נעלי טבע נאות

נעלי טבע נאות

לילה מקסים :) אני מחפשת נעלים כמו שיש בתמונה,של טבע נאות-רק לא של טבע נאות :) כלומר,נעליים באותה דוגמא רק יותר זולות. ואם מישהו ממש רוצה לפגיז,נעליים כאלה עם נצנצים זה יהיה נהדר. אני גרה בראשון, לכן אני צריכה משהו בסביבה. תודה

../images/Emo207.gifמה דעתכם על

הסנדל השקוף ההוא שמרי קייט/אשלי הלכו איתו? ראיתי כזה ואני שוקלת לקנות.. ואין לי תמונה
זה מן סנדל אצבע כזה עם פס אחד ונסגר למעלה

momososo

New member
הזה מאלדו?

אם כן אני מתה לקנות אותו, בשחור או באדום. והנה תמונה, זה זה? ->

כן כזה אבל

הן לא עשויות מעור או משהו אלא זה עשוי מסוג של גומי שקוף בצבע שחור. מדדתי אותם היום והתלבטתי נורא אם לקנות כי זה נראה ממש כמו ללכת יחפה ואני לא בטוחה לגביהם ממש. אה ואלה שמדדתי לא מאלדו

momososo

New member
מאיפה האלה שמדדת?

ואיזה צבע? אממ יש תמונה באתר של אלדו (www.aldo.com) ולדעתי תקני, זה ממש יפה..

אה ו..

איזה צבע כדאי? בחנות בספציפית שהיתי היה בשקוף ובשחור ובחנות אחרת ראיתי בירוק(ירוק שקוף כזה). מה הכי כדאי? השחור?

blink me1

New member
כן השחורות הכי שוות!!

וזו אחלה נעל ואני מחפשת אותה ולא מוצאתתת

y a ® d e n

New member
חצי ../images/Emo32.gif

תראו את הארנק המושלם שהכנתי
ז"א היה לי ארנק שחור שאמא שלי הביאה לי, והוא סם היה שחור ומעצבן ואז שמתי עליו לק וזה יצא עוד יותר מכוער. ואז נזכרתי בבנדנה של אלמו מרחוב סומסום שקיבלתי מחברה לפני שנתיים. וזאת התוצאה

FELIX inc

New member
זה ארנק של מנדרינה דאק!!../images/Emo105.gif

מה עוללת לו, אלוקיי.

y a ® d e n

New member
חחחח נו הוא סתם היה שחור!!

אותה גברת בשינוי אדרת הוא במילא שכב בארון והעלה אבק, אם לא הייתי מאבדת את הארנק הקודם הוא נשאר שב לעולמי עד! עוד רואים שהוא של מנדרינה דאק רק שהוא יותר יפה עכשיו
חחח ותודה לכל השאר, כן כן אני יודעת שהוא מושלם
[אם רק היה לכן מושג איך זה היה נראה באמצע הדרך, התכוונתי להתיאש אחרי שאמא שלי התחילה לצחוק על מה שעשיתי אבל לא התייאשתי, ובסוף היום הייתי מלאה בדבק מגע]

למעלה