סופרמן, יש לי שאלה בשבילך. אם אני כזה טיפש כמו מה שאתה טוען, אז איך אתה מסביר את חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
איך ידעת שאני כאן בפורום מסתתר תחת הכינוי DANIAVNI
איך למען השם ????????!!!!!!
לא הבנתי את הבדיחה, אתה כאילו אומר שסופרמן לא כאן? הוא כן. הוא כותב בשני פורומים עיקריים, למרות שלפעמים עלול להפציע בפורומים נוספים. שני הפורומים העיקריים שלו הם "חורזים וכותבים" ו"אקטואליה".

בינתיים, אנחנו רואים שהוא לא עונה, ולכן נראה שאין לו סתירה מוצלחת לחוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם, מה שמוכיח כמובן את העובדה שאינני טיפש.

גם ai27 ובהודעה אחרת בשרשור זה, טוען לטיפשותי, אך באופן מעניין, אינו מצליח לסתור את "הבעיה הקטנה" של חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם באמצעות טיעונים אמיתיים וקונקרטיים, כך שגם הוא וכמו סופרמן, נטו מתוך קנאה טהורה, טוען שאני טיפש, תוך כדי שהוא מתעלם מהפיל שבחדר, של חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם, ושאותה הוא לא מצליח להפריך.

.check and met

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם היית כה חכם, לא היית מנסה להראות את הידע שלך באנגלית
שלוש מילים זה לא לנסות להראות ידע באנגלית. זו צורת ביטוי והיא עובדת בעיקר באנגלית. בכל שפה אחרת זה ישמע פחות טוב, לכן הייתי צריך לכתוב את זה באנגלית.
כאשר אין לך.
אבל יש לי 😂

מה לא ברור? פרסמתי את השרשור על הספר של הנסיך הארי כי לא משנה כמה טובים בשפה השנייה, תמיד נוח יותר לקרוא בשפת האם.
נסה להבין, איך יודעים זאת מתגובתך?
לא יודעים זאת מתגובתי. מה, כי לא התחלתי עם אות גדולה? זה רק אם רוצים לכתוב באנגלית תקנית לחלוטין, אבל זה פשוט לא מעניין ולא חשוב אז לא טרחתי. זה כמו הנודניקים האלו שנטפלים אל אי-הדקויות הכי קטנות וחסרות חשיבות, כמו אם צריך לכתוב בזכר או נקבה.

פולגאר

Well-known member
שלוש מילים זה לא לנסות להראות ידע באנגלית. זו צורת ביטוי והיא עובדת בעיקר באנגלית. בכל שפה אחרת זה ישמע פחות טוב, לכן הייתי צריך לכתוב את זה באנגלית.
רק חבל שאתה לא מבין היכן הטעות שלך באותן 3 מילים :-(
כנראה שאין לך.
מה לא ברור? פרסמתי את השרשור על הספר של הנסיך הארי כי לא משנה כמה טובים בשפה השנייה, תמיד נוח יותר לקרוא בשפת האם.
אתה רק מחזק את טענתי שגם שם הפגנת את הפחד שלך מאנגלית.
לא יודעים זאת מתגובתי. מה, כי לא התחלתי עם אות גדולה? זה רק אם רוצים לכתוב באנגלית תקנית לחלוטין, אבל זה פשוט לא מעניין ולא חשוב אז לא טרחתי. זה כמו הנודניקים האלו שנטפלים אל אי-הדקויות הכי קטנות וחסרות חשיבות, כמו אם צריך לכתוב בזכר או נקבה.
תגובתך זאת מראה שהידע שלך באנגלית עילאי שאינך יודע היכן הטעות שלך ולא התכוונתי רק לאות גדולה.

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
רק חבל שאתה לא מבין היכן הטעות שלך באותן 3 מילים :-(
1. אוקיי, אז מה הטעות שלי באותן שלוש מילים? האר את עיניי 🤨
כנראה שאין לך.
2. עשיתי חמש יחידות באנגלית וסיימתי בציון סופי 80. וגם זה רק כי לא למדתי ולא התאמצתי. את חובותיי באנגלית באוניברסיטה סיימתי בהצטיינות יתרה, כאשר במבחן האמיר"ם קיבלתי ציון של 141, בטווח של 50 עד 150, גם כן ללא כל התכוננות או הכנה קודמת, מה שממקם אותי באחוזון ה-95 והופך אותי לטוב יותר באנגלית מ-19 מתוך כל 20 אנשים שאנגלית היא שפתם השנייה. אני קורא מאמרים, כתבות, ערכים בויקיפדיה, ולעיתים נדירות גם ספרים שלמים באנגלית. המשך הדיון ביכולותיי באנגלית הוא מגוחך ומיותר.
אתה רק מחזק את טענתי שגם שם הפגנת את הפחד של מאנגלית.
3. אני מפנה אותך לסעיף 2 של דבריי, שבו אתה יכול לראות היטב בדיוק כמה פחד יש לי מתחום ידע שכעובדה אני טוב בו מכ-95% מהאנשים שאנגלית היא שפתם השנייה.
תגובתך זאת מראה שהידע שלך באנגלית עילאי שאינך יודע היכן הטעות שלך ולא התכוונתי רק לאות גדולה.
4. ?

פולגאר

Well-known member
1. אוקיי, אז מה הטעות שלי באותן שלוש מילים? האר את עיניי 🤨
תבדוק, איך כותבים נכון את המילה met :-):
2. עשיתי חמש יחידות באנגלית וסיימתי בציון סופי 80. וגם זה רק כי לא למדתי ולא התאמצתי. את חובותיי באנגלית באוניברסיטה סיימתי בהצטיינות יתרה, כאשר במבחן האמיר"ם קיבלתי ציון של 141, בטווח של 50 עד 150, גם כן ללא כל התכוננות או הכנה קודמת, מה שממקם אותי באחוזון ה-95 והופך אותי לטוב יותר באנגלית מ-19 מתוך כל 20 אנשים שאנגלית היא שפתם השנייה. אני קורא מאמרים, כתבות, ערכים בויקיפדיה, ולעיתים נדירות גם ספרים שלמים באנגלית. המשך הדיון ביכולותיי באנגלית הוא מגוחך ומיותר.
אם זה היה נכון, לא היית מחפש תרגומים לספר קריאה.
3. אני מפנה אותך לסעיף 2 של דבריי, שבו אתה יכול לראות היטב בדיוק כמה פחד יש לי מתחום ידע שכעובדה אני טוב בו מכ-95% מהאנשים שאנגלית היא שפתם השנייה.
אם לא שמת לב, סעיף זה סותר את סעיף 2 שלך.
מרוב הידע הרב שלך, אתה לא מסוגל להבין היכן טעותך :-D

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תבדוק, איך כותבים נכון את המילה met :-):
אתה צודק. זה מוזר כי חיפשתי את זה ונדמה לי שראיתי שאיפשהו כתוב met?

יש לי גם נטייה להישאר ער הרבה שעות ברציפות. לפעמים אני קם ולא הולך לישון עד ליל יום המחרת. יכול להיות שזה קשור לטעות המביכה.

בכל מקרה, בהתחשב בהישגיי המרשימים ביותר באנגלית, מן הסתם זה קשור לאחד משני העיניינים שרשמתי ולא בגלל חוסר יכולת באנגלית.

טוב, בסדר, אולי האיות קשה לי 🤷‍♂️

אבל להגנתי, אנגלית היא אחת השפות הקשות בעולם לאיות.

והיכולות שלי באנגלית עדיין גבוהות הן לפי ההישגים שלי והן לפי האנגלית המדוברת המצוינת שלי (אני נתקע עם איזושהי מילה פעם אחת איזה ארבע או חמש משפטים שזו רמה גבוהה למדי), ויכולת הקריאה שלי שגם כן נמצאת בערך באותה רמה.

בכל מקרה, שוב, תודה על התיקון. אכן מדובר בטעות קשה ומביכה, במיוחד בהתחשב בעצם זה שממש חיפשתי איך כותבים לפני שרשמתי כי אני כמובן ממש יודע שאיות קשה לי ועדיין זה קרה לי 🤷‍♂️

מה שבעצם מחזק אצלי את החשד שאולי באמת ראיתי איזשהו מקום שכתוב אחרת, אז או שאפשר בשתי הדרכים, או שזאת טעות שלהם.

או שזה באמת בגלל שהייתי ער ממש הרבה זמן.

אתה מכיר את הסוטול הטבעי הזה שאתה מגיע אליו כשאתה ער שלושים שעות ברציפות?

נכון שזה פשוט הכי טוב שיש? 😁😁😁
אם זה היה נכון, לא היית מחפש תרגומים לספר קריאה.
אני עניתי על זה פעמיים. כאן ובמקום אחר. לא משנה כמה טובה השפה השנייה שלך, אדם תמיד יעדיף לקרוא בשפת האם. אם אתה היית יודע שפה שנייה, היית מבין. הישגיי באנגלית הן בבגרויות הן באוניברסיטה הם גבוהים, כאשר הישגיי באנגלית באוניברסיטה, קרי, מבחן האמיר"ם, מגיעים עד לכדי רמת הצטיינות יתרה.

אמנם זה נכון שהאיות קשה לי, אבל זה הדבר הכי קשה להצליח בו וללמוד אותו בעת למידת שפה חדשה, מה שאילץ אותי לחפש איך כותבים check and mate, ופשוט כתבתי כמו מה שמצאתי, מה שמוכיח, כאמור, שאו שראיתי מקום שבו כתוב לא נכון, או שאפשר בשתי הדרכים, או שזה עיניין של חוסר שינה או טעות לא קשורה מסוג אחר, כי אחרת מה נגיד? שאני לא רק לא יודע לאיית mate, אלא אני גם לא יודע להעתיק אחד לאחד את מה שרואות עיניי?

מאוד לא סביר, כאשר אם בכל זאת כן, אז מדובר בבעיה קשה מאוד, שאני ואחרים היינו שמים אליה לב בשלב מוקדם יותר בחיי, וגם אם כן, זה לא קשור לטיפשות בכלל אלא אולי ללקות למידה מסוג כלשהו. שזה בכל מקרה וכאמור, לא המקרה.

קרתה כאן איזושהי תקלה לא ברורה, אבל גם אם איני יודע לאיית mate, כמובן שברגע שאני מחפש את זה, אני יודע גם איך לאיית את זה וגם איך להעתיק את זה. כנראה עייפות או חוסר תשומת לב או מה שלא יהיה.

בכל מקרה, הישגיי באנגלית, כמו גם יכולותיי באנגלית, הם גבוהים מאוד, בהסתמך על כל הראיות. טעות של תשומת לב או עייפות שמוצגת כטעות של חוסר ידע לא תשנה את זה. אמנם זה נכון שלא ידעתי ולכן חיפשתי ורק אז כתבתי. האם גם אחרי שחיפשתי ומצאתי, גם אז אני לא יודע איך לכתוב? נו באמת. אני ממש טוב באנגלית. המשך דיון בנושא מיותר. נקודה. סוף סיפור. עובדה. אין מה לעשות.
אם לא שמת לב, סעיף זה סותר את סעיף 2 שלך.
סעיף 3 שלי סותר את סעיף 2 שלי?

רגע, רגע. אני יכול לבד.

כי...בסעיף 3 כתבתי שאני טוב יותר באנגלית מ-95% מהאנשים שזוהי שפתם השנייה, וכתבתי בסעיף 2 שבמבחן האמירם סיימתי באחוזון ה-95, כאשר הייתי צריך לכתוב שסיימתי באחוזון החמישי?

כן? כן? פיצחתי את זה? 🤓

טוב, נו, התיימרתי להיות טוב באנגלית, לא טוב במתמטיקה. במתמטיקה אני גרוע 🤷‍♂️
מרוב הידע הרב שלך, אתה לא מסוגל להבין היכן טעותך :-D
אם היה לי מספיק אכפת ומספיק הייתי מנסה, הייתי עולה על זה בסוף. לא היה לי מספיק אכפת ולא מספיק ניסיתי. לקשיי האיות שלי בשפה אחת מהקשות בעולם לאיות, שאני מצטיין בה כשזה מגיע לדיבור וקריאה, אין שום קשר, ואין בכך שום עדות, לרמת השכל שלי. אני גאון והישגיי המרובים מוכיחים זאת מעל ומעבר לכל ספק סביר. אחד האנשים פה אפילו ראה אותי חוזה את נטפליקס וטסלה לפני עליות של מאות רבות של אחוזים. וחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר. וחזיתי את 2022 בבורסות. וכותבים עליי דוקטורט. וערני31 כתב שרשור על כמה שאני גאון. קיצר עזוב אותך, הדיון על גאונותי, כמו הדיון על יכולותיי באנגלית, הוא מיותר לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

פולגאר

Well-known member
אתה צודק. זה מוזר כי חיפשתי את זה ונדמה לי שראיתי שאיפשהו כתוב met?

יש לי גם נטייה להישאר ער הרבה שעות ברציפות. לפעמים אני קם ולא הולך לישון עד ליל יום המחרת. יכול להיות שזה קשור לטעות המביכה.

בכל מקרה, בהתחשב בהישגיי המרשימים ביותר באנגלית, מן הסתם זה קשור לאחד משני העיניינים שרשמתי ולא בגלל חוסר יכולת באנגלית.

טוב, בסדר, אולי האיות קשה לי 🤷‍♂️

אבל להגנתי, אנגלית היא אחת השפות הקשות בעולם לאיות.

והיכולות שלי באנגלית עדיין גבוהות הן לפי ההישגים שלי והן לפי האנגלית המדוברת המצוינת שלי (אני נתקע עם איזושהי מילה פעם אחת איזה ארבע או חמש משפטים שזו רמה גבוהה למדי), ויכולת הקריאה שלי שגם כן נמצאת בערך באותה רמה.

בכל מקרה, שוב, תודה על התיקון. אכן מדובר בטעות קשה ומביכה, במיוחד בהתחשב בעצם זה שממש חיפשתי איך כותבים לפני שרשמתי כי אני כמובן ממש יודע שאיות קשה לי ועדיין זה קרה לי 🤷‍♂️

מה שבעצם מחזק אצלי את החשד שאולי באמת ראיתי איזשהו מקום שכתוב אחרת, אז או שאפשר בשתי הדרכים, או שזאת טעות שלהם.

או שזה באמת בגלל שהייתי ער ממש הרבה זמן.

אתה מכיר את הסוטול הטבעי הזה שאתה מגיע אליו כשאתה ער שלושים שעות ברציפות?

נכון שזה פשוט הכי טוב שיש? 😁😁😁
הצחקת אותי, נסה לאיית מילים במדינות מזרח אירופה, כמו למשל צ'כיה, סלובקיה, פולין, אוקראינה ועוד.
כמו כן, נסה לאיית מילים במדינות אסיאתיות כמו סין, יפן, קוריאה ועוד.
באנגלית, כאשר אתה מכיר את כללי הדקדוק מאוד קל לנקד.
אני עניתי על זה פעמיים. כאן ובמקום אחר. לא משנה כמה טובה השפה השנייה שלך, אדם תמיד יעדיף לקרוא בשפת האם. אם אתה היית יודע שפה שנייה, היית מבין. הישגיי באנגלית הן בבגרויות הן באוניברסיטה הם גבוהים, כאשר הישגיי באנגלית באוניברסיטה, קרי, מבחן האמיר"ם, מגיעים עד לכדי רמת הצטיינות יתרה.

אמנם זה נכון שהאיות קשה לי, אבל זה הדבר הכי קשה להצליח בו וללמוד אותו בעת למידת שפה חדשה, מה שאילץ אותי לחפש איך כותבים check and mate, ופשוט כתבתי כמו מה שמצאתי, מה שמוכיח, כאמור, שאו שראיתי מקום שבו כתוב לא נכון, או שאפשר בשתי הדרכים, או שזה עיניין של חוסר שינה או טעות לא קשורה מסוג אחר, כי אחרת מה נגיד? שאני לא רק לא יודע לאיית mate, אלא אני גם לא יודע להעתיק אחד לאחד את מה שרואות עיניי?

מאוד לא סביר, כאשר אם בכל זאת כן, אז מדובר בבעיה קשה מאוד, שאני ואחרים היינו שמים אליה לב בשלב מוקדם יותר בחיי, וגם אם כן, זה לא קשור לטיפשות בכלל אלא אולי ללקות למידה מסוג כלשהו. שזה בכל מקרה וכאמור, לא המקרה.

קרתה כאן איזושהי תקלה לא ברורה, אבל גם אם איני יודע לאיית mate, כמובן שברגע שאני מחפש את זה, אני יודע גם איך לאיית את זה וגם איך להעתיק את זה. כנראה עייפות או חוסר תשומת לב או מה שלא יהיה.

בכל מקרה, הישגיי באנגלית, כמו גם יכולותיי באנגלית, הם גבוהים מאוד, בהסתמך על כל הראיות. טעות של תשומת לב או עייפות שמוצגת כטעות של חוסר ידע לא תשנה את זה. אמנם זה נכון שלא ידעתי ולכן חיפשתי ורק אז כתבתי. האם גם אחרי שחיפשתי ומצאתי, גם אז אני לא יודע איך לכתוב? נו באמת. אני ממש טוב באנגלית. המשך דיון בנושא מיותר. נקודה. סוף סיפור. עובדה. אין מה לעשות.
היה אפשר לקבל את טיעונך שזוהי טעות של תשומת לב או עייפות, אם היית שם לב אליה לאחר שהערתי לך פעמיים על טעותך ואילו אתה חשבת שכוונתי לאות גדולה בתחילת מילה וכשכתבתי לך שהעלמתי מטעות זאת ויש לך טעות הרבה יותר רצינית, ביקשת שאגיד לך מה הטעות במקום שהיא הייתה צריכה לקפוץ לך ישר כשהבטת בזה במבט שני ובטח שלישי.
סעיף 3 שלי סותר את סעיף 2 שלי?

רגע, רגע. אני יכול לבד.

כי...בסעיף 3 כתבתי שאני טוב יותר באנגלית מ-95% מהאנשים שזוהי שפתם השנייה, וכתבתי בסעיף 2 שבמבחן האמירם סיימתי באחוזון ה-95, כאשר הייתי צריך לכתוב שסיימתי באחוזון החמישי?

כן? כן? פיצחתי את זה? 🤓

טוב, נו, התיימרתי להיות טוב באנגלית, לא טוב במתמטיקה. במתמטיקה אני גרוע 🤷‍♂️
לא רק במתמטיקה והתעייפתי מלתקן אותך בכל דבר.
אם היה לי מספיק אכפת ומספיק הייתי מנסה, הייתי עולה על זה בסוף. לא היה לי מספיק אכפת ולא מספיק ניסיתי. לקשיי האיות שלי בשפה אחת מהקשות בעולם לאיות, שאני מצטיין בה כשזה מגיע לדיבור וקריאה, אין שום קשר, ואין בכך שום עדות, לרמת השכל שלי. אני גאון והישגיי המרובים מוכיחים זאת מעל ומעבר לכל ספק סביר. אחד האנשים פה אפילו ראה אותי חוזה את נטפליקס וטסלה לפני עליות של מאות רבות של אחוזים. וחזיתי את רעידת האדמה בקליפורניה ב-20 בדצמבר. וחזיתי את 2022 בבורסות. וכותבים עליי דוקטורט. וערני31 כתב שרשור על כמה שאני גאון. קיצר עזוב אותך, הדיון על גאונותי, כמו הדיון על יכולותיי באנגלית, הוא מיותר לחלוטין.
התגובות שלך מראות שהיה לך מאוד אכפת, לא חבל לשקר?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם היית כה חכם, לא היית מנסה להראות את הידע שלך באנגלית, כאשר אין לך.
נסה להבין, איך יודעים זאת מתגובתך?
לתת לייק מגוחך להודעה שמציגה טעות של עייפות וחוסר תשומת לב מצידי כטעות של חוסר ידע באנגלית, סופרמן נתן. הסבר לחוכמתי האדירה ואיך היא לא סותרת את טענתו על טיפשותי, את זה סופרמן כבר לא נתן, ולזה, הוא כבר לא היה מסוגל.

.check and mate

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

פולגאר

Well-known member
לתת לייק מגוחך להודעה שמציגה טעות של עייפות וחוסר תשומת לב מצידי כטעות של חוסר ידע באנגלית, סופרמן נתן. הסבר לחוכמתי האדירה ואיך היא לא סותרת את טענתו על טיפשותי, את זה סופרמן כבר לא נתן, ולזה, הוא כבר לא היה מסוגל.

.check and mate

צפה בקובץ המצורף 93761
הוסבר לך בתגובתי הקודמת בפיסקה השנייה שהתייחסה לסעיף 2 שלך שאין מדובר בטעות של עייפות וחוסר תשומת לב.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הצחקת אותי, נסה לאיית מילים במדינות מזרח אירופה, כמו למשל צ'כיה, סלובקיה, פולין, אוקראינה ועוד.
כמו כן, נסה לאיית מילים במדינות אסיאתיות כמו סין, יפן, קוריאה ועוד.
באנגלית, כאשר אתה מכיר את כללי הדקדוק מאוד קל לנקד.
רק בגלל שאנגלית היא לא השפה הקשה ביותר לאיית בה, אין זה אומר שהיא לא שפה קשה לאיית בה.
היה אפשר לקבל את טיעונך שזוהי טעות של תשומת לב או עייפות, אם היית שם לב אליה לאחר שהערתי לך פעמיים על טעותך ואילו אתה חשבת שכוונתי לאות גדולה בתחילת מילה וכשכתבתי לך שהעלמתי מטעות זאת ויש לך טעות הרבה יותר רצינית, ביקשת שאגיד לך מה הטעות במקום שהיא הייתה צריכה לקפוץ לך ישר כשהבטת בזה במבט שני ובטח שלישי.
לא הבנת. אני לא מכחיש שלא ידעתי איך כותבים mate. נהפוך הוא. הודיתי בזה ואמרתי שלכן הייתי צריך לחפש את זה, וכמובן שמצאתי את זה. כנראה שמצאתי את זה וזה היה כתוב נכון, אבל כתוצאה מעייפות/חוסר תשומת לב/מה שזה לא יהיה שקרה שם, העתקתי לא נכון.

כאשר דיברת על טעות כלשהי בדבריי, קיבלתי את דבריך, אבל מכיוון שלא אמרת לי מה הטעות, ומכיוון שידעתי שהעתקתי את ה-check ana mate ממקום אחר, לא חשבתי שטעיתי באיות, ולכן חשבתי שכוונתך היא שלא התחלתי באות גדולה, למרות שכמובן שאני יודע שמתחילים באות גדולה, אבל זה פשוט לא עיניין אותי והרבה אנשים לא מקפידים על זה.

כאשר הסברת לי מה הטעות וחיפשתי את זה שוב, נדהמתי מטעותי, מכיוון שהעתקתי כפי מה שהיה כתוב, או לפחות כך היה לי נדמה, ולכן לא העליתי בדעתי שיכול להיות כדבר הזה שטעיתי באיות, אך לתדהמת כולנו, גם לאחר שחיפשתי במיוחד איך לכתוב, עדיין כתבתי את זה לא נכון, מה שכנראה מראה לנו ומדגים לנו את המחיר הגבוה מאוד של להישאר ער במשך שעות ארוכות, לא לטרוח להתרכז, לא לטרוח להקדיש תשומת לב מספקת, להיות עייף כל הזמן וכדומה'. אבל זה החיים שלי. זה איך שאני חי. זה מה שאני עושה.

בכל מקרה, כמובן שאי-ידיעת הדרך הנכונה לאיות המילה maet, טעות קטנה וחסרת חשיבות באיות של מילה קשה ומעצבנת שלא מרבים להשתמש בה באחת מהשפות הקשות ביותר לאיות, אין בה מספיק בשביל להוכיח שאינני יודע אנגלית, בוודאי לא בהתחשב בהישגיי המרשימים בתחום ידע זה, כפי מה שהתבטאו בבחינת הבגרות שלי ובמבחן האמיר"ם.
לא רק במתמטיקה והתעייפתי מלתקן אותך בכל דבר.
לפחות בדברים החשובים אני צודק 🤷‍♂️
התגובות שלך מראות שהיה לך מאוד אכפת, לא חבל לשקר?
זה לא מה שהתגובות שלי מראות ואני לעולם לא משקר כי אני אדם כנה מאוד 🤷‍♂️

כפי מה שאמרתי, אם היה לי מספיק אכפת הייתי עולה על זה בסוף, כי הייתי מגגל את זה עוד פעם, אך לא עשיתי את זה לא כשטענת לטעות בדבריי ולא כשטענת שזה לא עיניין האות הגדולה. היטבתי בטובי לעשות את זה, מכיוון שזה אתה שהיה לו כזה אכפת, אחרי שטענת לטעות בכתיבת המילה maet. וצדקת. אך אין בכך בשביל להעיד על רמתי באנגלית, בוודאי שלא ליד ההישגים המרשימים.
הוסבר לך בתגובתי הקודמת בפיסקה השנייה שהתייחסה לסעיף 2 שלך שאין מדובר בטעות של עייפות וחוסר תשומת לב.
בהתחלה כשחיפשתיי את זה בשביל לראות איך כותבים את זה ואז העתקתי לא נכון, זאת הייתה טעות של עייפות/חוסר תשומת לב. כאשר אמרת לי שיש טעות בדבריי ולא קלטתי את הטעות במבט שני וגם לא במבט שלישי, זאת הייתה טעות של חוסר ידע. אבל טעות של חוסר ידע בכתיבת המילה maet היא אינה הוכחה סבירה לחוסר ידע באנגלית. כתיבת שלוש מילים באנגלית הם גם לא ניסיון שלי "להשוויץ" ביכולותיי באנגלית. לדעת אנגלית זה לא נראה לי כזה "וואו". זה נראה לי מובן מאליו. אולי אנשים אחרים מסתכלים על זה אחרת 🤷‍♂️

ai27

Well-known member
סופרמן, יש לי שאלה בשבילך. אם אני כזה טיפש כמו מה שאתה טוען, אז איך אתה מסביר את חוכמתי האדירה שאינה נגמרת לעולם?
יש אנשים שהם סתם טיפשים - בשלב מסויים מבינים עד כמה הם טיפשים, ומוצאים משהו אחר לעסוק בו
מח"פ הוא מלך הטיפשים - עם הטיפשות האדירה שאינה נגמרת לעולם.
1698771932612.png

אבל
אפשר להגיד שהוא הצליח להוכיח את הטענה של איינשטיין
1698771822649.png

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
יש אנשים שהם סתם טיפשים - בשלב מסויים מבינים עד כמה הם טיפשים, ומוצאים משהו אחר לעסוק בו
מח"פ הוא מלך הטיפשים - עם הטיפשות האדירה שאינה נגמרת לעולם.
צפה בקובץ המצורף 93659

אבל
אפשר להגיד שהוא הצליח להוכיח את הטענה של איינשטיין
צפה בקובץ המצורף 93657
מעניין לשים לב שאתה רק עולב עלבונות מנותקים מהמציאות. להצליח להכחיש את חוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, ולהביא ראיות לכך, כמו סופרמן לפניך, אינך מצליח.

.check and met

מעניין לשים לב שאני באותו הזמן מביא ראיות רבות לגאונותי, ועובד כיום על שרשור ענקי של כל הצלחותיי האדירות, כולל הוכחות, אלו מהצלחותיי שיש להן הוכחות, הכול מרוכז במקום אחד, ולבקשתו של ג'קי.

מי שמוכיח את אמרתו של איינשטיין, זה דווקא אתה.

איינשטיין על אנשים כמוך וכמו סופרמן:

1697025914952.png

למעלה