סופרוויזר

סופרוויזר

מכיוון שזה עתה פתחתי עסק עצמאי, ואני עדין בתחילת דרכי אני מרגישה שיש לי צורך להתיעץ עם מישהו מהתחום. השאלה היא איך עושים את זה במגזר הפרטי? כמה עולה לשכור שירותים של סופרוויזר? האם יש יכולת לקבל סופרוויזן ויעוץ בתמורה לשעות עבודה? בקיצור אני צריכה עזרה ויעוץ ואני לא יודעת למי בדיוק אני אמורה לפנות.

m a n d e

New member
הדרכה בתשלום

יש עו"סים שעושים את זה יש פסיכולוגים שעושים את זה. ויש חברות לייעוץ ארגוני שעושות את זה. תלוי איזה סוג של סופרויזיון את מחפשת. איפה למצוא אותם? לא יודעת, הדברים האלו עוברים מפה לאוזן. אולי אפשר להתחיל לברר בבית הספר שבו למדת. בוודאי ישנם מרצים שהרשימו אותך, שהינם גם מדריכים בתשלום. וגם אם לא, אני מניחה שייעו להפנות אותך.

תודה

צר לי אבל המקום האחרון אליו אלך לברר על סופרוויזן הוא באונברסיטת ת"א - במהלך הלימודים שלי המורים והמדרכים היו שחוקים, מסואבים משועממים ומשעממים. את התואר סיימתי למרות רמת ההוראה ולא בגללה, (כמובן שהיו שניים שלושה מרצים שהיו יוצאי דופן כמו פרופ' קלייר רבין לדוגמא אבל הם למירב ידיעתי לא מתפקדים כסופוויזרים, וגם אם כן הם יעלו הון (ואני בתחילת הדרך...) אם יש למישהו מידע יותר קונקרטי אשמח לשמוע

נטעלי3

New member
סופרוויזר

באיזה תחום העסק שלך ? זה יעזור בהפנייה למדריכים

תודה על העזרה

לעסק שלי קוראים "דילמה" והוא עוסק ביעוץ והכוונה לאנשים בדילמות. זה כולל מגוון של בעיות (להתחתן?, להתגרש? לעזוב את העבודה? לפתוח עסק? לעשות עוד ילד? להגר לחו"ל? וכו') כך שמדובר במגוון רחב של בעיות... אשמח באם תוכלי להפנות אותי חג שמח לי

נטעלי3

New member
סופרוויזר

היי, אני מכירה מדריכה , מטפלת משפחתית. בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית , היא עסקה גם בהנחיית קבוצות ונראה לי שיכולה להתאים לך . בעבר היא הדריכה אותי והיייתי מאד מרוצה, כמובן שצריך לבדוק איתה אם היא פנויה וזה מעשי עבורה, כתבי לי מה דעתך ונראה איך ממשיכים

למעלה