סופ"ש:p

Unaffected

New member
..

משהו טוב שקרה לך השבוע[יים]: נוהל שבת היה בנזונה. סיימתי טירונות! משהו רע שקרה לך השבוע: טחינה מטורפת של מטבחים והרפואה בצהל זה הדבר הכי לא יעיל בעולם אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: מוזיקה? בצבא? איפה?
תוכנית השבוע: כן בטח סרט השבוע:כן בטח ספר השבוע: כן בטח מאכל השבוע: לחמניות טעימות בחדר אוכל יציאת השבוע: היציאה הביתה שלוקחת 8 שעות |: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שייגמר מהר כי הולכים לטחון אותנו ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: השבוע הזה ספציפית עבר הכי מהר בעולם,הקודם קצת פחות מה שלום החייל? בת"ש מטורף יוצא / סוגר? יוצא,איך לא XD מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? היום בבוקר תוכניות להיום [חמישי]- יצאתי ב13 מהבסיס,שעה ביציאה בבית החייל בבאר שבע, ב21 הגעתי הביתה תוכניות למחר [שישי]- ישנתי עד הצהריים (עם התעוררות קלה ב7 בבוקר כשהחייל הלך) וסידרתי את התיק.. עכשיו מחפשתץ מה לעשות בערב תוכניות למחרתיים [שבת]- עם החייל כנראה תוכניות לשבוע הבא-לעקוץ כמה שיותר שעות שינה

GrowingMadness

New member
8 שעות? ../images/Emo12.gif

איפה לעזאזל את עושה את הטירונות\קורס?
מהצפון הרחוק לאילת לא לוקח 8 שעות!

XxMidnightxX

New member
האמת היא

שזה כן אפשרי 8 שעות.. בחייל משרת בעובדה ומעובדה עד בת ים זה יוצא בערך חמש שעות וחצי...אזהיא בטח גרה ממש בצפון...

Unaffected

New member
אני קצת אחרי עובדה,בסיירים

וזה הלך ככה : יציאה מהבסיס ב13:00 ,הגעה לבאר שבע בסביבות 16:00 אחרי עצירה של עשרים דקות, שעה ביציאה, רכבת ב17:27, קצת זמן בת"א כי לא היית י מספיקה לאוטובוס של 7 וחצי,נסיעה לפ"ת והגעה הביתה עם האוטובוס שיוצא ב20:20.. מ13:00 עד 21:00 = 8 שעות
.. במצב יותר נורמלי זה 6 שעות +-

dandi99

New member
להלהלה

משהו טוב שקרה לך השבוע:הכל היה בסדר משהו רע שקרה לך השבוע:הבוסית שלי מתחילה לעצבן אותי אכזבת השבוע:-- שיר שלא הפסקת לשמוע:כל מיני שירי ביטלס תוכנית השבוע:לא זכור לי סרט השבוע:אליס בארץ הפלאות!!!!! ספר השבוע:אלנטריס מאכל השבוע:אוכל הודי^^ יציאת השבוע:אתמול לסינמה סיטי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לא ברור עדין ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:חביב מה שלום החייל?סבבה יוצא / סוגר?בבית מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם?היום לפני כמה שעות תוכניות להיום [חמישי]-היינו בסינמה סיטי באליס מארץ הפלאות ואז ישנו אצלו תוכניות למחר [שישי]-נפגשת עם חברים ואז אולי שוב עם החייל תוכניות למחרתיים [שבת]-לא ברור תוכניות לשבוע הבא-עבודה ולימודי פסיכומטרי^^

dandi99

New member
בהחלט שווה!

אני ממש נהנהתי , החייל היה קצת עייף והתעפץ לו בקולנוע XD (ככה זה שהולכים לסרט ב12 וחצי בלילה).

TanTanIM

New member
שלום שלום

משהו טוב שקרה לך השבוע:החייל חזר מחו"ל משהו רע שקרה לך השבוע:המפקדת שלו, מניאקית. אכזבת השבוע:החייל נחת בשלישי בלילה אז חשבנו שסופש הוא יהיה בבית אבל לא המפקדת שלו אמרה לו לחזור בשישי בבוקר לסגור שבת, ושבת הבאה הוא גם כנראה יסגור, אוף. ושרק בנות מתקשרות אליו לשאול מה שלומו, מעצבנות. שיר שלא הפסקת לשמוע:כל מני תוכנית השבוע:-- סרט השבוע:the blind side, מומלץ ביותר. ספר השבוע:אין מאכל השבוע:כלום יציאת השבוע:אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לסיים מלווה, אורטודנט, תקווה קלושה שהחייל עדיין יצא ואולי הוא יצא ליומיים סידורים, אמןאמן. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:נחמד, רביעי וחמישי עברו הכי טוב. מה שלום החייל?עצבני על המפקדת שלו. יוצא / סוגר? סוגר >< מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? היום בבוקר. תוכניות להיום [חמישי]-לשבת עם החייל כמה שיותר. תוכניות למחר [שישי]-כלום. הכנתי עוגיות שיצאו נחמד. תנו לי טיפ איך יודעים שהעוגיות מוכנות בדיוק?
תוכניות למחרתיים [שבת]-אולי לצאת עם חברות, לא לשבת העיקר כל היום בבית. תוכניות לשבוע הבא-ימים מרוכזים, לנוח.

Moranyosef1

New member
שבוע טוב בנות :-********

משהו טוב שקרה לך השבוע: החייייייל היפה שלי הוציא 6 [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] גימלים לכבוד היום הולדת שלי :} משהו רע שקרה לך השבוע: דלקת בעין ... אכזבת השבוע: - שיר שלא הפסקת לשמוע: עד מתיייייייייייייייייי תוכנית השבוע: חטופים חחחחח שוב סרט השבוע: ממ לא יצא לראות ספר השבוע: עדיין עם 'אדם וחווה' מאכל השבוע: הום פרייזזזזזזזז יציאת השבוע: לחגוג תיום הולדת שליייייייייייייי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיטוס ויעבור מהר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושששששששששלללללללללםםםםםםםםם מה שלום החייל? מעולה :):) יוצא / סוגר? יוצאאאאאא מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? מוצ"ש האחרון .. תוכניות להיום [חמישי]- לעזור קצת לאמא עם הנקיונות לפסח .. תוכניות למחר [שישי]- להיות עם החבר .. ובערב להיפגש עם כולם תוכניות למחרתיים [שבת]- לישון עם החברררררררר צהריים תוכניות לשבוע הבא- יום ראשון עם החייל היפה שלי ואח"כ כבר לאיודעת ...... שיהיה לנו שבוע טוב :-*

למעלה