סוף סוף אנשים מגיבים

amamk

New member
סוף סוף אנשים מגיבים

טוב אז ככה דבר ראשון זכיתי מקום רביעי בטרריום! יכלתי יותר אבל פרצו למערכת של מיקרוסופט..(ככה זה כשמתמשים בNT) אבל דבר שני ייבגני יהיה נחמד לראות אותך מרצה,אבל אם אפשר גם מהפאן של האנשים המקצועים שעובדים עם זה יום יום,במיקרוסופט או בכלל. דבר שלישי אני לא אהבתי את ההרצאה האחרונה על ASP זה היה ארוך ומייגע הראש שלי התפוצץ מכמה שאפשר היה לדבר עם ASP צריך להכיר טכנולוגיות חדשות נמאס מה ASP דיירקט X זה צריכה להיות רק עידן חדש באופקים של המפגשים! אבל בכל זאת צריך להתחיל עם זה ואני מציע במפגש הבא כבר! ודבר רביעי בקשר לסביבה בכלל בפעם הראשונה לפני שנה בחופש שהמפגשים התחילו הביאו לנו מין קלסר כזה עם הרבה אנפורמציה ,גם MSDN SUB.. לאט לאט פה הורידו את החוברת ,הורידו את הכובעים.. ולאט לאט עוד כל מיני דברים,כנראה שבמפגש הבא נצטרך לשלם וזהו..,פה זה מיקרוסופט לא?"??? קצת כבוד עצמי.. דבר חמישי אהבתי את הקטע של לפתח ביחד את האתר שלנו! זה יכול להיות טוב! אבל צריך להמשיך עם זה! דבר שישי נראה כבר בהמשך אבל אם אפשר לשים לב (אור) לנקודות שהעליתי כאן ועוד כמה חברה כאן בפורום! תודה גיא

y0ssi

New member
!

מזל טוב על הזכיה!! דבר שני! אתה צודק בזה שאמרת שצריך להכיר טכנולוגיות חדשות ונימאס מה asp דבר שלישי! לא ממש ניראה לי שאור ניכנס לפורום הזה.....

למעלה