סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

KallaGLP

New member
בדקתי ולפי מה שקראתי היא זו שמבקשת חקירה על ידי ה-FBI

וטראמפ לא רוצה.

vinney

Well-known member
מי שואל את טראמפ?

החקירה של הFBI החלה כשפיינשטיין העבירה להם את המכתב. שזה, אגב, היה הרבה לפני ששמה פורסם בתקשורת.

KallaGLP

New member
אני לא יודעת אם ומי שואל אותו,

אני רק יודעת שהוא אמר שהוא לא רוצה. ייתכן שלא שאלו אותו, אך ממתי טראמפ מחכה שמישהו ישאל אותו לדעתו?

danakama10

New member
הא?

אני מדברת על החקירה של בסנאט. היא מתנגדת לחקירה על ידי עורכת דין כי היא תהיה מנוסה יותר בתחקור והתשאול ולהעלות על חוסר דיוקים.
ה fbi קיבל את המכתב המאשים שלה מפיינשטיין (שדאגה להחזיק במכתב חודשיים תמימים עד שהחליטה מה לעשות איתו), ואני מסכימה עם טראמפ שזה פשע לבזבז כך כספי מיסים.

KallaGLP

New member
נו, ו...?

לפי מה שכתוב כאן, היא מלכתחילה תהיה במצב של נחיתות, אז מה הבעיה?

danakama10

New member
לפני דקה אמרת שאת הראשונה שתגיד לה ללכת

אם היא לא מוכנה להחקר ע״י עוד מקצועי אלא על ידי הסנאטורים שאין להם נסיון בזה.
הראתי לך שהיא מסרבת להחקר ע״י עוד כי זה בהחלט יציב אותה בעמדת נחיתות (ככה זה כשאין קייס ברור). אגב, ההצעה באה מהסנטורים היות ובמקרה של אניטה היל האשימו את הסנטורים שהם סקסיסטיים ולא היו רגישים כלפי היל. רצו למנוע מצב כזה ולהביא מישהי מומחית שהיא אישה, אחת שזה התפקיד שלה, אבל מזה פורד מפחדת...

danakama10

New member
מה זה ״היא מוכנה״??

ה fbi כבר חקר את קוונה מספר פעמים כשהיה מועמד לתפקידים השונים (זה חלק מהתפקיד שלהם, לחקור את הרקע של מועמדים לתפקידים כאלו). אם היא רוצה ש*שוב* יחקרו אותו (בזבוז כספי ציבור), היא צריכה קודם להגיש תלונה במשטרה, דבר שהיא לא עשתה. ונניח היא תעשה את זה, את חושבת שני fbi באמת יכול לחקור דברים שקרו לפני למעלה מ-35 שנה? התשובה היא - לא. כל מה שהוא יכול לעשות זו חקירה למראית עין, שברור לכולם שלא יצא ממנה דבר.

KallaGLP

New member
אבל ה-FBI לא חקר אותה.

מאז החקירה ההיא יש מידע חדש. אם החקירה לא תעלה דבר - הרי זה לטובתו. רק לא ברור לי איזה כדור בדולח זה שנותן לך את האפשרות לקבוע בנחרצות שלא יצא מהחקריה דבר. אולי יצא ואולי לא, אם לא תהיה חקירה - לא נדע.

danakama10

New member
תקראי קצת מה כותבים המומחים

כן, כן, גם במדיה השמאלנית, ותראי שאף אחד לא חושב שמחקירה של ה fbi של מקרה מלפני 35 שנה יצא משהו. ואם היא היתה חושבת שכן, היא כבר היתה מזדרזת להגיש תלונה במשטרה, כי בלי זה ה fbi לא יפתח בחקירה חדשה.

KallaGLP

New member
לי בניגוד אלייך אין כדור בדולח

ואני לא יודעת מה ואם היא תעשה. כשתעשה, אז אחליט בהתאם. מה שבטוח - אם לדעתך החקירה על ידי FBI לא תעלה דבר, אז לא ברור למה את כה חוששת ממנה. אדרבא, את צריכה להיות מרוצה מזה.

danakama10

New member
הסיבה היחידה שאני נגדה

היא שהיא עשויה לקחת זמן,ו והעיכוב הזה זה בדיוק הסיבה לתלונות.
כדורר הבדולח הוא לא שלי אלא של העוסקים בתחום, רק שלך זה לא ממש משנה.
לילה טוב

vinney

Well-known member
זאת לא כתבה שמחזקת את עמדתך, ברור לך, כן?

בכתבה מתארים איך פורד מנסה להמנע מהיתרון המובנה של השליטה של הרפובליקנים בתהליך. את ניסית להראות אותה כ״מתחכמת״ ומנסה להערים קשיים מיותרים בזמן שהיא בעצם מנסה להשוות את הכוחות ולהביא את עצמה לעמדה סבירה.

vinney

Well-known member
לפי מיטב הבנתי היא אכן תעיד בשימוע פתוח בוועדה עצמה

ולא בפני חוקרים בחקירה סגורה.
&nbsp
את החקירה ה״רשמית״ ערך הFBI, היא נחקרה פעם אחרונה בשבוע שעבר, לפי מה שדווח בחדשות.
&nbsp
ההתעקשות שלה לשימוע מול הסנאטורים היא כדי שהשימוע יהיה פומבי ופתוח לתקשורת. חקירות לא פתוחות לתקשורת. אני בהחלט מבין את ההתעקשות הזאת, כי אם היא תסכים לחקירה (שבמילא מגמתית כי החוקרים עובדים בשביל הסנאטורים), אז לא נדע לא מה נאמר ולא מה היו המסקנות.

danakama10

New member
ה- fbi לא מעורב בינתיים בשום חקירה

והוא לא יכול לתרום דבר לחקירה שכזו. ראי מה שכתבתי קצת למעלה.

vinney

Well-known member
וודאי שהFBI מעורב.

הFBI עושה את הbackground check.
&nbsp
היא אכן נחקרה על ידי הFBI בנושא הזה.

למעלה