נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

Donna4f

New member
לא... ../images/Emo3.gif תמונה שלי....

ברור ששלך ובעירום מוחלט. הגיע הזמן לתקוע את היתד כשהוא עירום! :) D <אני מתאפקת לא לצחוק וזה קשה אבל אני ממש רצינית
>

אם תרצי לצחוק

אז אשים תמונת עירום שלי...
ולא יפה לצחוק עלי - ואם היית כמוני ?

סקסיית

New member
יש הרבה בנשיקה של אחרי

שהוא היה עם אחרת או נישק אחרת זה אכן תחושב של טיילתי ביקרתי במחוזות אחרים אבל אני כאן עכשיו איפה שטוב לי

lililove

New member
חתום בנשיקה

כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?- לא מעט, אבל מי סופר?
איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?- את אלו שבאו במפתיע
איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות?- אישית, מעדיפה חלומות עם זין גדול, מאשר עם נשיקות. אבל זו כנראה רק אני
האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?- להחסיר פעימה. היו גם היו.
איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל?- כזו שדורסת. שבאה פתאום, כאילו משום מקום, ושואבת ומועכת ולוקחת את הנשימה ואוספת את הנשמה. ככה בדיוק :)
נשיקה, זה באמת הכל? (האני.. את פטורה מהתשובה)- לא. אבל יש בהן מן המגניבות. ולהלן החתימה-

סקסיית

New member
לגבי החלומות...

לא אמרתי שזה רק נשיקות... אני מפנטזת על נשיקה כזו עמוקה איתו כשאני מוצצת את הלשון שלו כהכנה למציצות אחרות...
שבוע טוב לך ליליטושה

lililove

New member
טוב נו,

הרי אני חייבת לדחוף זין בכל מקום :) שבוע מצויין גם לך

סקסיית

New member
../images/Emo6.gif והרי כבר נאמר איפושהו

"ברוך ...שציוה עלינו לדחוף ז' לכל חור ולגמור לגמור לגמור...."

סקסיית

New member
תודה על ההודעה

אבל למה כל הפורום צריך לדעת?
ולגבי הרדיפות.. רציתי לומר משהו אחר ויצא עקום.. לא נורא מותר לי אחרי 12 שעות עבודה ו-1:40 נסיעות להיות לא ברורה... לא?

נ-ש-י-ק-ה

אוהבת נשיקות. חושבת שבכל הסקס הן הדבר הכי אינטימי. (כן, כן) נשיקה משדרת את מה שאני נותנת מעצמי. אם היא כזו קלילה אז אני כנראה לא כ"כ בראש... אם היא מלאת תשוקה, כזו שנמשכת ונמשכת... אני בהחלט בכיוון... אז כן, בשבילי נשיקה היא (כמעט) הכל.

סקסיית

New member
תמיד אמרתי לבני הזוג שלי

שכשאנחנו בשלישיה - אני לא מסכימה שינשקו את האחרת... זה היה משגע אותי לחשוב על זה בכלל הייתה פעם אחת יוצאת מהכלל.. שאכן יצאה מכל כלל.... אני רוצה שהנשיקות של מי שאיתי יהיו רק שלי... לא מוכנה לחכות בתור או לחלוק... בנשיקות אני רכושנית

chief07

New member
נשיקה על השפתיים

נשיקה הפכה להיות שטב אחד הדברים הסקסיים בחיי חוותי כבר נישקות לבחורה שהיה לה פירסינג בלשון - זו חוויה מיוחדת ,בייחוד בנשיקות רטובות וגדולות הנשיקות של חיי הם בדר"כ בסקס ,כאשר ממש לפני הסוף שלי או שלה (ולפעמים ביחד - קורה ...מדי פעם) אנו מחוברים בנשיקה .

Doggy Lover

New member
נשיקות אצל דוגי...

כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?
וואוו...אף פעם לא ספרתי. איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?
זכור לי אחת בי-ם כשהייתי סטודנטית ממישהו שרץ איתי בבחירות... נשיקת הנצחון שלי <כולו נציג חוג> אבל איזו נשיקה... איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות?
אממממ... מישהו שיש לו שפתיים חושניות לגמרי - אני רק רואה אותן ובא לי לנשקן מיד... האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?
כן! ממקור הכי לא צפוי... איזה לילה בפארק והוא הפתיע אותי לגמרי... אח"כ היתה עוד נשיקה לוודא שמה שהרגשתי היה נכון... וואוו לא זכור לי פעם אחרונה שהרגשתי ככה רק מנשיקה. איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל?
אוהבת נשיקות עם תשוקה, חם רטוב לוהט איטי נשיכות משחק עדינות ופרעות ביחד. נשיקה, זה באמת הכל? (האני.. את פטורה מהתשובה)
לא! יש מכלול של דברים...

למעלה