סוגרים את האי.

סוגרים את האי.

העונה השלישית של "האי" תהיה האחרונה שלה האלוהים של הסדרה גיורא חמיצר הודיע לאנשים החשובים בערוץ הילידים, כי הוא לא מתכוון לכתוב עוד עונה למפלצת שהוא יצר, וכי הוא רוצה להתפנות לכתיבת סדרה חדשה. בכך תגיע לסיומה אחת מסדרות הילדים המצליחות בערוץ, שהולידה כוכבי ענק כמו יון תומרקין וכוכבים כמו עוז זהבי וליאת בלו. גם את "השמינייה", ההיסטריה הקודמת מבית גיורא, הוא החליט לסיים בסוף העונה השלישית ולא עזר כמה הילדים ביקשו עוד. הכינו את העצומות בכל מקרה. נו, מאוכזבים? רוצים עוד עונה? הגיע למיצוי? מה דעתכם?

zimi5

New member
אישית הייתי שמחה לעוד עונה

כל עונה שונה לגמרי מהקודמות , כל אחת כמו סדרה בפני עצמה
אבבבבבבבבבל - אני בטוחה שגיורא יפציץ בסדרה חדשה ומעניינת

coullette

New member
לכל דבר יש סוף

וצריך לדעת מתי להפסיק, אחרת זה נמתח כמו מסטיק.

אני מסכימה איתך אבל במקרה הזה לדעתי

לא הייתה מזיקה עוד עונה אבל על העתיד... זה היה יכול להיות מעניין מאוד

מישהו 2

New member
העתיד זה מזכיר לי את העונה השנייה

למרות שזה לא היה העתיד אבל זה הרגיש ככה, עם הציידי טיימרים וכל זה

3 עונות זה בהחלט מספיק ../images/Emo24.gif

צריך לדעת לפרוש בשיא! אני בטוח שהסדרה הבאה של גיורא לא תהיה ברמה פחותה מזו של השמיניה והאי
למרות שאיןןן על השמיניה

Yarinv

New member
החלטה נכונה

עוד עונה הייתה לחלוטין יותר מדי בשביל הסדרה (גם על העונה השלישית היה אפשר לוותר, אלמלא ערוץ הילדים ו-HOT היו לוחצים, שהרי העונה השנייה כבר סגרה את עלילת "האי"). אע"פ שקצת עצוב שלא יהיה יותר "האי", אני מחכה לראות מה גיורא מבשל לצופים (ושנזכה לראות את זה ב-HOT, כי לפי מה שנראה, הוא וקופרמן מצאו בית חדש בלוויין).

shay keran21

New member
אני חושב כבר על סוף העונה(הסיפור)אם בהשמינייה

בסופו של דבר מחקו לכולם את הזיכרון..אני מאמין שבסופו של האי שהעולם ייחרב...לבטח הפרק האחרון יהיה אותו יום הדין שעליו דיבר סבסטיאן..הרי מה משותף לשלושה העונות? כל עונה-היסטוריה אחרת...הדבר שמשותף לכולן שדילן צריך להציל את אותה היסטוריה...לכן לפי דעתי הסוף,יהיה בידיוק אותו סוף מעצבן שהיה בשמינייה...כמעת בטוח שאת הסוף לא נאהב....לפי דעתי בסוף העולם יחרב...וכולם ימותו...השאלה אז מה הטעם בסדרה הזו בכלל? חחח

zimi5

New member
אני דווקא לא חושבת שזה סוף מעצבן

לפי דעתי זה שהסוף של השמינייה היה כלכך לא צפוי , ועצוב -הפך אותה לסדרה בלתי נשכחת . זה הרבה יותר טוב לדעתי מ"סוף טוב - הכול טוב "

dekel1111111111

New member
תגובה zimi5

אני חושב שסוף של השמניה של מיכאל אלוני היה גרוע מחת לרמותו של גיורא חמיצר וזה היה גרוע להשתמש איתו וכל ואני לא יכול לראות את מיכל אלוני בדאוס למשל , אני רואה רק את אחרים , אבל ברגע שרואים רק אותו אני מעביר תחנה וחוזר אחרי כמה רגעים , כי אני לא סובל את מיכאל אלוני בגלל שהוא הרס את השמיניה הרי יודעים שמיש כתב את הסוף הרע זה מיכאל אלוני . דקל אני מקווה שהסוף יכתוב גיורא ולא איזה שחקן שלא יודע לכתוב תסריטים . דקל

8דושנקה8

New member
עם כמה שהסוף של השמינייה היה עצוב

הוא היה גאוני, מפתיע ובלתי נשכח והבטיח שהשמינייה תישאר בלב של כולם עוד כמה שנים טובות. אבל אני חושבת שיכלו לשמור אותו לעונה הרביעית ולהשקיע בעוד עונה מדהימה. כי אולי העונה השלישית הייתה השיא אבל העונה הרביעית עוד יכלה לשבור אותו אם היו נותנים לה צ'אנס. לעומת האי שאני חושבת שדי מיצתה את עצמה וכבר עכשיו נראית קצת ממוחזרת. אבל בעצם עוד מוקדם לדעת גיורא עוד יכול להפתיע

dekel1111111111

New member
8דושנקה8

הוא היה מפתיע כן ,אבל מאוד מאכזב , וגם לידעתך אני לא יכול לסלוח למיכל אלוני בגלל שהוא כתב את הפרק האחרון הגרוע ביותר בתולדות השמיניה , אני אוהב את כל השמיניה בעיקר את ניצן ונטשה אבל לא אוהב את הסוף הגרוע של מיכאל אלוני המציא ואני לא אוהב את עקשנות של גיורא חמיצר , הוא יכול לעשות פרק איחוד סיום אחר ,הרי חצי מהשמנייה הם עדין מנחים בערוץ הילדים לא?

barak97

New member
וואי זה היה רק רעיון שלו ../images/Emo40.gif

זה שגיורא לקח את הרעיון וכתב אותו, זו לא אשמתו של מיכאל.

../images/Emo230.gif אז למה באחד הראיונות שלו

גיורא אמר שמיכאל הציע את סצינת הסיום ?
או שאני טועה..

מישהו 2

New member
....

זה נכון שמיכאל אלוני הציע את הסוף הזה של השמינייה, אבל אם גיורא לא היה חושב שזה סוף הולם לשמינייה זה לא היה הסוף. בקיצור אם לא אהבת את הסוף של השמינייה יותר נכון להאשים את גיורא חמיצר בזה
...

dekel1111111111

New member
תגובה מישהו 2

זה נכון שמיכל אלוני הציע את הסוף הזה של השמינה , אבל אם גיורא לא היה שומע את מקשיב , הרי הוא אומר תמיד שהצעה שלו שמיכאל אלוני , זה לפי דעתי מיכאל אלוני תפיקדו לשחק ולא להציע הצעות לתסריט זה לא התחום שלו, שחקן הוא מעולה , תסרטאי הוא לא יודע לעשות תסרטים כתסריט, זה לא המקצוע שלו , מקצוע שלו זה לשחק , שיתרכז במשחק ולא בהצעות לסוף הגרוע של השמינה , אני אוהב את כל הפרקים של השמנייה חוץ מהסוף שמיכאל אלוני המציע , מאז כשאני רואה את מיכאל אלוני אני מעביר אותו , בגלל שאני כועס עליו בשמינה .

גם לפה הגעת, תתבגר כבר ../images/Emo70.gif

כולם כבר עברו את השלב של לכעוס על מיכאל אלוני למרות סיום [המופתי] של "השמיניה". תעבור הלאה

למעלה