נתחיל עם הדובון? הנה טענה צודקת

MexMex

New member
נתחיל עם הדובון? הנה טענה צודקת ../images/Emo70.gif

טענתי היא על ידידו של און בר מוח, שהחליט להקרא "גלוח האשכים". רצונו, כבודו, אם כי תמיהה עולה...אבל עדיין זכותו. בא הדובון, והחליט, על סמך ניק (!) כי אינו מוכן לקבל את החבר הנ"ל לבין שורות הפורום. על סמך ניק !!! לא קילל, לא ירק, לא דיבר שטויות, לא עבר על כללי הפורום בשום צורה שהיא! אז בחר לו שם שלא מצא חן בעיני הדובון! סו פאקינג וואט? ואני קורא לדובון, רד מהעץ עליו טיפסת. אין לך, לא היתה לך, וגם לא תהיה לך, זכות לחסום משתמש על סמך כינוי בלבד (כמובן ש"היטלר" יחסם בצורה מובנת) אני אפילו חושב שזה מעשה שלא נעשה עד עכשיו בכל מאות הפורומים של תפוז.... יאללה, רד מהעץ. אדיוס

העץ בקושי שיח

והוא מריח רע , נשמע רע , ופתח לצרות בקיצור לא ! מה לעשות עדיין יש לי שיקול דעת להפעיל , אני טועה לפעמים ? ייתכן במקרה הזה חשבתי על זה שוב ו..לא . הניק לא ראוי לפורום מכובד כמו שלנו פורום הנו מקום שכל דיכפין יכול להכנס בשנייה יכול להפוך ממקום משגשג למדבר שממה למקום בו האדרמלוסיה שוררת בו . לא בשביל זה הקמתי את הפורום יקירי לפני כמעט שנתיים ובהצלחה מוכחת . לא בשביל להרוס אותו זה התאמצתי על חשבון זמני כעצמאי ללא תמורה או רווח . לא רוצה לעשות לי או לחליל עבודה קשה יותר באיתור הודעות בעיתיות שים לב לגולש און ,שיחררתי לו את הרצועת לשון בשרשור ההוא והוא התחיל לנבל ולקלל בשרשור (לא מחקתי כי הוא לא עושה זאת במזיד והוא גולש מוכר אבל אני מצפה ממנו שירגע ). נכון אנחנו בקהילה "יורדים" אחד על השני וצוחקים אבל מכאן ועד לקלל ממש או לנבל את הפה מעבר ל"אדיוט" ו"דביל" זה... בקצרה "הצחוק " שלו אותי לא מצחיק ( קללות ומילים גסות בגוף ההודעות ) לכן גולש כמר און בהחלט יחשד על ידי כשיפתח ניק כזה . מקס מקס היקר הפעם הגזמת , אולי אתה חושב כי כאן אנחנו מלקקים דבש כמו במקסיכו אבל , לא !!אנחנו כאן מתאמצים בשביל להתפרנס והפורום הוא לא זה המפרנס אותי . הווי אומר איזה אינטרס דבילי יש לך לעשות לי עבודה קשה יותר בניהולו ? אתה חושב שאתה תנהל אותו טוב יותר ? אהלן ביק , פנה להנהלת תפוז ותבקש אני לא אתנגד . לא מבין אותך בחיי לפעמים .

M.Z

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אמנם לא מכיר את הנפשות הפועלות ואת פרטי המקרה. אבל הדברים הנאמרים נכונים ומחוזקים על ידי. וכמובן שוב אני חוזר ואומר, מבלי לתפוש צד ועמדה בויכוח.

MexMex

New member
צר לי לא מסכים אתך, בכלל...

כולנו מוקירים אותך על ניהול הפורום ועל השקעת השעות הפרטיות. לי יש אינטרס לעשות לך את החיים קשים? מאיפה הוצאת את זה בכלל??? מלקקים דבש כמו במקסיקו? אתה מתכוון שפה אנחנו רובצים על שפת הים כל היום, כוסית מרגריטה ביד אחת, וקטום ביד השנייה, והכסף יורד כמו גשם מהשמיים? מאיפה הפלצת את זה בדיוק??? נכון, אופנועים פה יותר זולים קצת (לא הרבה, לצערי), אבל צריך לעבוד בשבילם. וקשה. לידיעתך האישית, בשנתיים וחצי (שנתיים וחצי!!!) האחרונות, עבדתי כמו מטורף. ימים של עבודה מ5 בבוקר ועד אחת בלילה, 6 ימים בשבוע, רק כדי לנסות להרים את העסק שלי על הרגליים. הכל תוך כדי צבירת חובות (אישיים), שעברו את החצי מליון שקל!!! תוך כדי, השתדלתי לתרום לקהילה בארץ כמה שרק יכלתי, אם זה על ידי כתיבה לפולגז הישן, ועכשיו לחדש, אם זה כתיבת מאמרים לפורום, ואם זה תשובות, רובן רציניות, לשואלי שאלות בפורום. ואני מנסה לעשות לך את החיים כמנהל קשים??? מכיוון שירדת לפסים אישיים, במקום להתייחס עניינית לחסימת ניק, אני פורש. יוצא מהשרשור ובכלל... לך תחפש. יורם

דווקא עניתי לעניין חסימת הניק

את האמת מנהלים בתפוז ממש לא מתרצים למה הם חוסמים בפרהסייה אני נוקט בגישה אחרת ..ועניתי לך ולמר און למה לדעתי ניק בשם "מגלח הביצים" אינו ראוי לפורום זו דעתי ..אתה יותר ממוזמן לחלוק עליה אולי לא הבנת ( בדרך כלל אתה קולט מהר זה בטח בגלל שאתה רוכב על חראכתום יותר מידי זמן )אז אגיד במשפט אחד הניק נחסם בגלל שמר און לא פעם השתמש בהודעותיו בקללות ובגסויות וניק שכזה זה פתח לצרות , לא בא לי להתחיל להיות עם יד על הדופק בכל פעם שהניק הזה ירשום משהו , אי גם צריך לעבוד ולהתפרנס זה יותר מובן ?

אגב פעם ראשונה שהפורום זופאפאנה

מיישם את היעוד המקורי שלו גולש\ים מתעמת\ים עם מנהל הפורום שלהם כאן עניינית רואה גברת ה.מוזה זו המטרה ולא טרולים או שטויות שהמצאתם

MexMex

New member
פתח???

ועל פתח אתה חוסם??? חסימה, ידידי המנהל, זה האמצעי האחרון שיש לך, בתור מנהל, כדי להרחיק צרות. צרות שכבר קרו, ולא צרות עתידיות, בגלל שנראה לך... אתה רוצה להגיד לי, שאם אשנה את הניק שלי, ל...."בייצים מדולדלות", תחסום אותי מייד בפורום השטח, ולו רק בגלל שבחרתי ניק חסר טעם???

ראשית זה ממש לא האמצעי האחרון

וזהו אמצעי שאני ממש לא מגיע אליו ורק לעיתים נדירות עובדה היא שהניק "און" עדיין כותב וחלק מהקהילה למרות הודעותיו ( הרץ חיפוש לאחור וראה כמה קללות יש בהן ) וכן ניק כמו שציינת יחסם חשבת פעם שבפורום שלנו גולשים גם ילדים בני 14 ו16 ? איזה דוגמא אתה ואני בהיותנו בני 30+ נותנים להם ? אנחנו מדברים על "דור העתיד" נכון ? שמע יש הבדל תהומי בין "ירידות בין חברים " כגון ..אני לא יודע לרכב , וגזגז שמן , וחליל זקן ואתה פחדן
לבין "יה בן זונה " און רוכב וחבר קהילה אין ספק על כך אבל הוא לפעמים חוטא בהכנסת תמונות זימה ( לא פעם ) בהומור בעל אופי מיני מוקצן נכון אני לא הצנזור הראשי אבל ..חליק דווקא אני אתה און ועוד חברי פורום רבים וותיקים צריכים לשמור על רמתו ובטח ובטח ניק כמו שציינת אינו הולם או ראוי

MexMex

New member
הולם? ראוי?

מה הולם לפורום השטח בדיוק? בעיות המיחשוב האישיות שלך? או אולי שרשורי האופניים שלך? או אולי כל השרשורים שמתדרדרים מדי פעם ללהג שאין בו שום קשר לא לאופנועים ולא לשטח? שלא תבין, הכל מקובל (חוץ מהאאוטלוק שלך), אבל לחסום ניק? אני שוקל...רק לצורך הדוגמא. ולא, אני לא נותן דוגמא לאף אחד. לאף ילד שנכנס.... ואתה ממשיך להתעלם ממה שכתבת בהודעתך המקורית.

אוי נו באמת מקסמקס מה אתה משווה

עצם הקהילה כקהילה היא כמו שאון אמר לשוחח על הכל ובעיקר על התחום המשותף אבל מכאן ועד גסויות בפורום שבו נמצאים קטינים ? חליק אחריות מינימאלית

אתה מתייחס לתפל ולא לעיקר

אני מסכים איתך שאין מקום לקללות בפורום וגם לא כתבתי כאלה עד שכינית אותי און דל מוח. לא נעלבתי מזה וזה לא הנושא. הנושא הוא נאה דורש ונאה מקיים. היית אמור לקבל את תשובתי באותו מטבע ולא למחוק אותה. אתה חייב להכיל על עצמך את הכללים שאתה קובע ואתה לא עושה כך. כשנוח לך אתה מעלה שרשור מחשבים. לפי שיטתך בעיות המחשב שלך לא אמורות לעניין אף אחד בפורום אופנועי שטח. לפי שיטתי הבעייה שלך כן מעניינת ולו בשל היותך חבר הקהילה שיש לו בעייה תהא אשר תהא. והמילה חבר היא כאן המפתח. אם אשתו של אחד החברה בוגדת בו והוא רוצה לחלוק זאת עם החברה בפורום צריך לתת לו גם אם זה לא קשור ולו בגלל שהוא חבר. ואם אני רוצה לצחוק עם החברה ולהעלות איזו כוסית ערומה והחברה צוחקים איתי ולא מתבאסים שאני הורס להם את הפורום צריך לתת לי. כשלא בא לך לעשות סולחה כפי שגז גז הציע אתה מוחק לו את השרשור. כשאני עונה לך על זה שקראת לי "כבד" ומפנה אותי לפורום המתלוננים אתה מוחק רק את התשובה שלי המפנה אותך לפורום "גננות" ולא את ההודעה שלך שעליה עניתי. מצד שני, ציינתי זאת לא מעט פעמים שאני מעריך ומוכיר את הדרך בה ניהלת את הפורום והבאת אותו לרמתו הנוכחית. דווקא הערכתי את סובלנותך בנוגע לתמונות הזימה שאני נוהג לצרף לעיתים תכופות ולכן גם הופתעתי מהתנגדותך הנחרצת ל"גלוח הביצים". אני חולק עליך שהפורום צריך לשמש דוגמה לצעירים. הפורום אינו פלטפורמה חינוכית בלבד כי אם מקום לברוח אליו מהמציאות היומיומית שלנו ולתת דרור לאהבתנו לתחביבנו - רכיבת השטח וגם קצת כוסיות. מה לעשות בדומה לאופנועי השטח גם אותן רובנו אוהבים. בנוגע לניק גלוח הביצים אני הייתי מודע לחששותיך וכתבתי לך על כך בפנייתי אליך ב- 19.10.03. משום מה אז בכלל לא מצאת לנכון לענות לי. עדיין אני סבור שהיית צריך לבחון אם הוא כותב דברי זימה יוצאי דופן או לא. מצ"ב העתק ההודעה שלי מאז. ההודעה הראשונה ששלחתי לך ב-18.10.03 בנוגע לחבר שלי: גלוח הביצים הוא חבר שלי שאני רוכב איתו כבר שש שנים. מדובר באחלה בנאדם , רוכב מעולה , שיכול לתרום ולהרחיב רבות לפורום. הינך יכול להיות סמוך ובטוח שהערותיו בנושאים שאינם קשורים לנושא העיקרי בפורום יהיו פחות סקסיסטיות משלי בהרבה. אם אותי לא מצאת לחסום בוודאי שגם אותו אין לחסום. שעות, אני ו- DR XR שיכנענו אותו להיכנס לפורום. גלוח הביצים הוא ניק ניים שאנוכי נתתי לו לאחר ששחינו אתמול במהלך טיול בג'ילבון, ועיני שזפו את הטרנד החדש ככל הנראה. אני מבין את רצונך לשמור על רמת הפורום וזהו אינטרס מלא שלי שהפורום יישאר ברמתו הנוכחית ומעלה. אני מסכים שמתשתמש חדש בשם גלוח הביצים אינו מבשר טובות. עם זאת, אני סבור שהפורום צריך להישאר מקום שיחד עם מקצועיות ועינייניות צריך לשמור גם על מרכיבי ההומור שבו שכן, זהו אחד מסודות קסמיה של מדיית הפורום. כמו כן, אני סבור שזכות המשתמשים לבחור לעצמם כל ניק ניים שיירצו גם אם יש בו טעם שונה מרוח הפורום. השאלה היא מה תוכן דבריהם ולא שמם. כל עוד אדם לא קורה לעצמו בשמות כגון "אונס קטינות", "שודד זקנות", "היטלר" וכו' אני סבור שיש לאפשר את חופש הבחירה. לאור האמור לעיל הנך מתבקש להפסיק את חסימת "גלוח הביצים" ולאפשר לו להמשיך ולהשתמש בשם שנתתי לו. אני פונה אליך בהודעה ולא במסר אישי על מנת שנוכל לקבל את תגובותיהם של חברי הפורום ולקבל החלטה דמוקרטית בעניין זה. בברכה, און בר כח

קראתי ואפילו בתשומת לב עד המילה

האחרונה שמע ראשית אני יורה לעצמי כאן ברגל עם אתן "דמוקרטיה " לעניין מה נחסם ומה לא יחסם בפורום , סה"כ אני מאמין שהנהלת הפורומים במידה והיו מקבלים על כך תלונה בפורום המתלוננים
(אהבתי אגב)
היו מצדדים ללא עוררין בי על החלטה למנוע ניק פרובוקטיבי שכזה שגם בפורום סקס היה נחשב בעייתי כמעה . אגב לא שמת לב להערת\הארת אלפא שהשיב לך נכונה כי ...שרשור נמחק מההודעה שפתחה אותו .אני לא יכול להשאיר הודעה מתחת להודעה ראשית שברצוני למחוק , כמו כן אני לא יכול להחזיר שירשורים . (את האמת מאתמול הייתי מחזיר בשמחה את "החמשיר " גם אני צחקתי ממנו מאד , אולי באמת אעתיק אותו מהמחוקים כהודעה נראה חבל עליו ) דבר שני , לצערי אני נאלץ להיות עם יד על הדופק , אני מכיר אותך בקושי סה"כ עשית עלי רושם חיובי ברם אתה יכול להיות גם אנס סידרתי
וניק כזה מדאיג אותי אגב גם מקסמקס שאותו אני מכיר גם אם הוא היה פותח ניק כזה הייתי מתרעם ( הייתי אולי מדבר איתו לפני כן באישי ) אל תשכח שאני לא ידעתי מי זה ה"גלוח" כשהגבלתי כשהגבלתי אותו זה היה ממש בהודעות הראשונות שלו בניק זה שצרם מייד את עיני . שיגלוש כאן בכבוד .אבל בניק אחר תמצא משהו דומה בלי אסוטיאציות מיניות טוב ? מחר 14:00 הר הרוח ?

MexMex

New member
לא לגמרי מקובל...

לך אולי העניין די ברור, אבל ישנם קהל לא קטן (רוב מכרי, למען האמת) שלא ממציאים ניקים לכל פורום באופן נפרד. דהיינו, גולשים כבר כמה שנים, בכמה וכמה פורומים, עם אותו הניק. רוצה לעשות נסיון, ולראות האם ניק שכזה יחסם גם בפורומים אחרים? והיה ולא יחסם, כי ההודעה תהייה ענינית, אבל הניק בוטה, תשחרר גם אתה? מה שאני מנסה להגיד, שלמרות שזה מעיק עליך, כמנהל פורום, לעקוב אחרי ניק "חשוד" שכזה, כי יתכן ויעבור על חוקי הפורום, אז זה מה יש...זהו תפקידך כמנהל פורום. אינך יכול, ולטעמי אין לך את הזכות, לחסום ניק רק בגלל שאינו מוצא חן בעיניך.... זו רודנות לשמה. רוצה לנסות? תשחרר?

הספרנית

New member
מזת'ומרת היה נחסם בפורום סקס? ../images/Emo46.gif

כמעט כל בנות הפורום העידו כי הן מעדיפות אותם גלוחיי ביצים
ואם לגלות סוד ומבלי להתערב בויכוח כאן...לפעמים יש אפשרות לראות הודעות מחוקות בחיפוש מתקדם במידה והמחיקה עדיין "טריה" (כמה שעות בערך...) והן עדיין לא הוסרו משם...

מנהלת פורום סקס? וואחד תפקיד מחייב

לא משנה איך את נראית בשבילך אני הולך על אפילו על צחצוך אשכים בלייזר.

גזק'ה

1. עד עכשיו רכבת לא גלוח? ולמה? 2. עשית טבלה של בעד ונגד וחיכית לאישורים? 3. איך נדע שבאמת השתכנעת? 4. יש סיכוי שהרכיבה שלך תשתפר עכשיו? 5. : )

למעלה