נעלים

מצב
הנושא נעול.

Neta558

New member
נעלים

נעלים
שאלה חצי קשורה... האם מותר לנהג לאסור עליה לאוטובוס ללא נעלים? זה אולי נשמע לחלק כאן טיפשי, אבל לא כולנו אוהבים נעלים בקיץ. יצא לי להתקל בנהגים שדרשו נעילת נעלים לפני העליה לאוטובוס, יש לכך צידוק כלשהו?

ארזS

New member
אההההה.....

נעלים
שאלה חצי קשורה... האם מותר לנהג לאסור עליה לאוטובוס ללא נעלים? זה אולי נשמע לחלק כאן טיפשי, אבל לא כולנו אוהבים נעלים בקיץ. יצא לי להתקל בנהגים שדרשו נעילת נעלים לפני העליה לאוטובוס, יש לכך צידוק כלשהו?
אההההה.....
דבר ראשון לפי מה ששמעתי פעם אז בהחלט מותר לנהג לאסור על מישהו לעלות לאוטובוס ללא נעליים וזאת מסיבה בטיחותית. דבר שני, אותי מצחיק איך בני אדם יכולים ללכת יחפים על כל הג'יפה. אבל זה לא שייך לשאלה...רק דיעה אישית. (ובקיץ זה לא חם לכם ?)

חד וחלק כן ! קיימת תקנה האוסרת

נעלים
עלייה לרכב ציבורי ללא נעליים או סנדלים וללא חולצה. באגד מחמירים יותר ויש לאיסור זה סיבות ברורות.

oren*

New member
הגיוני שיהיה קוד לבוש מינימלי ../images/Emo45.gif

עלייה לרכב ציבורי ללא נעליים או סנדלים וללא חולצה. באגד מחמירים יותר ויש לאיסור זה סיבות ברורות.
הגיוני שיהיה קוד לבוש מינימלי

נכון מאוד. ויש קוד כזה. זו חוצפה

הגיוני שיהיה קוד לבוש מינימלי
של הבחורה שרוצה לעלות יחפה לרכבת ! קודם כל זה מסריח ולא אסתטי ולא כל הנוסעים צריכים להריח את הצ'יז של נטע ! סליחה על הבוטות אך זו האמת ! דבר שני: אם היא תשים רגליה היחפות על המושבים, הם יתלכלכו ולא כל נוסע ירצה שבהגיעו הביתה יגיד לו הבן שלו נניח: "אבא, היית עם בחורה ??" והאבא המזועזע יכחיש ! ואז (בטון דרמטי) יגיד לו הבן: "יש לך טביעת כף רגל על מכנסייך מאחור !". ואז... ישאל האבא את הבן: "הכיצד אתה יודע שזה של בחורה??". ואז... יגיד לו הבן:"אבא, זה כפית (כף קטנה) במידה 39 אז זה בטח של בחורה !". וכך הלאה והלאה... חה-חה-חה ! הדוד שלכם מירושלים !

איליה.

New member
../images/Emo6.gif

של הבחורה שרוצה לעלות יחפה לרכבת ! קודם כל זה מסריח ולא אסתטי ולא כל הנוסעים צריכים להריח את הצ'יז של נטע ! סליחה על הבוטות אך זו האמת ! דבר שני: אם היא תשים רגליה היחפות על המושבים, הם יתלכלכו ולא כל נוסע ירצה שבהגיעו הביתה יגיד לו הבן שלו נניח: "אבא, היית עם בחורה ??" והאבא המזועזע יכחיש ! ואז (בטון דרמטי) יגיד לו הבן: "יש לך טביעת כף רגל על מכנסייך מאחור !". ואז... ישאל האבא את הבן: "הכיצד אתה יודע שזה של בחורה??". ואז... יגיד לו הבן:"אבא, זה כפית (כף קטנה) במידה 39 אז זה בטח של בחורה !". וכך הלאה והלאה... חה-חה-חה ! הדוד שלכם מירושלים !

ולמה אסור לעלות בלי חולצה?...

alantan

New member
חבר'ה, אני חושב שקצת נסחפתם...

נעלים
אומנם זה באמת לא אסתטי במיוחד להסתובב בלי נעליים שלא בחוף הים, ולא תתפסו זקן כמוני עושה זאת. אבל איסור שימוש של יחפנים (הכוונה לאנשים יחפים!) בתחבורה ציבורית נראה לי קצת ארכאי. כל עוד לא ישימו את רגליהם על המושבים, או על אנשים אחרים, איני רואה סיבה להפלות נגדם. הרי יש לא מעט תופעות דוחות אף יותר באוטובוסים ורכבות, מחיטוט באף, אי שימוש בדיאודורנט ועד הימרחות של גברים על גופן של נוסעות. עוד לא ראיתי שאוסרים על אנשים אלו לנסוע בתחבורה ציבורית.

oren*

New member
ומה ימנע מהם מלהיכנס כך לקניון,

אומנם זה באמת לא אסתטי במיוחד להסתובב בלי נעליים שלא בחוף הים, ולא תתפסו זקן כמוני עושה זאת. אבל איסור שימוש של יחפנים (הכוונה לאנשים יחפים!) בתחבורה ציבורית נראה לי קצת ארכאי. כל עוד לא ישימו את רגליהם על המושבים, או על אנשים אחרים, איני רואה סיבה להפלות נגדם. הרי יש לא מעט תופעות דוחות אף יותר באוטובוסים ורכבות, מחיטוט באף, אי שימוש בדיאודורנט ועד הימרחות של גברים על גופן של נוסעות. עוד לא ראיתי שאוסרים על אנשים אלו לנסוע בתחבורה ציבורית.
לקולנוע, לכיתה באוניברסיטה? עם כל הכבוד, יש קוד לבוש מקובל בציבור (ואנחנו רחוקים אלף שנות אור מאיראן או אפגניסטן). בטח ובטח כשמדובר בנסיעה עירונית, כאשר הולכים על מדרכות ואספלט.

נכון. אורן צודק. גם לקולנוע, לכתה

לקולנוע, לכיתה באוניברסיטה? עם כל הכבוד, יש קוד לבוש מקובל בציבור (ואנחנו רחוקים אלף שנות אור מאיראן או אפגניסטן). בטח ובטח כשמדובר בנסיעה עירונית, כאשר הולכים על מדרכות ואספלט.
ולאוניברסיטה לא צריך ללכת יחפים. אם אתם בים ויש לכם כף יפה (סקסית כמו שלי), אז תלכו יחפים אבל בתוך תחבורה ציבורית יש לשמור על קוד לבוש מקובל ! ודרך אגב: יש באינטרנט המון אתרים המוקדשים לנושא ה-...כפות !!!

krause

New member
אביתר שלח תמונה שלך, מענין אם יתנו

ולאוניברסיטה לא צריך ללכת יחפים. אם אתם בים ויש לכם כף יפה (סקסית כמו שלי), אז תלכו יחפים אבל בתוך תחבורה ציבורית יש לשמור על קוד לבוש מקובל ! ודרך אגב: יש באינטרנט המון אתרים המוקדשים לנושא ה-...כפות !!!
לך להכנס בכלל לרכבת. סתם בצחוק!!

השתגעת - ?! אני לא מגולח עכשיו

לך להכנס בכלל לרכבת. סתם בצחוק!!
השתגעת - ?! אני לא מגולח עכשיו
ויחשבו שאני בא להתפוצץ שם ! גם ככה אני אשכנזי כהה ובקיץ כמו כושי-מוקה (איזה מין אשכנזיפת אני ??!!).

alantan

New member
הגעתי בטעות לפורום של הליגה נגד

הגעתי בטעות לפורום של הליגה נגד
היפים?!

alantan

New member
תראה, על ואנדליזם לשמו בכלל אין על

לא. הפורום נגד צ'יז ברגליים ! חבל
על הנקיון באוטובוסים. יש גם אנשים שכותבים וחורטים על דפנות האוטובוס וזה ואנדליזם נורא.
תראה, על ואנדליזם לשמו בכלל אין על
מה לדבר. זהו אחת הדוגמאות של פריעת חוק שעמן לא ממצים כמעט את הדין בארצנו. צריך להנהיג מדיניות של אפס-סובלנות (Zero Tolerance) כמו שעשה ג'וליאני בניו יורק. העקרון אומר שאם נותנים תחושה שעבירות פעוטות הן נסלחות, אזי כדור השלג מתגלגל וכל מערכת החוק והסדר מתמוטטת. אם ידעו שיענשו על הדבקת מסטיק או כתיבה על גבי מושבי האוטובוסים, אזי אף אחד גם לא יעז להצית גני שעשועים ולנפץ שמשות של חנויות בשביל הכיף. הבעיה מתחילה מכך שהמשטרה עסוקה בשיטור בטחוני, ואין משאבים לטפל בעבירות רכוש והפרת הסדר. לפיכך, יש חוקים שלא נאכפים כלל.

שים לב לנהגים ברמזורים ! רובם

שים לב לנהגים ברמזורים ! רובם
מחטטים באף ! אבל שמתי לב שגם נהגות עושות זאת בגדול ! אני אצלם ואפרסם בפורום ! חוץ מזה דע שיחפנים תמיד מזהמים את האוטובוס ויש להם רגליים שחורות בחלק התחתון - פשוט מגעיל, במיוחד אם רצפת האוטובוס עברה שטיפה באותו בוקר. חוץ מזה - יש אנשים ונשים רבים ורבות שיש להם כף רגל מכוערת עם אצבעות עקומות - אז למה מי שנוסע באוטובוס צריך לראות את הכיעור הזה ? חה-חה-חה ! יום טוב !

הנחת רגלים על מושבים בתח' ציבורית

גם עם נעליים זו עוד דוגמה של התנהגות אנטי-חברתית שיש להדביר במקומותינו. האם דווח אי-פעם על מקרים של העמדה לדין על מעשים כאלה? איך יוצרים נורמות של התנהגות תרבותית?

גם עם נעליים זו עוד דוגמה של התנהגות אנטי-חברתית שחייבים להדביר במקומותינו. האם דווח אי-פעם על העמדה לדין בגין מעשים כאלה? איך יוצרים נורמות של התנהגות תרבותית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה