבה...פרחו להם כלו היו..והשאירו את השעמום לשמור על הפורום! 10 אנשים בערך יצאו לטיול...ושחזרתם...אותו מספר דף שהיה לפני שנסעתם נשאר...(זה אומר משהו?) ... הכי מאכזב אותי העניין שיש לפורום הזה פוטנציאל להיות מקום ראשון כפורום איכותי....ואנחנו צריכים להתגאות במקום שביעי במספר ההודעות? הכל מאהבה.. blue

בלו לאו

אתה לא צודק בעליל בנושא הזה.... רוב חברי הפורום הקבועים נסעו לטיול..... מורני, אנוכי, נאסטי, ליאור, שווארמה, צוש, מיכל, ליטון, שניקו, ערן, אקס השחור. בדויה הייתה איתנו בטיול גם כן, וגם מלכת הקרח... ~דיי מאושרת~ הייתה בטיול בצפון סנופה הייתה בעבודה כל הזמן. כל האנשים שנשארו פה היו סיוון... ודני הזמיר. לדני שעמם, וסיוון החזיקה את הפורום מהירדמות... אני ממש לא חושב שאתה צודק בדבריך. מורני לא אוהבת שמשווים את סטודנטים ל- 20+, ולכן אחסוך את ההשוואה. לפורום הזה יש פוטנציאל. החיסרון הוא מספר הכותבים הנמוך. אני מדי פעם מנסה להביא לפורום אנשים חדשים שיכתבו....ומנסה למשוך אנשים לפורום. ~תומר~

blue love

New member
תומר..

עזוב אותך משטויות ידידי.... מתי פעם אחרונה נכתבה כאן הודעה מעניינת??????? מתי????????? עזוב את הטיול טוב?.....כך ולך לארכיון....אני דיפדפתי שם.... אתה רואה את ההודעה של בדוייה??? זאת ההודעת תוכן האחרונה שנשלחה כאן... אז תעשה לי טובה... מי כמוני יודע מה הפורום הזה יכול להפיק מעצמו...אבל לא תוכל להתווכח איתי...בשבועיים האחרונים....כ..ל..ו..ם!!!! איפה ההודעות המרתקות שלך כמו פעם אההה???איפה???????????? בוא לא ננסה להתחבא אחרי רייטינג... וואלה זה מזכיר לי את דודו טופז blue

כמו חדש

New member
כמה הערות....

1.הטיול לא היה מתקיים אלמלא הפורום הזה ולכן זה לגיטימי ששבועיים לפני ההודעות היו על ההכנות לטיול(וגם לא כולם) וגם על החוויות ממנו אחרי הטיול. 2.יש משהו בדבריך לגבי כמות ההודעות , ואת צודקת,לא הכמות אלא האיכות.אפשר לשרשר בטרוף ולהגיע בקלות ל15000 הודעות החודש אבל אז מה הטעם? 3.הרמה קצת ירדה , הסבר מעשי ,אין לי , אבל אם הזמן ,אולי ,יחזרו הדברים לקדמותם. 4.לגבי הערה על הפורום בזמן הטיול.ראיתי שהוא עמד מלכת וזה קצת עצוב,אבל עיקר האנשים שרושמים הם האנשים שהיו בטיול.עכשיו,אני ניסיתי להביא כמה חברים מהלימודים והעבודה לפה , חלקם לא הרגישו בנח ,בגלל האווירה הביתית והאישית שקיימת פה.זה כמו שאת תנסי להתחבר לקבוצת אנשים שכבר מסתובבת ביחד שנים,קשה, לא?כנ``ל הם.עכשיו , להחזיק בכח אי אפשר אבל אם אולי כל מי שחדש וירשום הודעה ראשונה פה יקבל שרשור מכולם של ברוך הבא וכ``ו אולי הוא ישאר ואז המעגל יגדל.אולי. ליאור

מורני !

New member
טוב...

אני אנסה להגיב על הכל.... לגבי ההחישפות... זה קשה להיחשף... מאוד קשה... אבל בתכלס בלו.... אתה ראית אותי ואני אותך... זה מה שימנע ממני לחשוף את ליבי כאן? זה מה שימנע ממך? גם לי כמו לכל אחד כאן הייתה את ההתלבטות הזו... אבל... אני עדיין כותבת.. לא בגלל התפקיד רק בגלל כל אחד ואחת ממכם שמחברים וירטואליים הפכו לאנשים אמיתיים בחיי. אני יודעת שזה קשה לכתוב שיש את התמונות של האנשים שמאחורי המסך... ויש את הזכרונות... קצת קשה להיחסף... אבל... אולי התקדמנו הלאה באיזה שלב? אולי עברנו את שלב המחשב והפכנו להיות קבוצת אנשים שמדברת? שמתעניינת, שמנחמת... מה דעתכם? כן.. ניפצנו את הוירטואליות... נכון.... אז? לגבי ההודעה של על הסטיסטיקה.... אני כל כך גאה במספר בגלל שאני יודעת שבפורום הזה נכתבים בעיקר דברים איכותיים... אז כן .. אני גאה. וכן המספר הזה נחשב בעניי במיוחד בגלל שאני מודעת לזה שיש כאן בסביבות ה15 חבר`ה קבועים כאן. לגבי זה שאי אפשר להיכנס אליינו לפורום כי אנחנו חברה סגורה אני לא מסכימה. מה עם בלשית ומאושרת? כמה זמן הם איתנו? בטח לא מההתחלה.. והם השתלבו. בלשית פחות ... אבל יעל בהחלט השתלבה. אז עניין ההשתלבות נוגע לשניי הצדדים לא רק אל הצד הזה של החבר`ה כאן בפורום. הפורום הזה הוא בהחלט לא חברה סגורה. הוא פתוח לכולם. בעניי הודעות התוכן. לא תמיד יש מה לכתוב. לפעמים לכתוב הודעות שטויות זה גם משהו. אנחנו כאן כדי לקבל הכל - כמו שבא למישהו לכתוב שהוא מחפש חומר לימודים או שבא לו לכתוב שהוא עצוב או שבא לו לכתוב שהוא שמח. אותו הדבר. לא תמיד חייבים לכתוב הודעות ארוכות על תהיות ומענות... (אממ בדויתית שלי על אף שזה באמת התחום שלך..)..:).. אני רצינית אנשים... לפעמים יש הפוגה... ולפעמים ההפוגה מתרחשת במקביל אצל כולם. זה לא אומר שהפורום מתמוטט או נופל. לגבי מה שתומר כתב על כך שיש מעט כותבים.... אני חושבת שהפורום הזה הוא אחד המבוססים כאן.. ולדעתי 15 קבועים זה לא מעט. אל תשכח שיש כאלו שבאים וכותבים והולכים... הפורום מורכב גם מהם. לא רק מאיתנו. אמממ אני חושבת שזהו אם שכחתי משהו אני אוסיף אח``כ. שבוע טוב.

blue love

New member
מורני...

לא חשבתי שתגיבי אחרת...אבל זה בסדר מבחינתי. דבר אחד רק צריך להדגיש..אמרת ש``אבל... אולי התקדמנו הלאה באיזה שלב? אולי עברנו את שלב המחשב והפכנו להיות קבוצת אנשים שמדברת? שמתעניינת, שמנחמת... מה דעתכם? כן.. ניפצנו את הוירטואליות... נכון.... אז?`` אז????????....אז אין צורך בפורום!!!! כל העניין שבפורום...כל הכייף ...כל היופי...זה לדבר עם אנשים שלא מכירים אותך!...תסתכלי על ההודעה של תומר ותביני למה אני מתכוון... כל התוכן ...כל העניין שהיו עד עכשיו בהודעותיו...הולכים להעלם!!!! למה? כי הוא כבר לא וירטואלי..!!!...אנחנו כבר לא האוזן הקשבת ...האנשים שלא שופטים אותו על סמך כתיבתו...היום אתם תישפטו אותו על סמך ההכרות שהיתה לכם איתו... לבגי פגישתנו ..(שלך ושלי...)ok ...הנסיבות והגורל הפגישו ביננו...אחרת זה לא היה קורה ...את יודעת את זה!... לגבי זה לא שינה ..כי אני מצליח להתייחס אלייך כאל מורני מהמחשב ולא יותר מזה...אבל יש אנשים שקשה להם לעשות את ההפרדה הזאת.. בקיצר מורני...צריכים להמשיך מאיפה שהפסקנו..(בערך לפני שבועיים).. לא יודע איך...לא יודע אם אפשר...אבל זה מה יש ואם זה יוצאים למלחמה.. blue

בלו

אני מסכים איתך בכל מילה מדבריך. אולי באמת אין צורך בפורום, אחרי שכולם מכירים את כולם. הפורום מאבד את היופי היפה שהיה בו לפני שנפגשנו. אני לא אכתוב בפורום סטודנטים תחת שם בדוי בכל מקרה...כי אני ארגיש רע עם עצמי, מזויף, משקר לאנשים אחרים... אין לי מושג מהו הפיתרון לצערי. ~תומר~

eri

New member
אני גם

מסכימה עם כל מילה של blue love.. וסתם לידיעה...לא קיבלתי פה מאף אחד קבלת פנים חמה (ואני לא אומרת את זה בשביל לקבל אלא סתם מציינת עובדה) וכן...אי אפשר להכנס לחבורה על אחת כמה וכמה שכבר אינה וירטואלית

eri

זכור לי שהגבתי על כמה הודעות שאת כתבת כאשר הגעת לפורום...בצורה דיי חמימה...אשמח אם תפתחי שרשור חדש, תציגי את עצמך...שוב...כי אני סנילי :( זכור לי ששאלת בנוגע לטיול....אבל אני לא זוכר איפה טעינו...אם בכלל. האם לדעתך יכולנו לנהוג אחרת ?! אני מקבל כל אחד בברכה...:) ובטח שגם אותך. ~תומר~

blue love

New member
eri...

דווקא אנשים חדשים יכולים להיות הדבר שחסר כאן... ואולי קצת באיחור... ברוכה הבאה לעולמינו המוזר...אבל בהחלט מיוחד...(-: blue

blue love

New member
תומר...

אבל אתה יודע מה תומר??? רק בפורום כזה אפשר להעלות את כל הבעיות ולפתוח את הקלפים על השולחן... ואני חושב שאולי הסגולה הזאת שיש בו...תתן לנו את האפשרות לטוות דרך מסויימת שתיתן לכולם הרגשה של בית חם כמו שהיתה בהתחלה! blue

אני מבטיח לנסות בלו

להתחיל לדבר על אנשים כאל שמות בפורומים, ולא כאל אנשים שמדברים איתם בטלפון. לשכוח את השמות שלכם, את הקירבה שהייתה (ליאור?!), ולהתחיל לכנות אתכם בשמות שלכם בפורום...ליטון, בדויה, דני הזמיר, בלו לאו. אני למשל, כבר כמעט ושכחתחי איך קוראים לך בלו...שזה לא רע בכלל...ולא משהו במטרה להעליב...אבל צריכים להחזיר את האווירה של פורום שבו אפשר לספר בפתיחות על הכל. ~תומר~

blue love

New member
ואני בטוח שתצליח..

הפורום הזה לא יוכל לאבד אנשים כמוך... אופססססססס.....(אתה לא אשה עם שיער ארוך וגוף חטוב...) צא מזה גבר....יהיה בסדר...(-: blue

תומר

חשפתי את עצמי המון בפורום מודעות פנימית. אני עומדת לפגוש חלק מהם ביום שלישי הקרוב. אני לא חושבת כמוך כלל. שמחתי על כל אחד מהאנשים הטובים שיכולתי לדבר איתו בטלפון ואני אשמח עוד יותר לפגוש את האנשים המלאכיים האלה, לדעת שאנשים טובים תמצא גם במציאות ולא רק בוירטואלי, אותם אנשים על העזרה שהוגשה לי כשהייתי כל כך צריכה אני לא אוכל לגמול לעולם, אנשים הקדישו לי מזמנם הפרטי לעודד אותי, להרגיע, לכוון, לדאוג לי, לי שהם לא מכירים כלל שנגעתי ללבם, אולי אני לא יוכל להיפתח כאן כמו שנפתחתי שם, פשוט שאותם אני מכירה וכאן קצת יותר אבל ולי לא ממש מספיק דווקא כשאתה מכיר ויודע שיש לך על מי לסמוך יותר קל להיפתח לכן שם אני פתוחה יותר ויכולה לספר הכל וכאן לא ממש אני אשמח מאוד לדעת מי עזר לי, להיות יכולה להגיד תודה לאנשים בעיניים. דווקא בגלל שאתה יודע שיש כאן אנשים טובים שיגישו עזרה כשאתה צריך דוקא בגלל זה אתה לא צריך להפסיק להיפתח שיהיה לך ערב טוב שני נ.ב. אל תשים לב לשם שלי זאת הלצה שלי מפורום מודעות פנימית וזאת לא מיכל שאתם מכירים

שלום שני

את צודקת בכך שאת אומרת שכאשר אנשים עזרו לך נפשית אז לא שוכחים אותם, וגם אני לא אשכח את האנשים שעזרו לי כאן, והיו כאן יותר מ- 5 אנשים שעזרו. הנקודה היא, שעכשיו כאשר אני מכיר את האנשים אישית, יש לי צורך לדבר איתם על זה באופן אישי, מאשר להתחיל לכתוב את הרגשות שלי בפורום. בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה במפגש שם... ~תומר~

bluelove

מצדיקה אותך ב100 אחוז למרות שאני כבר ניפגשתי עם כמה אנשים אבל אחד על אחד שזה קצת שונה ברגע שכל הפורום נפגש זה יכול לקלקל.

blue love

New member
אפוקוליפ........השם הארוך הזה...

כייף לראות אותך כאן...(מוידויים לא?) בקיצר ...אין צורך שאני אחזק את דברייך .. שיהיה לך ערב מקסים blue

למעלה