סבא מזל טוב

סבא מזל טוב

סבא יקר שלי היום יש לך יומולדת.. היום אתה בן 76 חבל שהיום אני לא אוכל להביא לך בלונים ומתנה.. היום אני רק אוכל להביא לך גאווה,היום אני מסיימת יב' היום זה המסיבת סיום שלי.. המסיבה שחלמתי שתהיה בה.. שתחבק ותגיד כמה שאתה גאה.. אני מסתכלת על התמונה שלנו שמולי ורואה כמה אתה מחייך וכמה שליו מי ידע שכמה חודשים לאחר מכן אתה תלך? אתה תעזוב אותי.. הבטחת לי הבטחת שלא תעזוב כ"כ מהר הבטחת לגהץ ת'מדים.. לא רק את של טל ושחר אלא גם את שלי.. לא פייר אני גם רוצה!!! תמיד אמרת שלקנא בהם זה לא יהיה טוב אבל אפעם לא קינאתי בהם כמו שאני מקנאה בהם עכשיו.. להם הספקת לגהץ ת'מדים הספקת להיות בהשבעה של שחר להכין לטל אוכל אחרי שהוא בא מהבסיס הספקת.. ורק לי לא.. עכשיו אני מקנאה בהם כ"כ רוצה שתחזור.. אתה הבטחת.. הבטחת שלא תעזוב כ"כ מהר.. למה אתה לא מקיים? דווקא את כל ההבטחות קיימת עד עכשיו.. כ"כ הרבה זכרונות יש לי 17 שנה היית איתי.. זכרונות שאני ימשיך לצבור בחיים.. מהצבא מהחיים מהחתונה שלי כן כן זוכר תמיד צחקנו שאתה עוד הרוג את כולנו וותוביל אותי לחופה.. גם את זה לא קיימת.. אבל איפה כל הימים היפים שלנו.? הם נעצרו.. פשוט נעצרו לא ימשיכו בלעדייך.. הימים שלי יהיו יפים אבל חסרים כ"כ חסרים.. אין יום שאני לא חושבת עלייך בייחוד עכשיו.. אני מסיימת יב' דווקא ביומולדת שלך.. הנכדה הקטנהשלך מסיימת יב' כבר קיבלתי תאריך גיוס.. למה אתה לא כאן לייעץ לי ולעזור לי עם המנילה? מי כמוך מבין בזה? מי יתגאה בי היום שאני אעלה לבמה? מי יחבק אותי אח"כ לא רוצה ללכת בלעדייך.. לא רוצה.. כ"כ מתגעגעת אלייך.. אינה באה לבקר בארץ היא רוצה לבוא לבקר אותך.. היא מוסרת מזל טוב ונשיקה.. דיברנו במצלמה ושאלתי עם היא בוכה אז היא אמרה בוכה תמיד אבל בלב גם היא כ"כ מתגעגעת אלייך.. כולנו מתגעגעים.. סבא היום אעשה הכל הכי טוב שאפשר כדי שאתה מלמעלה תהיה גאה בי הכי גאה שיש! ואם אספיק אני אבוא לבקר אותך.. סבא שלי יקר שלי אני אוהבת אותך!!!! מקווה שאתה שליו ורגוע כמו בתמונה שמולי.. אני אוהבת אותך הכי הכי הכי הכי בעולם.. מתגעגעת המון המון המון הנכדה הקטנה שלך שמסיימת יב' היום ביומולדת שלך דנה..

24 ברבלה

New member
דנה

רציתי לכתוב לך שריגש אותי מה שכתבת ובעיקר להגיד לך שעם כל הכאב את זכית! זכית בסבא שנשמע מדהים, תומך ואוהב. זאת מתנה, זה משהו שהוא לא ברור מאליו, לא כל אחד לומד להכיר את סבא שלו. אני מצרפת לך כאן משפט שחבר שלי ז"ל כתב לבחורה אחת שאיבדה את סבתא שלה וכאבה את לכתה. הוא לימד אותי שיעור וחשבתי שהייתי רוצה להעביר אותו אליך בשעה טובה על סיום הלימודים, אני בטוחה שהוא אי שם מסתכל בך וגאה בך מאוד! "לא לכולם יש קשרים חזקים עם סבא או סבתא שלהם כמו שהיו לך. יש הרבה אנשים שבשבילם סבא זה עוד איזה אחד שרואים פעם ב... בחגים, ימי הולדת, אירועים משפחתיים למינהם. אחרי שסבא שלי נפטר, שגם אני כמותך הייתי קשור אליו מאוד, חבר טוב אמר לי: "תשמח שיצא לך להכיר ולהנות מסבא שלך כי לי זה לא קרה"... כמה שזה קשה עכשיו, תשתדלי לזכור את זה... שולח לך הרבה חוזק בתקווה ימים טובים יותר..." היום, אני מקווה הוא וסבא שלו ביחד מאושרים
חשבתי שזה מתאים, "להעביר את זה הלאה".

תודה רבה../images/Emo201.gif

קודם אני משתתפת בצערך ובאמת מה שחבר שלך כתב הוא באמת נכון ואני באמת צריכה להגיד תודה שהכרתי את הסבא הכי מדהים בעולם בצורה הכי מדהימה בעולם הוא היה כמו אבא בשבילי את הסבא השני מצד האבא לא הכרתי בכלל כי הקשר נותק והוא נפטר לפני כמה שנים ובלי להכיר אותו בכלל תודה רבה...

למעלה