סטאטים, סקילים ובחירת עבודות

ווינגז

New member
סטאטים, סקילים ובחירת עבודות ../images/Emo131.gif

את כל השאלות בקשר לסוגי העבודות ושאלות על העלאת סטאטים וסקילים בצורה הנכונה ביותר לעבודה מסויימת, אתם מוזמנים לשרשר לפה. שימו לב שמערכת המאמרים מכילה מאמרים טובים ואיכותיים שנכתבו ע"י חברי הפורום - שווה לבדוק אם קיים שם הסבר לשאלה שלכם.

חלוקת נקדות סקיל לקשתית

או במילים אחרות- מאיה נמצאת? טוב, הקשתית ברמה 59, עם 3 נקודות שעוד נשארו מאז עלית הרמה שאני לא יודעת איפה לשים. שלא לדבר על כל הנקודות הבאות... חלוקות הנקודות הנוכחית מצורפת בתמונה. בקיצור- בעבודה ראשונה מיקססתי את הסקילים התומכים (טווח התקפה ודיוק גדולים). שמתי 17 נקודות בפוקוס (מתוך 20) ולא שמתי נקודות כלל בסקילים התקפיים. בעבודה שניה אני משתמשת בעיקר בחץ שמפוצץ כמה מפלצות ועושה להן STUN. הסקיל הזה וגם המאסטרי ממוקססים. בהתחלה שמתי נקודות בסקיל שמעיף 3 מפלצות לאחור. ואז מישהו בעבודה רביעית אמר לי שזה סקיל שהופך למיותר בהמשך. אמרו לי שפיינל אטאק לא עובד בעבודה רביעית, אז לא שמתי בו אף נקודה. עכשיו אני תוהה אם זה היה נכון או לא... בעצם יש לי עוד 36 נקודות לפזר עד לעבודה הבאה. השאלה היא איך להמשיך מכאן. אני מתאמנת בעיקר לבד. מתכננת להגיע לעבודה רביעית (מתישהוא). 1. האם למקסס את פוקוס? 2. האם למקסס את בוסטר? 3. האם לשים נקודות בפיינל אטאק? 3.א. אם כן - האם להעדיף אותו על פני הסקילים האחרים? למקסס אותו? או להשאיר אותו סתם לסוף הנקודות? באופן כללי- מה להעדיף? במה להשקיע עכשיו את הנקודות? תודה!

Guid

New member
איך את מסתדרת בלי דאבל שוט...?!

את משתמשת ביריה של חץ אחד?! זה בילד שבחיים לא ראיתי... o_O בכל אופן, אני ממליץ על למקסס את הבוסטר. בפיינאל אטאק אל תגעי, ככה כולם אומרים אז אני מניח שזה פשוט נכון... D: אני חייב לציין שאני פשוט בשוק מהבילד הזה... /tapuzforum/images/emo6.gif

כן, זה בילד שונה

את הרעיון קיבלתי מידיד שהיתה לו קשתית ברמה 30 (כשלי היתה אחת ברמה 18). הוא הסביר לי שהוא בונה בעבודה ראשונה את כל התשתית שתעזור לו בעבודות הבאות, ומוותר על כח כרגע. ממילא בעבודה שניה (והלאה) מקבלים התקפות חדשות. אז כן, רוב הזמן אני מעדיפה לעשות מוב עם ה Arrow Bomb (שמימלא אי אפשר לשלב עם דאבל שוט). אם לא AB אז אני יורה חץ בודד.

הטיZרית

New member
לדעתי..

תמקססי הכל חוץ מפינל אטק.... כרגע תמקססי את ה soul arrow ובמקביל את הבוסטר.... הפינל אטק מאוד מפריע בהתקפות ברמות גבוהות יותר.. הוא נותן השהיה של חץ אחד שיכולה להיות קריטית לפעמים...

btekx

New member
יש לי בעיה עם פיראט אקדחון

קשה לי לשרוד נגד בוסים (כמו גריפין ואמאדרקונית בלפירי) אפילו שפיראט רמה כעת 135, פשוט HP לא ממש גבוהה... האם משהו כאן יכול להסביר האם HP בצורה נורמליי? (יש לפיראט 3600) אין משהו יכול "להגן" על HP? כדומה לעבודות אחרים ללוחמים יש HP גבוהה כפי 2 יותר... לקוסמים וגנבים יש סקיל ששומר עליו... השאלות גם נחשב לעבודה קשתים (שינהם אותו דבר... נכון??) משהו כאן יכול לענות לי...? תודה

D amaged R oses

New member
לא בדיוק...

נכון, לקוסמים יש MG והם מסוגלים 'לקחת' דמג' גבוהה, ללוחמים [+בראולרים שהם כמעט אותו דבר, כי גם לבראולרים יש סקיל שגורם לHP להיות גבוה] יש HP גבוה אבל לגנבים וקשתים יש HP נמוך.. לבאנדיטים בעבודה שלישית יש סקיל שנקרא מסו גארד [MESO GUARD] ששומר עליהם, אבל לאססיאנטים, אין.. לכן הם מתקשים מאוד גם להתמודד עם בוסים או מפלצות בכלל כנ"ל לגבי קשתים... ולצערי הפתרון היחיד לעניין הוא לעשות HP WASH, זה מאוד יקר, וברמה גבוהה כמו שלך זה בעייתי HP WASH משמעו להעלות נקודה אחת לHP, במקום לDEX במקרה שלך, וללבוש המון פריטים עם הרבה אינט, כל פעם שעולים רמה, מקבלים הרבה יותר MP ממה שאמורים לקבל בד"כ. אחר כך קונים מהקאש שופ AP RESET ולוקחים נקודה מהMP ומחזירים לDEX [ככה לא בזבזת נקודות DEX, בעצם העברת מהMP לHP בעקיפין] בכ"א זאת אופציה לא ריאליסטית להרבה אנשים, זה מאוד קשה.. ולצערי אין דרך טובה בדיוק להתמודד עם העניין, אלא אם כן אתה מוכן להקריב נקודות מהכוח שלך וכל רמה להעלות נקודה אחת לHP [חבר שלי קיבל 30HP על נקודה אחת. חשוב לא להמשיך להעלות, כל נקודה נוספת שאתה מעלה -באותה רמה- היא פחות HP] מקווה שהסברתי מובן
אם יש לך שאלות אשמח להסביר ולעזור

btekx

New member
לא הגיוני

HP WASH מה שאמרת אני חושב שרק לקוסמים(שאחראי לMP) וללוחמים ולבראולרים(שאחראי לHP) יכולים לעשות משום שיש לכם Improving Max HP Increase (וImproving Max MP Increase לקוסמים) שאחראי לעלייה HP/MP בכול רמה, וזה אומר בעבודות אחרים לא עולים יותר MP/HP בכול רמה בללבוש נק' STR/INT... כלומר זה לא משפיע על HP וMP... ואם כך איך אתם מתמודד עם בעיות כאלו במעט HP נגד בוסים...? איזה רמה מתאים לפיראט אקדחון/קשת/סין... ללחם בבוסים בלפירי (כולל דרקון נחש כחול)? ובבית המקדש זמן... (לא פינק בין חחח, אלא 3 בוסים אזורים)

D amaged R oses

New member
זה כן הגיוני ואנשים כן עושים את זה

ע"י לבישה של פריטים עם אינט כמות הMP של גנבים/קשתים עולה יותר ממה שאמורה להיות, נגיד שכל רמה עולה לך 5 אמפי, במקום יעלה לך 10MP ע"י לבישה של פריטים שמסקורקלים עם אינט, והמון אינט! ואז יש לך נקודות אמפי "מיותרות", שאותן אתה מעביר לDEX, אחרי שכבר העלת נקודה לHP כל נקודה שאתה מעלה לHP, אתה יכול להוריד מהMP לDEX אח"כ, בצורה שווה. נקודה תמורת נקודה, ואתה לא יכול להוריד מהMP נקודות יותר ממה שהיה יכול להיות לך בצורה ממוצעת.. אם ברמה 130 אמור להיות לך 2000 אמפי אתה לא יכול להמשיך להוריד מזה. וסיון, בפורום שלנו, וגם טל וגם מאיה מבצעות את התהליך הזה, וחבר שלי גם התחיל אותו לפני יומיים.. רק בלי הקטע של הNX לבנתיים

D amaged R oses

New member
כבר אמרתי..

זה בעייתי עדיף להתחיל מרמות נמוכות סיון התחילה ברמות מאוחרות אני יודעת וזה מאוד בעייתי.. וזה גם המון NX, כל AP RESET עולה 3-4K קאש אם אני לא טועה...

D amaged R oses

New member
ממ כמו שאמרתי, הרי

זה עובד על העניין שאתה "מחזיר" את הנקודות לDEX שאתה מוציא על הHP, אני לא יודעת כמה בדיוק אתה יכול לבצע, אבל סיון אמרה ש20 או 25 זה ה-מ-ו-ן ואי אפשר להגיע לזה [מבחינת האמפי, קשה להגיע למצב שיש כלכך הרבה MP "מיותר"] אם מתחילים מרמה 50 [ואפילו טיפה לפני] אולי מצליחים להוריד 20+ נקודות.. אם אתה רוצה יותר מזה, זה יעלה לך בכוח שלך, כמו שאמרתי, כי אתה לא תחזיר מהMP לDEX, ובעצם תבזבז מהDEX לHP וגם אמרתי, הנקודה הראשונה שאתה מעלה היא 30HP, אם תעלה עוד נקודה [באותה הרמה] היא תהיה שווה פחות HP.. חבר שלי העלה 5 בבת אחת [רמה אחת] וזה יצא לו משהו כמו 30,23,28,14.. בין לבין.. אבל הוא הפסיד המון HP, צריך להעלות 1 בכל רמה.

btekx

New member
טוב זה עדיין מבלבל אותי, ממילא זה מאוחר מדיי

אין לי כוח לעשות דמות מחדש... (אולי רק עד אחרי קרנבל מונסטר...)

למעלה