נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

Doggy Lover

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי

אוף זה פוסט מרגש ../images/Emo7.gif

הנשיקות שלי: כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?
היה בחור אחד, שאיתו הנשיקות תמיד, אבל תמיד מדהימות וסוחפות אותי לעולמות רחוקים. איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?
הנשיקה הראשונה על השפתיים, בכיתה ז' עם החבר הראשון שלי. אחותי הקטנה תפסה אותנו ושאלה מה אנחנו עושים והוא אמר לה שהוא מלמד אותי חשבון.
איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות?
הנשיקה הראשונה עם אותו בחור מהתשובה הראשונה
האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?
היו כמה כאלה. איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל?
נשיקה מגו'ני דפ
נשיקה, זה באמת הכל?
נשיקה פותחת את הדלת לכל השאר. אני מכורה לנשיקות.

leonlev

New member
אחריי תשובתך

ניתן לקבוע בוודאות שיש לנו פורום של אוהבות להתכרבל ומכורות לנשיקה.:)

הייתה לפני כמה שנים תחרות נשיקות

בכיכר רבין התקבצו זוגות זוגות לנשיקה אחת ארוכה כדי להיכנס לספר השיאים של גינס או משהו כזה. לצערי, באותה תקופה לא היה לי פרטנר ללכת איתו לתחרות. איך קינאתי בזוגות שהיו שם.

סקסיית

New member
קודם כל ברוכה הבאה../images/Emo25.gif

ואת ג'וני דפ... הממ... הממ... אני לפנייך

נשיקה - איך נגעת בדיוק בנקודה

הכי משמעותית הכי מעוררת הכי משחררת יצרים.... אתייחס לסקר בהמשך
<אגב, לפני מלאנת'לפים זמן פתחתי כאן פוסט על נשיקות שנכנס לעמוד הראשי של תפוז וגבה המוני תגובות מעניינות. חת'כת היסטוריה. תארי לך אילו ניקים היו שם....>

סקסיית

New member
מה זה בהמשך???

מהר לענות להדגים ולשתף
וזוכרת את הסקר ההוא שלך... אוחח הימים ההם....

פוסט...

מעלה חיוך שכזה..
כמה נשיקות מיוחדות חוויתן/ם?מממ, מודה שלא זוכרת <פויה אני>
איזה רגעי נשיקה מיוחדים אתם הכי הכי זוכרים?כשהמלאך נישק אותי בגיל 16 וקצת מתחת לבית שלו, ירד גשם חזק אני עמדתי עם שרוול, טישרט וגרביים..והוא חצי לבוש.. התנשקנו שעה. והנוספת- ברגע שהכריז הרב שמותר
התנשקנו ללא הפסקה כשכולם מסתכלים
איזו נשיקה השאירה לכם לילות רבים של חלומות? ראי תשובה למעלה
האם הייתה נשיקה שגרמה לכם לכיווצ'וצ'ים, להרמת הרגל באוויר, לרעוד מהתרגשות..?כנל התשובה למעלה
איזו נשיקה הייתם רוצים לקבל? קיבלתי כבר מה שעשה לי הכי טוב שבעולם.. עד היום שחושבת על זה מתכווצת לי הבטן
נשיקה, זה באמת הכל? זה המון.. אם המנשק גרוע לא ממשיכים הלאה לשום מקום נ"ב אתמול בלילה התנשקנו המון ומלא
בשעות שהסקר נכתב <טוב נו עשינו עוד דברים> זה נחשב לקריאת המחשבות שלך??

כמה פעמים גמרת?

וכמה השקיעו בך בירידה?? <שאני אדע אם זה תואם> וכמה חזק הוא נכנס??? ואיך גרמו לך לרעוד?? אחחחחחחחחח <דיווה משחזרת ת'לילה>

למעלה