נמאס!!!!

נמאס!!!!

נמאס לי התנתקות.....בגלאן..אלימות...גירוש יהודים...מלחמת אחים... ...הפגנות...פוליטיקה... אני ממש מתגעגע לחזור לימים הכי טובים...שקט...בתוקפת ראש הממשלה הוא בנימין ניניהו אני רוצה חיים שקט!!!! ללא פוליטקה!!!!!!!!!!!!!

../images/Emo13.gifנמאס לראות איך שולחים,,,,,,,,

ילדים להפגין וללמוד אלימות מה היא, לפני שאתה מספר כמה נמאס לך לך תעשה בדק בית, ותשאל את עצמך למה לשלוח ילדים שיעשו בעבור איזה פרובוקטור את העבודה השחורה. לא מוסרי לערב ילדים במאבק פוליטי.

../images/Emo13.gif אין גירוש,

זו סיסמה שהקיצוניים שלא מרוצים מההסדרים הכספיים המציאו, לא עובד עלינו יותר הסיסמאות האילו, שיקחו את הכסף שהציעו להם ושיחזרו הביתה. רצועת עזה מעולם לא הייתה שייכת לנו. הייתה שייכת לפלישתים, אף פעם לא התגוררו שם יהודים, המתנחלים הגיעו לשם בזמנו מכיוון שהוצע להם בית כמעט בחינם. שום אידיאולוגיה יהודית, רק כסף בסיכומו של דבר.

ח י י ז ר

New member
טוב, נגיד שלא מגרשים

"מעבירים" אותם בכוח למקום שהוא "שלנו". הם לא רוצים לעבור. מותר להם למחות?

../images/Emo13.gifלמחות מותר,

שיעשו הפגנה ברחבי מדינת ישראל. אתה כנראה לא מבין את הבעיה פה. מדובר באלפי ילדים שזורמים לאיזור רצועת עזה, האיזור חם מבחינת הפצמ"רים חלילה וחס יפגע קסם כזה על ריכוז של יהודים וילדים אתה יודע איזה אסון יהיה? איפה האחריות של ההורים? איפה האחריות של מארגני הצעדה הזו? תחשוב לכיוון הזה ותבין כמה זה מסוכן, הצבא והמשטרה בסך הכל רוצים לשמור על חיי האזרחים שמוסתים ע"י קומץ של חסרי אחריות. ההתנתקות תבוצע בכל מקרה, ההסדרים הכספיים והדיור כבר הוסדר, מחצית מהאוכלוסיה מפנה מרצון, אז מה כל הקטע הזה? פשוט חוסר אחריות זה הקטע.

ח י י ז ר

New member
הם הפגינו בכל מקום

אבל שרון המשיך בתוכנית. עכשיו הם רוצים למנוע את הגירוש. איפה הם אמורים להיות בשביל למנוע?

../images/Emo13.gif בשביל למנוע,,,,,?

לא ניתן למנוע החלטת רוב בממשלה, אפילו בתי המשפט נתנו את דעתם בענין, בבחירות הבאות תצביע ותשפיע.

../images/Emo13.gif תפסיק עם הסיסמאות,,,,,

של הקיצוניים, אף אחד לא גנב לך את הקול, אנחנו אזרחי מדינת ישראל צריכים לקבל החלטה אסטרטגית כזו, אנחנו קונים שקט מוסכם ע"י המצרים והאמריקאים, הפלסטינאים ברצועה יעשו מה שהמצרים יגידו להם, והמצרים לא מחפשים שהרצועה המזורגגת הזו תבעיר להם את הרחוב.

ח י י ז ר

New member
תפסיק להצדיק גניבת קולות

בגלל שאתה בעד התוכנית הזאת. מה יש לך מהמיילים?

../images/Emo13.gif אני בעד שקט מהרצועה,,,,,,,

שמעולם לא הייתה שלנו ומעולם לא חיו בה יהודים, אין לנו מה לחפש שם, חוץ מהוצאות כספיות עצומות והרוגים אין לנו שם כלום. מדובר בקומץ של אלפים בודדים שחיים שם, מחצית מתפנים מרצון והגיון והמחצית השניה פשוט לא מרוצה מההסדרים הכספיים שהוצעו להם, הם חסרי אחריות שהצליחו להסיט ולגרום לילדים להגיע לאיזור מסוכן שבכל רגע נתון יכול להוצר שם אסון ע"י ירי פצמר"ים. ודרך אגב כמוני חושבים מרבית העם והעובדות מדברות בעד עצמן.

מה טוב לך אצל ביבי

הרמיסה של העם כלכלית כמובן חוץ מהנמנים על העשירון העליון להם הוא רק מוסיף כספים על חשבון כל העם תוכנית כלכלית הרסנית המגיעה רק בחלום בלהות לאדם מושחת מתי יחזור השמאל לשלטון ויתן צמיחה כלכלית שלום ובטחון

למעלה