נקרומניה

jAcObZ

New member
נקרומניה

שלום לכל חברי הפורום,אני חדש בפורום אך מנוסה יחסית בתחום המאגיה(בעיקר ריכוז אנרגיות ,שליטה ברגשות ובדמיון).בזמן אחרון התחלתי מאוד להתעניין בתחום הנקרומניה,רציתי לשאול אם יש פה אנשים המתענינים בתחום\עוסקים בו ואיך אפשר ליצור איתם קשר. סיפור אישי קטן על התנסות ראשונה בנקרומניה : לא מזמן עברתי עם האוטו בבית קרבות באיזור שלי והתענינתי מאוד בקטע של אנרגיית המוות,רציתי לראות אם זה באמת אמיתי.בשעה 3 בלילה ירדתי מהאוטו ונעמדתי בכניסה לבית קברות,כבר כשהגעתי למקום הרגשתי אנרגיה מוזרה מסביב שלא יצא לי להכיר מקודם.עמדתי שם בערך חצי שעה עם עיניים עצומות בניסיון ליצור חיבור לאנרגיה של המקום,מלבד כמה רגעים שהצלחתי לראות במחשבה קברים של אנשים שלא ראיתי ויזואלית לא יצא מהעניין הצלחה רצינית.לאחר ההתנסות הרגשתי עייפות הורגת כאילו כל האנרגיה נשעבה ממני והרגשה של חוסר אונים כלפי המקום,כאילו המקום חזק מדי עבורי.רציתי לשאול אותכם חברי פורום יקרים אם מישהו עבר חוויה דומה ? האם ישנה דרך להתחבר לאנרגיית המוות ומה הסכנות בכך. תודה מראש לעוזרי ולמי שמעוניין ליצור איתי קשר אתם מוזמנים בפרטי.

Bassman

New member
הרגשה הפוכה-

אני מרגיש הכי חי בעולם כשאני יוצא מבית קברות. ויוצא לי להיות שום הרבה מאוד מסיבות לא ברורות. סתם כך באמצע הלילה.

למעלה