סופ"ש....

SILVER LADY

New member
סופ"ש....

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

nikoosha

New member
אני עונה ראשונה!!!!!!!

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..- אממ... היום! כי אחותי נסעה ללונפארק עם חברות ויש לי שקט!!!!! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..-שיעור ראשון עם חגית! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. - גידלנו גוזלים והם עפו!!! התעצבתי מעט כי.. - לא היה לי כוח והייתי צריכה לרדת לסופר... התעצבנתי על.. -אמא שלי היא העירה אותי ב-6!!! אבל בסוף סלחתי כי ..-נרדמתי בחזרה! חחחח התאכזבתי מ... כי...-אפחד! בכיתי מעצב/אושר כי.. - אני לא בוכה מאושר!?! הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..- דפקתי גלפה בקניוין! זה היה קורע!!!! מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..- מאיפה אני אזכור?! הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. - אני ממש 100ממת!!! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...- להמשיך לרשום עד עכשיו! הסרט הכי טוב שראיתי..- לא ראיתי! המקום הכי טוב שאליו יצאתי..- לחווה! (בנתיים...) משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..- שאוול!!! (מכנס אלדין...) מהממם!!! אני יבוא איתו לשיעור! הוא מדהים!!!! משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..- את פלמה! מדהימה... התודה שלי השבוע היא ל..- ניקי! מסכנה... היא ממש סובלת מחום!!! פינקתי את עצמי השבוע עם..- גלידה!!!!! [לא חדש...] מאכל השבוע שהיה הוא..- אמ... פירה?! אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?- "חיים קשים" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- פפפץץץ אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..- את הגלפה.... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..-ישכנע את אמא שלי להדליק סופסוף מזגן!!! השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

2STRIPE

New member
It's so beautiful it makes you wanna cry

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שבת-ראשון - אצל אשרי =]] בערב בראשון התנחלות אצל רונצ' משעשע ביותרXD, שני - טוסטוס
, שלישי-חמישי בכינרת עם החשופיםםם!! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..טיול, התנחלות אצל רונצ'
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. הוא כזה מכוער קטןןXDD התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי על.. כמה וכמה.. זה כבר לא מצחיק.. אבל בסוף סלחתי כי .. לא יודעת.., מאיפה לעזעזל הם הביאו את זה?XD מה הם כבר אכלו?XDD התאכזבתי מ... כי...הממ בכיתי מעצב/אושר כי.. מרוב צחוק כמה פעמים חח הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. "חשוףף!" מקהלת דנה שלנוXDD הקייקים היה משעשע ביותררXD, "האיש הירוק - האיש עם השערות" חח הנסיעה חזרהXD , אצל רונצ'
וואי היה קורעעXD וועידות למיניהןםXD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. יש המון מהטיול חח כל שניה במצב כפיתXD הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לפחות לא נשרפתי בגב
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... קייק, להעמיס ולהוריד דברים.. הסרט הכי טוב שראיתי.. הממ מחר אולי =] המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. כינרת וכל מה שמסביב.., חווה, בית, רונצ'
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חשבון פלאפוןXD משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. רונצ'
, אשרי =], יוחנן המדבירXD חח כל הבננים והבננות בטיול =], זורקה, מיכ, מאיוש, מקלון, סלמה, נסיכה התודה שלי השבוע היא ל.. מי שלמעלה =] ואמאבא =]] פינקתי את עצמי השבוע עם.. טיול חיחי =]] מאכל השבוע שהיה הוא.. העוגיות פסח האלה
על האש בערבים
וספגטי של אמא עכשיו
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Innocence - Avril Lavigne אלבום השבוע שהיה..The Best Damn Thing משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..This is the best feeling This moment is perfect הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. סירחונות בנסיעה חזרה
, את השרפה ברגלים
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..יעשה שיעורים ויתחיל להתכונן לתנ"ך ואזרחות
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. מי שלמעלה וטוסטוס =]] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לימודים?
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..הממ שיעור טוב =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. רונצ'
ברבי
ועוד כמה =]] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): יפתי ביום שני
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

רעה אחת זה מה שאת פשוט.

תתתתתתתפסייייקייייייייייייי להזזזזניייייייייחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. דבריתי קטנטנה
.

2STRIPE

New member
חצופההההההה!@!!!!

גם את יכולה לשלוח הודעות את יודעת
לא רק אני
ובקושי הייתי בבית בשבוע חוצפנית קטנה

karambula57

New member
שבוועעע אדירר

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. אמממ אני חושבת ששני :) כי הפגישה עם ספירו והיה ממש כיף בחווה
ושלישי כי היה ממש נחמד בפארק שקפצנו לבקר...
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. ספירווווו!
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. ספירו...
התעצבתי מעט כי.. אמממ התעצבנתי?
התעצבנתי על.. אפחד
אבל בסוף סלחתי כי .. -
התאכזבתי מ... כי... -
בכיתי מעצב/אושר כי.. -
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. חחחחח כל הקטעים המסטולים של ספיר XD ובמיוחד מהתללניות שלה...
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. אמממ >< ?
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי השלמתי שיחות עם אוריה בשלישי
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת לים אחרי שאני חוזרת OO"
הסרט הכי טוב שראיתי.. סטאפ אפ 2
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. אממ הסרט, הים... החוות שהייתי בהן השבוע...
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חחח שמן תינוקות? XD
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. ספירר
אורה... נדב, יובל... כמובן שינאל'ה ורוני..
התודה שלי השבוע היא ל.. ספיר
פינקתי את עצמי השבוע עם.. פופקורן XD
מאכל השבוע שהיה הוא.. פופקורן
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? אני אף פעם לא יודעת מה לכתוב פה..!!
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אמממ חחח LOW חחח סיפור ארוך XD
אלבום השבוע שהיה.. ספירוווו
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. -
הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את החום
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אמממ ישן טוב ויהיה מלא בחווה ועם האנשים שאני הכי אוהבת..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. ספיררר!! כמובן...
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לרכיבות, לחווה, לסוסים, כ"כ לסוסים...
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אממממ שיהיו שיעורים טובים....
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. מאיה אני חושבת
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אני וספירווו
(מוזמנים להוסיף שאלות..)
שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה
הודגש באמצעות מדגישומטיק

RoNy S

New member
עדיין לא הבנתי איך באת לבקר

ונתת לעודד לסנג'ר אותך לסיבוב פוני חחחחחח

karambula57

New member
חחחחחחחחחXD

הוא חייב לי על זה, והוא הבטיח
חוץ מזה שאני באה גם בחופש הבא להציק לכם איזה שבוע... כמו שנה שעברה.. אז הוא עוד יחזיר לי אני מקווה בשבילו
ח"ח על התחרות!! ובהצלחה בשלישי

RoNy S

New member
חחח תודה =]

חחח לעודד פשוט יש נטיה לסנג'ר את כולם אבל קשה להגיד לו לא חחח

karambula57

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אבל בסוף עשיתי רק איזה 10 דקות... חפיף זה כלום

SapirElias

New member
את היית ממשיכה אם לא הייתי עוצרת אותך../images/Emo69.gif

הילד הזה בנה עלייך!! XD

רועי מו

New member
alison i said we're sinking

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום לא זוכר השבוע עבר מהר מידי הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע גיליתי כמה כייףלשבת בעמצא הלילה בדשה ולנגן התעצבתי מעט כי השבוע עבר מהר מידי התאכזבתי מ שני הדיסקים האחרים של סלוודייב כי הם גרועים הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע לא זכר אבל איזה יום מקעתי מחוק בגלל משהו הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי ניגנתי המון הסרט הכי טוב שראיתי אני זוכר שראתי איזה סרט אני לא כול כך זוכר איזה משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע גיטרות מאכל השבוע שהיה הוא מצא עם שוקולד וקוטג' שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה Slowdive - Alison אלבום השבוע שהיהSlowdive-Souvlaki השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע רכיבות סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): listen close and dont be stoned i'll be here in the morning cause i'm just floating while your cigarette still burns your messed up world will thrill me alison i'm lost alison i said we're sinking there's nothing here but thats okay outside your room your sisters spinning but she laughs and tells me shes just fine i guess shes out there somewhere and the sailors they strike poses theTV covered walls answer slowly with your talking and your pills your messed up life still thrills me alison i'm lost alison i'll drink your wine i'll wear your clothes when we're both high alison i said were sinking but she laughs and tells me its just fine i guess shes out there somewhere

SapirElias

New member
ממממ

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..משני עד חמישי=]
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..ויקיי
יצא לי לרכב 3 פעמיםD:
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא יודעת:S
התעצבתי מעט כי.. לא התעצבתי נראלי O:
התעצבנתי על.. אפחדדד אולי הרגל שלי P= אההה אוייי החייל המסריח שהתיישב לידי באוטובוס
אבל בסוף סלחתי כי .. איזה לסלוח יודעים מה זה לשבת כמעט שעתיים ליד מישו מסריח ואין מקום?!
התאכזבתי מ... כי...לא יודעתת אם זה להתאכזב כי הוא כזה אדם.. אבל טל..[=
בכיתי מעצב/אושר כי.. לא נראלי בכיתי
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..היה הרבה אין ספקD: "זה הגיל, אהבות, אני לא מתעסק עם זה" חחחחח זה היה גדול
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..אמממ
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כיכיכיכיי היה שיעור מעולהה הצלחתי להזיז אותה
ואמרתי בדיוק מה שאני חושבת למי שצריךD:
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להמשיך ללכת עם הרגל הזאתי
ולשרוד את החום הזה!!! אבל התגברנו .. .
הסרט הכי טוב שראיתי..סטאפ אפ 2
אבל בגלל שזה הסרט היחיד שראיתי חחחחח
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..כ"כ הרבה מקומות
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..גופייה, מכנס, כרטיס אוטובוס, אוכל וכאלה D: ו2 טיולים בקקטוס ואצל ויקיD:
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. ויקי
התודה שלי השבוע היא ל..^^
פינקתי את עצמי השבוע עם.. הרבה דברים
מאכל השבוע שהיה הוא.. המרקקק של אמא של ויקי חחחחחחחחD:
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לאדעת. ..
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את הקטע שירדן עשתה.
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. ינוח
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..ויקיי
השבוע שבפתח (מראשון):
- משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעוורר
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. לרכב שוב על הסוסה. .
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אממ אני יכולה להגיד שאני לא משתוקקת לראות?
כל המורים ללא ספק חחח
סתם:
- תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):

karambula57

New member
../images/Emo23.gif היה כיף ../images/Emo3.gif

אביעד סטלןXD היציאה שלו גדולה....

למעלה