סופן של החנויות הלא-וירטואליות הולך ומתקרב...

iris mom of two

New member
חברים שאכלו אצלנו

ואפילו הציעו להתחיל go fund me בשביל המעשנת...
&nbsp
הלחץ החברתי הוא מאלו שכל פעם שואלים מתי אנחנו מעשנים בשר ומזמינים אותם. וכן, אלו אמריקאים אסליים.

נראה טוב למרות שדמינתי משהו בבנייה אישית

אולי בהמשך.... נראה שיש לך שם כמה עציצים "מיותרים"....
&nbsp
כיצד הגדלת את המקום לשבבי יש מקום לשחק עם זה

debby12

New member
מנהל
- אני מדמיינת לעצמי את מזבח הבעל (pun intended) והאשרה

בחצר של משפחת בוסטון

איך מוסיפים מקור עשן חיצוני? וגם - כמה שעות לוקח לעשן כזה חתיכת ענק?

ולבסוף - אם כבר אני בשוונג - אפשר לעשן תרנגול הודו בתנקסגיווינג במקום בתנור הרגיל? נשמע לי אולי יותר קל

Boston Guy

New member
יש למאסטרקראפט אביזר שמתחבר למעשנת

שיעודו המקורי הוא ל"עישון קר" (למשל - לעשות גבינה מעושנת, או סלמון מעושן).
[URL]https://www.amazon.com/Masterbuilt-20070112-Smoking-Digital-Smokers/dp/B008DF6WWE[/URL]

לגבי ההודו - בוודאי שיש הודו מעושן. אפילו מוכרים כזה מוכן וקפוא בסופרמרקטים לפני חג התרנגול.
DRUMSTICK ענק של הודו מעושן הוא מזון ירידים (STATE FAIRS) וקרנבלים מסורתי.
העניין הוא שעישון זה דבר שלוקח המון זמן - יותר ממה שהיה לוקח לך להכין את אותו הודו בתנור. המוטו של עישון בשרים הוא LOW AND SLOW.
ואת צריכה מעשנת שתהיה מספיק גדולה כדי להכיל את ההודו עם מספיק מקום לתנועת אוויר (ועשן) סביבו.
בנוסף - האתגר בעישון ציפורים הוא שהבישול האיטי בחום נמוך גורם לעור להפוך למשהו דמוי גומי - שבלתי ניתן ללעיסה. הטריק הוא להעביר את העוף בסוף הבישול לגריל רגיל (רוטיסרי - על שיפוד ענק מסתובב) לעשר דקות כדי שהעור יהפוך לקריספי.

אני אישית מטגן את ההודו של ת'נקסגיבינג בשמן עמוק.
ומכיוון שלפני ת'נקסגיבינג יש מבצעים היסטריים על הודו שלם, ובין כה וכה אני מחמם 3 גלון שמן לטיגון ולא ממחזר את השמן אחר כך (כי אישתי צמחונית... והאוטו שלי הוא כבר לא עם מנוע דיזל) - בשנה שעברה הכנתי כך 3 הודים אחד אחר השני. אחד הלך לשולחן הת'נקסגיבינג ושניים הפכו למנות של בשר הודו אדום \ בשר הודו לבן והוקפאו. עוד יש כמה שקיות של זה באחד הפריזרים.

gidishemer

New member
יש עכשיו להיט חדש בארה״ב

זו מעין רשת שמתבססת על העקרון של פורומי תפוז אבל לוקחת את זה למקום אחר. זה נקרא ספר הפנים ובאנגלית- facebook. אם זיו פניו של בוסטון חשוב לך, אפילו תזכי לראות אותו (את הזיו) שם במלוא תפארתו

Ani15

New member
ממש להיט בראש

אין לי ענין לרדוף אחרי פנים של מישהו שמתחבא (נדמה לי שגם בקבוצה בפייס הוא בוסטון)
יש לי ענין להזהיר את מי שלא שם לב שהוא משתקף בדלת המעשנת שלו כשהוא מצלם

lamah

New member
FSA לאמריקאים החיים בישראל

שלום לכולם. יש לי שאלה מורכבת. קליינט שלי הוא ישראלי אמריקאי החי כעת בישראל עם בת זוג, אמריקאית ישראלית. הם פרטנרים לא נשואים. הוא רוצה שאני ארשום חשבוניות מס קבלות *בארץ* על שם הפרטנרית כך שזה ינוכה מהFSA. לא מריח לי נכון אבל אני צריכה סיבה חוקית להצדיק זאת. אני יודעת שהיו לי הוצאות שקיזזתי מFSA, גם כשלא הייתי הsubscriber של האקאונט, יכולתי לעשות זאת על שמי ושם הdependents ללא קושי כי הם מראש היו כלולים בFSA. לא כ"כ מבינה למה הם מבקשים זאת אפילו. מה דעתכם, אני ממש לא רוצה לעשות משהו לא חוקי.

תודה וחג שמח

Midriff

New member
למיטב ידיעתי

ה dependants הם הילדים או ה- Spouse כשזה מוגדר רק כבן או בת הזוג מנישואין והם אמורים להיות כלולים מראש בתוכנית בזמן הרישום אליה

metm98

New member
נראה לי שהכוונה הפוכה - בת הזוג היא בעלת חשבון ה FSA

למיטב ידיעתי הדלה - FSA בד"כ כלל דורשים שבחשבונית יצויין במפורש שם המטופל, סוג הטיפול שקיבל, והתאריך המדויק של קבלת הטיפול. אם המטופל הוא בן הזוג אך הוא דורש ממך לשקר ולכתוב שם אחר, אזי מדובר בחשבונית פיקטיבית על כל ההשלכות שנובעות מכך.

luckydude

Active member
לא בדיוק מובן, של מי ה FSA, שלה או שלו?

ומי טופל, היא או הוא?

היכן סופק הטיפול, בישראל או בארה״ב?

lamah

New member
מבהירה

שניהם בעלי אזרחות אמריקאית וישראלית מתגוררים בישראל. הטיפול גם ניתן בישראל והמטפלת מדווחת הכנסות לדוד סם ולדוד שרוליק.

Midriff

New member
אבל

FSA הוא תוכנית שמוצעת ע"י מעסיק אמריקאי, אז אני לא מבינה איך בכלל הם יכולים להיות זכאים לזה. אבל בכל מקרה הילדים או בת/בן הזוג צריכים להיות קשורים בקשר משפחתי חוקי שמוכר ע"י האמריקאים (כלומר תעודת נישואין) בשביל שההוצאות עליהן יהיו מוכרות.

Boston Guy

New member
אולי לא הבנתי נכון - FSA זה לא משהו שתלוי במעביד אמריקאי?

עד כמה שאני ידעתי, FSA זו "הטבה" שרק מעביד אמריקאי שמשלם משכורות בארה"ב יכול לתת לעובדיו.
מכיוון שכתבת שמדובר בשני אנשים שהם תושבי ישראל - זה בלבל אותי קצת...
האם האדם שרוצה להגיש את ההוצאות הללו ל FSA בעצם "מוצב בישראל" אבל עובד עבור מעביד אמריקאי ומקבל את המשכורת שלו מארה"ב?

למעלה