נשיקה.... כזו עוד לא הייתה

hotman10

New member
אי אפשר לכתוב זאת יותר טוב!

מודה.. שאני "מכור" לנשיקות!

hotman10

New member
קודם כל- שיתחילו שוב...

מה שהיה - נגמר מזמן. רוצה שוב לטעום.. ולהטעים!

alifoot1

New member
נשיקות..

אני איש של נשיקות... אבל קצרה יהריעה מלפרט כרגע.....אבל אם רק במשפט... בגלל שהיא בדכ המגע הראשון של תשוקה בין שניים... לעיתים עולה אפילו על מה שבהמשך...

על נשיקות :)

נשיקה עבורי היא דבר יותר אינטימי מחדירה או אפילו כל אקט מיני אחר. ולכן לא הרבה זכו להגיע איתי לנשיקה בחיים, יצור מוזר אנוכי. בודדים המיוחדים שהצליחו לחדור אל מעבר לשפתי, הם היו עבורי ה
ואלה שהצליחו לעשות את זה לי ובגדול
עמוק. אחד מהם הוא האיש שלצידי. נשיקה עבורי היא האנטימיות הכי קדושה שקיימת,אני לא חייבת להתנשק עם מישהו בכדי להדלק במיטה, הנשיקה עבורי היא משהו שאפילו מעבר לסקס ופורקן. ואלה היו הכמה גרוש שלי לגבי מה הנשיקה מסמלת עבורי, היא אם כל האנטימיות שקיימת בשבילי ולא כל אחד מוזן לנשק את המקום הקדוש לי שנקרא השפתיים(לא העליונות, ואפילו לא התחתונות חחחח פוייי
) והנה סתם תמונה של נשיקות..שלי כי בא לי

הולמס 30

New member
אם אני כבר מתנשק

אז זה חייב להיות מיוחד אני לא נוטה להתנשק רק כי "צריך" ולכן, שמישהי מנושקת על ידי זה בעל ייחוד וכן, יכול להיות סקס בלי נשיקות (אם תהיתם)

honey bundle

New member
לנשיקות יש משמעות

איך, מתי וכמה. ממש אין כאן סתם. כי גם לא לנשק יש לזה מסר ומשמעות. פעם פגשתי מישהו שלא אהב להתנשק. וכשכבר היה מתנשק היו אלו נשיקות קשות קצרות וחדות. זה הלם את סוג הסקס שהוא רצה. בקשר בין שניים לאורך זמן אני לא מאמינה שזה מחזיק. בוקר טוב

סקסיית

New member
צודק בגדול

אני לא אוהבת סתם להתנשק ולא אוהב להתנשק עם כל סתם אוהבת להתנשק ולהיות מנושקת עם רגש וייחוד לדעת שאיתי/ו זה משהו שבא מבפנים ועוד יכול להיות סקס בלי נשיקות... בעצם... אני יכולה לגמור מנשיקה טובה .. אז זה גם סקס .. לא?

למעלה