סופ"ש:p

סופ"ש:p

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מה שלום החייל? יוצא / סוגר? מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? תוכניות להיום [חמישי]- תוכניות למחר [שישי]- תוכניות למחרתיים [שבת]- תוכניות לשבוע הבא-

:):)

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לנו סד"ח אדיר. כל כך נהנתי :) הצפון מדהים עכשיו ויש מזג אוויר מעולה, תיסעו לשם- עם החבר, עם המשפחה, לבד.. משהו רע שקרה לך השבוע: כלום אכזבת השבוע: יצאתי מטומטמת בריבוע בקשר לבחור שיצאתי איתו.. שיר שלא הפסקת לשמוע: אף שיר תוכנית השבוע: לא ראיתי סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: "פיצה נאפולי" בקרית שמונה חח יציאת השבוע: לא הייתה עדיין.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום ראשון- הצגה עם הצבא, שני יום ספורט בצבא ומשלישי רגילה של שבועיים :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה אדיר תוכניות להיום [חמישי]- חזרתי מהצבא, לאכול ולנוח. בטח אצא בערב עם ידיד שלי תוכניות למחר [שישי]- חברים, משפחה.. בערב מסיבה בבית של ידיד שלי תוכניות למחרתיים [שבת]- גם כן בטח משפחה. באלי סופ"ש רגוע תוכניות לשבוע הבא- מה שכתבתי למעלה..

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מיונים לפקידה במשרד הביטחון :) משהו רע שקרה לך השבוע: החבר לא יצא חמשוש :( ואני צריכה למכור את הכרטיסים של אליס בארץ הפלאות שהשגתי לפני שבועיים במקומות טובים! אכזבת השבוע: שהטקס שלו יהיה יום אחרי היומולדת שלי, שמי שמקבל רגילה יוצא הביתה רק יום אחרי הטקס אבל החבר שלי לא מקבל רגילה אז הוא יוצא שישי רגיל או בשישי שבוע אחרי זה :( שיר שלא הפסקת לשמוע: . תוכנית השבוע: לא זוכרת.. הורדתי מלא. סרט השבוע: . ספר השבוע: . מאכל השבוע: . יציאת השבוע: . משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדתתתתתתתתתתתת!! טקס סיום מסלול של אהוביייייייייייי! אמןאמןאמןאמןאמן שיקרה נס והוא כן יקבל רגילה. האאאאא וניראה לי שמצאתי עבודה :ם אמרו לי "סבבה, נתקשר אליך להזמין אותך שבוע הבא" ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הפכפך. מה שלום החייל? עיייייייף. יוצא / סוגר? יוצאאאא D: מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? לפני שלושה שבועות :ם תוכניות להיום [חמישי]- יום אחרון ב-י"ב D: כנראה מסיבת יער כזאת של השכבה בלילה :) תוכניות למחר [שישי]- רונדו. פגישה בבנק. אהוביייייייייייייייייייייייי! תוכניות למחרתיים [שבת]- להתכרבל. חח תוכניות לשבוע הבא- אולי יקראו לי לעבוד :ם טקס סוף מסלול של אהובי!!! יומולדת 18!!!!!!!!!!!!!! D: אמןאמןאמן שיתנו לו לצאת לרגילה :( הם כאלה זונות אם לא. אוףףףף. ולמה לא?? כי הוא לא יוצא למכי"ם. זונווווווווות! אף פעם בחיים שלו לא הייתה לו רגילה!! כבר שנה ו-4 חודשים!! הכי הרבה היה מחמישי בלילה עד רביעי בבוקר שזה 4 ימי עבודה ולא נחשב לרגילה אפילו! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifיאאא בסוף הוציאו אותם היום D:

אש אש אש אש D: עוד שעה ורבע אני הולכת לאסוף אותו מרכבת :)

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifכי זה משרד הביטחון.

בואי נגיד.. שזה לא כמו פקידה רגילה.. חח הבוס שלי יהיה זכר/נקבה בני 40+ סביר להניח.. אני אעבוד עם אזרחים.. לא צריך להכין קפה/לנקות שרותים/לעשות תורנות כי יש מי שיעשה את זה בשבילנו.. לפקידות הטובות הרבה יותר קל להגיע לעבוד אחרי הצבא במשרד הביטחון(שב"כ מוסד).. יש לי קשרים גם שם וחבר טוב של ההורים שינסה לדאוג לי להגיע לקריה :) ואז כבר תלוי בתפקיד.. או שאני אקרע את התחת על תיוק מסמכים סודיים ואעשה טלפונים לתיאום פגישות או.... שאני אהיה עציץ :) חחחחחח וזה משרד הביטחון.. סיווג, עניינים וזה חחחח

dandi99

New member
קצת על התפקיד אבל בערך..

אחותי הייתה חיילת במשרד הביטחון ואני הייתי גם כמוכם רק במקום סודי אחר ולא של משרד הביטחון XD . טכנית את פקידה לכל דבר אבלל כל פעולה סודית שיוצאת ומגיעה למפקדים שלך מגיעה גם אלייך (נו תיוקים וכאלה) ככה שזאת סוג של פקידה מבצעית.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifולמרות שזה רק פקידה..

זה תפקיד חשוב להיות פקידה במשרד הביטחון :) וגם יותר כיף ומאתגר לחשוב על זה שיודעים כלכך הרבה מידע סודי וצריך לשמור את הכל בבטן חח

GrowingMadness

New member
שחר

בלי להעליב, אבל נראה לי שאת חיה בסוגשל סרט בנוגע לתפקיד הזה.
זאת לא שאיפה כזאת גבוהה להיות פקידה בצבא >< למה שלא תלכי להיות משהו יותר מאתגר מאשר פקידה?

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifהמהמ.. עוד משהו חח

זה אולי פקידה.. אבל התפקיד נקרא 'חיילת משרד הביטחון' חח נשמע יותר טוב ככה. ובתכ'לס זה להיות פקידה... או לעסוק בתיאום וקישור. סיים שיט. אבל זה ביחידה סודית ומסווג של משרד הביטחון שכפוף ישירות לשר הביטחון. וזה ת"ש טוב של ג'ובניקיות אחושרמוטה ואני מפונקת :) טוב.. אני לא רק מפונקת.. יש לי גם מלא בעיות גב ורגליים ואני לא יכולה לעשות כלום אז מתאים לי תפקיד משרדי בקרייה ואם כבר להיות פקידה אז עדיף משרד הביטחון חחחחח

אני לא יודעת איפה תהיי במשרד הביטחון...

אבל גם שם את יכולה להיות פקידה שמכינה קפה. אומנם לא לנקות שירותים אבל יש תורנויות למיניהם..אז תנסי במיונים שלך להראות כמה שיותר נחישות ומוטיבציה (אם יש לך עוד כאלה) ואולי תגיעי למקום ממש טוב
מה שכן, ת"ש שחבל על הזמן
אם כבר פקידה, עדיף שם.

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifלא צריך לזה מיונים כלכך.. זה יותר

היה לסיווג ביטחוני והשלב הבא, שיודיעו לי אחרי פסח אם אני עוברת או לא, אז יש תחקיר בטחוני מעמיק יותר מול חוקר וזה.. וממש אין מצב שאני אכין קפה :) אמרו לנו שם שזו יחידה שעובדת עם אזרחים ואנשי משרד הביטחון ויש אנשי מקצוע שמנקים ומכינים קפה. אם אני לא טועה יהיו תורנויות של שמירה פעם במלא זמן. כמו כל ג'ובניק. אבל כנראה יהיה לי פטור מיזה בגלל שכנראה יהיה לי פטור מהחזקת נשק.

דניאל7707

New member
עונה....

משהו טוב שקרה לך השבוע: החבר ניהי מתוק מתמיד ב"ה......... משהו רע שקרה לך השבוע: העבודה, סבבה אז רציתי לעבוד אבל לא טוב לי,למרות שרוב הבנות שם סבבה לגמרי.. אכזבת השבוע: היום יומולדת לחבר ולא הלכתי ,מבואסים רצח :( שיר שלא הפסקת לשמוע: מלא ,כבר נימאס לי הראש מתפוצץ לי ממוסיקה בעבודה תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: סנדויצ'ים וגלידות בעבודהה יציאת השבוע: עם שתי חברות לפיצה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אוי החייל האהוב שלי בראשון עד הצהריים ובערב חתונה ,ובעיקר עבודה חג פסח ואנשים קונים כאעלו אין מחר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא לא טוב לי לעבוד! חייב לעבוד והחייל השבוז שלי עושה חשק לחיות מה שלום החייל? בסדר, יצא למרות שהיה עוצר .. יוצא / סוגר? יצא סוף סוף מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? חודשיים, אוי מלא מלא!!!!!!!!!! תוכניות להיום [חמישי]- חזרתי מהעבודה ואני מתה לישון ,ושוב עבודה בבוקר תוכניות למחר [שישי]- עבודה ,ולעשות שעווה, לנוח!!!!! תוכניות למחרתיים [שבת]- לראות את החייל שלי שאני כ"כ מתגעגעת אליו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תוכניות לשבוע הבא- ממוצ"ש עד ראשון בצהריים חייל,ובערב חתונה ,ועבודה ובין לבין ניקיון לפסח לכולם סופ"ש נעים עם המון המון המון אהבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוהבת אתכן!

GrowingMadness

New member
D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי טירונות [רשמית], השבעה, אממ.. סיור לירושלים? משהו רע שקרה לך השבוע: היו לי איזה 5 ימי שמירות וכל השאר בעיקר ניקינו כי היה מסדר של מפקד הבה"ד. אכזבת השבוע: שהחבר סוגר. שיר שלא הפסקת לשמוע: מוש בן ארי
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע: סלט של החד"א
יציאת השבוע: היציאה היום הביתה! אחרי שבועיים בבה"ד. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סיור לל"ג ירושלים, סיור למתקן אזרחי, מבחן מסכם ב'.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבועיים. ועברו מהר.
מה שלום החייל? סבבה
יוצא / סוגר? סוגר. מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? שבת שעברה. תוכניות להיום [חמישי]-
תוכניות למחר [שישי]- סתם לצאת עם חברות לפאב או משהו
תוכניות למחרתיים [שבת]- להיות בבית עם המשפחה וזה. תוכניות לשבוע הבא- כתבתי למעלה. ובשישי הבא עליסה בארץ הפלאות ומסיבה עם החבר.

YesWeCanSee

New member
.... =]

משהו טוב שקרה לך השבוע: השתחרר המלווה! בית ריק.. משהו רע שקרה לך השבוע: מלא בייביסיטר, מבחנים... אכזבת השבוע: שהחבר לא היה איתי פה בנסיעה הראשונה לבד=\ שיר שלא הפסקת לשמוע: חח הדיסק שהחבר הכין לי לאוטו תוכנית השבוע: מרפאה פרטית\ האנטומייה של גריי סרט השבוע: - ספר השבוע: - מאכל השבוע: רביוליייי יציאת השבוע: בלילה של המלווה לסיבוב.. ועם חברות לקרנף. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהחייל יחזור!!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד + מה שלום החייל? מעולה יוצא / סוגר? סוגר =\ מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? יום שבת תוכניות להיום [חמישי]- בייביסיטר, חזרות. תוכניות למחר [שישי]- עוד אין תוכניות מיוחדות. תוכניות למחרתיים [שבת]- חזרות בסטודיו, ובטח לאכול איפשהו בערב.. תוכניות לשבוע הבא- תגבורים במתמטיקה... החייל שלי חוזר=]

XxMidnightxX

New member
הלו הלו...:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: התחיל החופש משהו רע שקרה לך השבוע: גיליתי שיש תיגבורים....><" אכזבת השבוע: מישהו שחשבתי שהוא חבר טוב פגע בי... שיר שלא הפסקת לשמוע: Owl City - Fireflies תוכנית השבוע: אקסטרים מייאובר, csi למנהים סרט השבוע:----- ספר השבוע: מלאכים ושדים..פרוייקט ישן שלי שלא סיימתי.. מאכל השבוע: פיצה וגלידה...(ככה זה כשהחבר לא חוזר שבועיים..) יציאת השבוע:----- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לנוח..חחח ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד ביותר..^^ מה שלום החייל? בסדר גמור...במשמרת יוצא / סוגר? סוגר...): מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? יום חמישי שעבר... תוכניות להיום [חמישי]- לנוח תוכניות למחר [שישי]- כלום תוכניות למחרתיים [שבת]- כלום.. תוכניות לשבוע הבא- לנקות ולהכין אוכל לחייל...^__^

למעלה