נפרדנו

נפרדנו

כל כך כואב לי,אבל אני יודעת שעשיתי את החלטה הנכונה. מצטערת שהוא לא עמד מאחורי המילים שלו, למרות הכל.... אני מצטערת שאהבתי אותו כל כך.

ביל26

New member
אלה, תיישמי עצה שקיבלתי מפה

ומחברים : אם בפעם הזאת הוא פגע בך, אל תחזרי, אפילו אם יש לך רגשות אליו והוא יגיד סליחה. זה פשוט לא שווה את זה, תשכחי ממנו, הוא פגע בך פעם אחת (?) יותר מדי... את צריכה להמשיך בחייך ובסוף תמצאי את האדם המתאים שיש לו מילה ושיכבד אותך.

אני יודעת

והוא פגע בי המון והוא מודע לזה ואני בטוחה שהוא קורא את זה עכשיו. אני מצטערת שאלו במשפחה זה רק שיטחיות ולא מעבר לזה, מצטערת שאני לא כזו מלכת היופי ולא רזה.אבל ככה אני. יש לי אופי וזה יותר קובע. אבל כבר לא בא לי לחשוב על כלום. רע לי כרגע.

ביל26

New member
אין לי מושג

איך הגעת למסקנה של המראה שלך, אבל בכל זאת אני מבין אותך ויביא לך את האימרה המאוד מעצבנת אך מאוד נכונה: הזמן מרפא הכל... אז לכי לחברות שלך, כי איתן אפשר להתרפא יותר מהר...

הגעתי למסקנה כזו

לאחר שהוא אמר לי את זה בפנים. לא אני אלא הוא. כי המשפחה שלו לא דיברה איתי כמעט. הם בכלל לא יודעים מי אני, כי הרושם החיצוני שלי עשה כנראה הכל.

ביל26

New member
אז פה את צריכה להגיע למסקנה הבאה:

הוא עזב אותך בגלל דעה של מישהו אחר ולפי דעתי זה רק תירוץ, כי אם הוא אהב אותך, זה לא היה צריך להפריע והייתם צריכים להיות עדיין ביחד. אז תשכחי ממנו, הוא לא שווה את אהבתך!

catmike

New member
אז עם משפחה מחליטה בשבילו

זאת אומרת שהוא עוד לא כל כך בוגר כדי להחליט עצמאי.

catmike

New member
היה מה שהיה.

את כבר לא תוכלי להחזיר את הזמן אחורה ולשנות את זה. יש עיקרון כזה: עם את כבר החלטת, אז החלטה הייתה נכונה. ועל תצתערי.

אני יודעת שהחלטתי נכון

אבל זה לא אומר שזה פחות כואב לי כי זה לא. שלמה עם החלטה אני כן אבל עדיין כואבת.

catmike

New member
אין הרבה מה לעשות

תחשבי למשל על זה שלמישהוא עכשיו יותר כואב

מיכאל

זה לא מה שיעשה לי יותר טוב, אלא יותר רע. כי אני כזו שדואגת לכולם. לא רק ללעצמי, אותי אני שמה תמיד בתחתית המגירה.

catmike

New member
היה מה שהיה.

את כבר לא תוכלי להחזיר את הזמן אחורה ולשנות את זה. יש עיקרון כזה: עם את כבר החלטת, אז החלטה הייתה נכונה. ועל תצתערי.

אני לא ממש מעודכנת במה שהיה

לך איתו אבל... התירוץ הזה "זה לא את זה אני"...זה התירוץ הכי דפוק שבן אדם יכול לתרץ... אין לו ביצים להגיד את האמת למה...ובכלל זה בעיות שלו..בעתיד הוא יבין מה הוא הפסיד ואם לא אז חבל.... שונאתתת פשוט שונאת אנשים שאומרים את המשפט הזה ואני מצטערת אם אני מעליבה מישהו בהודעה הזאת פשוט היה לי דחף להגיב

בטי

הוא לא הסתיר ממני כלום. והוא אמר לי את האמת, כי אתמול הייתי אצלו. הוא לא שיקר לי. אני מצטערת שהוא שיקר לאהבה שלי כלפיו. יום אחד הוא יבין מה היה לו בידיים ומה הוא עשה עם זה, ואני אהיה כבר יותר מידי רחוקה. ואז זה יכאב לו יותר.

catmike

New member
תחשבי על משהוא טוב

את עוד תמצאי את האהבה שלך ועוד תמצאי את הבן אדם שיהיה יותר בוגר (לא מבחינת הגיל ומבחינת הנפש) ממי שהיה לך, שיקשיב קודם כל ללב שלו ולא למה שאומרים לו אנשים אחרים. האמת, אני עכשיו גם שבו"ז. אבל בגלל סיבות אחרות.

מתוקה...........

יודעת עד כמה זה כואב...... אבל מחר השמש תזרח..... ותמצאי מישהו שיאהב גם את התכולה וגם את האריזה.... (ולא ישמע לתכתיבי החברה ויבין שיש שם הרבה יותר) מאחלת לך שהכאב יעבור מהר ....ויביא איתו תחושה של הקלה ...הקלה על כך שלא התפשרת על מישהו שלא אוהב את כולך (או מקשיב למשפחתו שזה הינו הך במקרה הנ"ל) ובכך פסעת עוד צעד קדימה לעבר אהבה אמיתית וטובה. מאחלת לך רק את כל הטוב שבעולם שירי

duduamar

New member
אם

הוא נפרד ממך בגלל שהמשפחה שלו לא אהבה את המראה שלך, אני דווקא חושב שאת צריכה לנשום לרווחה. אין לך מה לחפש עם בן אדם כל כך שטחי שאין לו יכולת חשיבה משל עצמו.

למעלה