נכון שאתם רוצים לראות את הקטע שבו קיש קישקשתא בורח מהראיון עם הזנב בין הרגליים ? אז תהנו . הריהו לפניכם

קצה11

Well-known member
יבגני ישמאלן שכמוך....הליכוד היא מפלגה דמוקרטית בניגוד למפלגות השמאל הבזויות של לפיד , גנץ וליברמן...מפלגת העבודה ומרצ עדיין דמוקרטיות..בקושי.

מי שמוכן להצביע אפילו עבור רדיו טרנזיסטור אילו היה מועמד לראשות ממשלת ישראל אלו עדר השמאלנים המטורפים....אשכרה תסמונת החלילן מהמלין ללא החלילן חחחח

אימצת לחלוטין את אופן ההתבטאות של השמאלן המצוי , הא ? ;-)

זכור מה רב המשותף בינך לבין השמאל שונא דת אבותיו.

ובכל זאת הליכוד עשה טעות ותמיד עדיף לצאת מטעות מאשר להתחפר ולהתבצר
זה לא שמדובר בחוק שעוזר לחיילים כי זה פרוטות
רוב הכסף ילך לחיילים רוסים כי זה חוק של ליברמן מפלה בין דם לדם.
אבל במשחק הפוליטי הליכוד התנהל שגוי
לזכור שאת הכסף הגדול גנץ העביר לאנשי קבע עם שכר גבוה גם ככה , החיילים ימשיכו לא לקבל משכורת, להזדקק לכסף מההורים. בקיצור כיום החברה אומרים פסיכי מי שמתגייס ובטח לקרבי.
ואם אני נזכר בשחרור שלי, מילא שלא קיבלנו כלום בתור חיילים קרביים אבל להתעסק איתי על מגבת שהם צריכים בחזרה אחרי 3 שנים או לשלם כסף
מה לעשות שהיא נרקבה על בתיק שהתמלא במי גשמים בגולן כחלק מציוד חובה שהיה מוחזק על הכלים.
פשוט גזרתי מגבת אחת לשתיים וסיפקתי למפגרים את הסחורה זוג מגבות .
גדקס לא קיבלנו כי זה גיוס אוגוסט, החודשים הרי לא זזים בלוח השנה ולא יגיע עוד מעט ינואר, שההורים יקנו לך או שתקפא ברמת הגולן.
תודה לצה"ל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ובכל זאת הליכוד עשה טעות ותמיד עדיף לצאת מטעות מאשר להתחפר ולהתבצר
זה לא שמדובר בחוק שעוזר לחיילים כי זה פרוטות
רוב הכסף ילך לחיילים רוסים כי זה חוק של ליברמן מפלה בין דם לדם.
אבל במשחק הפוליטי הליכוד התנהל שגוי
לזכור שאת הכסף הגדול גנץ העביר לאנשי קבע עם שכר גבוה גם ככה , החיילים ימשיכו לא לקבל משכורת, להזדקק לכסף מההורים. בקיצור כיום החברה אומרים פסיכי מי שמתגייס ובטח לקרבי.
ואם אני נזכר בשחרור שלי, מילא שלא קיבלנו כלום בתור חיילים קרביים אבל להתעסק איתי על מגבת שהם צריכים בחזרה אחרי 3 שנים או לשלם כסף
מה לעשות שהיא נרקבה על בתיק שהתמלא במי גשמים בגולן כחלק מציוד חובה שהיה מוחזק על הכלים.
פשוט גזרתי מגבת אחת לשתיים וסיפקתי למפגרים את הסחורה זוג מגבות .
גדקס לא קיבלנו כי זה גיוס אוגוסט, החודשים הרי לא זזים בלוח השנה ולא יגיע עוד מעט ינואר, שההורים יקנו לך או שתקפא ברמת הגולן.
תודה לצה"ל.
אני לא חושב שמדובר בטעות - האינטרס של החלפת הממשלה גבוה יותר מנושא המלגות אשר ידחה במספר חודשים ויושלם רטרואקטיבית.

אסור להעניק שום "הישג" לממשלה מצחינה אשר מלכתחילה הכניסה אותנו למצב הזה וכעת מבקשת שנסייע לה מפני שהערבים אהובי ליבם מסרבים :)

הם יאכלו את מה שבישלו אלא אם כן ישלימו 100 אחוז לחיילים ובשל כך הם חייבים ללחך את אחוריו של מנסור עבאס אז יאללה שיתחילו ללחך - זה מקומם הטבעי של חסרי הפטריוטיות.

קצה11

Well-known member
אני לא חושב שמדובר בטעות - האינטרס של החלפת הממשלה גבוה יותר מנושא המלגות אשר ידחה במספר חודשים ויושלם רטרואקטיבית.

אסור להעניק שום "הישג" לממשלה מצחינה אשר מלכתחילה הכניסה אותנו למצב הזה וכעת מבקשת שנסייע לה מפני שהערבים אהובי ליבם מסרבים :)

הם יאכלו את מה שבישלו אלא אם כן ישלימו 100 אחוז לחיילים ובשל כך הם חייבים ללחך את אחוריו של מנסור עבאס אז יאללה שיתחילו ללחך - זה מקומם הטבעי של חסרי הפטריוטיות.
אין כאן שום השגים
והליכוד רק יפגע
ויצא שזה שלא בדיוק שירת עוד יהיה מגן החיילים לכאורה רק לכאורה

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין כאן שום השגים
והליכוד רק יפגע
ויצא שזה שלא בדיוק שירת עוד יהיה מגן החיילים לכאורה רק לכאורה
אני לא מסכים - מבחינת הימין זו האופציה "הגרועה פחות"....הישג כזה יכול לפגוע אלקטורלית בליכוד מפני שמי שיתבעו עליו בעלות יהיו אלו שהקימו לנו ממשלה נתמכת ערבים.

בכל מקרה - מותר להיות חלוקים - הכל טוב.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא מסכים - מבחינת הימין זו האופציה "הגרועה פחות"....הישג כזה יכול לפגוע אלקטורלית בליכוד מפני שמי שיתבעו עליו בעלות יהיו אלו שהקימו לנו ממשלה נתמכת ערבים.

אתה מתכוון כמו שביבי לקח בעלת על העלאת שכר המינימום בממשלת אולמרט-פרץ?

evglev1

Well-known member
מנהל

ובדיוק בגלל שיקולים והתנהגות כזאת כמה תל"ם של ימנים שמעדיפים מישהו מהמרכז עם נטייה שמלאה או ימינה על ביבי והליכודניקים שהולכים אחריו כמו עדר ולכן למרות ימניותם הם הצביעו לגנץ ולפיד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ובדיוק בגלל שיקולים והתנהגות כזאת כמה תל"ם של ימנים שמעדיפים מישהו מהמרכז עם נטייה שמלאה או ימינה על ביבי והליכודניקים שהולכים אחריו כמו עדר ולכן למרות ימניותם הם הצביעו לגנץ ולפיד.
אנחנו נראה בבחירות הבאות מי יעבור את אחוז החסימה.....

evglev1

Well-known member
מנהל

בדיוק בגלל שיקולים כאלה סער קיבל לפחות 2 מנדטים מאלה שרק בבחירות הקודמות שלהזכיר הפער בין הבחירות לכנסת ה-23 לבחירות לכנסת ה-24 היו בסך הכול שנה, הצביעו מחל. תודה שאתם כבר מתחילים לתרום מנדטים למפלגה של אדלשטיין אם וכאשר הוא יקים אותה.

אלפיני

Well-known member
יבגני ישמאלן שכמוך....הליכוד היא מפלגה דמוקרטית בניגוד למפלגות השמאל הבזויות של לפיד , גנץ וליברמן...מפלגת העבודה ומרצ עדיין דמוקרטיות..בקושי.

מי שמוכן להצביע אפילו עבור רדיו טרנזיסטור אילו היה מועמד לראשות ממשלת ישראל אלו עדר השמאלנים המטורפים....אשכרה תסמונת החלילן מהמלין ללא החלילן חחחח

הליכוד היא מפלגת עדר שהנציגים והבוחרים שלה העבירו את המח שלהם ל MUTE.

evglev1

Well-known member
מנהל

לידיעתך במצפן המפלגות של mako הראה שהמפלגה המתאימה לי ביותר היא של ליברמן, ואמנם אכן כתבתי שאני בעד תחבורה ציבורית בשבת ובעד גיוס החרדים, אבל כתבתי גם שנושאי הדת המדינה הם בחשיבות שלישית ואחרונה אצלי, ועדיין תמיד יצא לי ליברמן במקום הראשון, הליכוד במקום השני ובמקרה הטוב בנט במקום השלישי ובכל זאת הצבעתי לבנט. חוץ מבחירות מועד א' שהמצפן הראה לי שאני צריך להצביע לאורן חזן, שכנראה זה משהו פוספס שחזן לפחות לפי המצע הרשמי היה בדיוק הכתובת למישהו שליברמן שמלאני מדי בשבילו ובנט לא מספיק נאבק על הצרכים של הציבור החילוני והמסורתי.

מי שמצביע נגד כל דבר שממשלה מציעה כמו מכונה רק למען היו"ר שלו הוא עדר. והעובדה שהליכודניקים בהתחלה חשבו שכדאי להם להצביע בעד חוק האזרחות ואחר כך יישרו קו עם נתניהו, ועם נתניהו, לא התכנס מרכז המפלגה כדי להחליט בעניין וכנ"ל עם השכר לימוד לחיילים מוכיח שמדובר בעדר. שהם מקדמים את האינטרסים של היו"ר שלהם ולא של המדינה, לא של המפלגה וגם של האינטרסים שלהם, שכן אלה שנמצאים בתחתית הרשימה בסכנה בבחירות הבאות לאור השריונים שביבי מבטיח לעריקים.

אלפיני

Well-known member
לידיעתך במצפן המפלגות של mako הראה שהמפלגה המתאימה לי ביותר היא של ליברמן, ואמנם אכן כתבתי שאני בעד תחבורה ציבורית בשבת ובעד גיוס החרדים, אבל כתבתי גם שנושאי הדת המדינה הם בחשיבות שלישית ואחרונה אצלי, ועדיין תמיד יצא לי ליברמן במקום הראשון, הליכוד במקום השני ובמקרה הטוב בנט במקום השלישי ובכל זאת הצבעתי לבנט. חוץ מבחירות מועד א' שהמצפן הראה לי שאני צריך להצביע לאורן חזן, שכנראה זה משהו פוספס שחזן לפחות לפי המצע הרשמי היה בדיוק הכתובת למישהו שליברמן שמלאני מדי בשבילו ובנט לא מספיק נאבק על הצרכים של הציבור החילוני והמסורתי.

מי שמצביע נגד כל דבר שממשלה מציעה כמו מכונה רק למען היו"ר שלו הוא עדר. והעובדה שהליכודניקים בהתחלה חשבו שכדאי להם להצביע בעד חוק האזרחות ואחר כך יישרו קו עם נתניהו, ועם נתניהו, לא התכנס מרכז המפלגה כדי להחליט בעניין וכנ"ל עם השכר לימוד לחיילים מוכיח שמדובר בעדר. שהם מקדמים את האינטרסים של היו"ר שלהם ולא של המדינה, לא של המפלגה וגם של האינטרסים שלהם, שכן אלה שנמצאים בתחתית הרשימה בסכנה בבחירות הבאות לאור השריונים שביבי מבטיח לעריקים.
לא סתם עדר, עדר עם זיכרון קצר טווח וסלקטיבי במיוחד.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא סתם עדר, עדר עם זיכרון קצר טווח וסלקטיבי במיוחד.
אכן בדיוק בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה נפתלי בנט שהתחיל במקור כ"נפתלי בנט" לראשות הממשלה כשבנט עוד היה בבית היהודי בדיוק סיפרו שאנשים התקשרו לגיא פלג לספר ש-12 שנה לא היו פיגועים בכל תקופת נתניהו. תיכף גם כמו שהוא איחר את ההתנתקות ל-2006 כדי לטעון שהליכוד נלחם מהאופוזיציה בהתנתקות והבחירות היו משאל עם עליה כך עוד מעט הוא יטען שהמחאה החברתית הייתה בתקופת אולמרט ולא בתקופתו ויקדים אותה מ-2011 ל-2008.

שחר 676

Well-known member
מנהל

שטויות במיץ עגבניות.

כל מה שאינו דחוף ידחה עד שהימין ישוב לשלטון.

הכל טוב בינתיים בלעדי חוק האזרחות - אם תהיה נחיצות מיידית גם האופוזיציה תתגייס.

מלגות חיילים משוחררים ? או שתביאו 100 אחוז או שאנחנו נביא כשנחזור לשלטון...וגם נחזיר רטרואקטיבית את מה שלא ניתן מיום העלאת החוק להצבעה.

העדיפות המיידית היא להחליף את ממשלת החידלון ולשם כך אין להעניק לכם שום הישג שיכול להתפרש כהישג אלקטורלי.

אם יבוא צורך מיידי ואקוטי אנו מיד נתמוך אך אין מצב שנציל אותכם מתוצאות חוסר הפטריוטיות שלכם.
אתם הכנתם דייסה ואתם תאכלו אותה עד שתחנקו.

אני לא מתפלא שהמצפן מצא שאתה שמאלן ממפלגתו של ליברמן...המכנה המשותף בינך לבין השמאל בנושאי דת ומדינה עצום.

יבגני - אתה אכבר שמאלן שבעולם ואתה יודע זאת היטב - אתה סולד מהחרדים וסולד מנתניהו שכרת איתם ברית ולכן הצטרפת למחנה רק לא ביבי.

לכן העדפת ערבים על יהודים....לכן אתה יופי של שמאלן ושום התחכמות מצידך לא תשנה זאת.

evglev1

Well-known member
מנהל
שטויות במיץ עגבניות.

כל מה שאינו דחוף ידחה עד שהימין ישוב לשלטון.

הכל טוב בינתיים בלעדי חוק האזרחות - אם תהיה נחיצות מיידית גם האופוזיציה תתגייס.

מלגות חיילים משוחררים ? או שתביאו 100 אחוז או שאנחנו נביא כשנחזור לשלטון...וגם נחזיר רטרואקטיבית את מה שלא ניתן מיום העלאת החוק להצבעה.

העדיפות המיידית היא להחליף את ממשלת החידלון ולשם כך אין להעניק לכם שום הישג שיכול להתפרש כהישג אלקטורלי.

אם יבוא צורך מיידי ואקוטי אנו מיד נתמוך אך אין מצב שנציל אותכם מתוצאות חוסר הפטריוטיות שלכם.
אתם הכנתם דייסה ואתם תאכלו אותה עד שתחנקו.

אני לא מתפלא שהמצפן מצא שאתה שמאלן ממפלגתו של ליברמן...המכנה המשותף בינך לבין השמאל בנושאי דת ומדינה עצום.

יבגני - אתה אכבר שמאלן שבעולם ואתה יודע זאת היטב - אתה סולד מהחרדים וסולד מנתניהו שכרת איתם ברית ולכן הצטרפת למחנה רק לא ביבי.

לכן העדפת ערבים על יהודים....לכן אתה יופי של שמאלן ושום התחכמות מצידך לא תשנה זאת.
לא, לא תמיד ייחלתי שהערבי יתנהגו כמו ש"ס של שנות השמונים והתשעים והמפד"ל של שנות החמישים והשישים ויפסיקו לקדם את העניין הפלסטיני מהכנסת וכשמנסור עבאס מגשים לי את זה, אני מוכן להתגייס כאיש ימין למען מנסור עבאס נגד הרשימה המשותפת ולתת לו הישגים כדי לגרום לערביי ישראל להעדיף את מנסור עבאס על איימן עודה. אני לא טיפש לדחות את ידו המושטת של מנסור עבאס ולהראות לערבים שאיימן עודה ואחמד טיבי צודקים. ולעולם לא אעדיף את הרשימה משותפת על אף מפלגה אחרת. ואגב אחרי שמנסור עבאס הצהיר שישראל מדינה יהודית ותישאר כזאת אני לא יודע מי פחות ציוני מנסור עבאס או גפני שמעדיף להיות בראש וועדה כדי לא להיות שר או סגן בממשלה ציונית.

בכך שהצבעתם נגד חוק האזרחות איילת שקד, עבדה כמו מכונה וסירבה לכולם ללא הבחנה ואתם לא יודעים להעריך את זה שהיא עשתה את העבודה השחורה והצילה את הציונות מההפקרות שלכם בכנסת ועדיין אתם טוענים שהיא שמלאנית למרות שהתשקורת טוענת שכל המשברים הקואליציונים עם רע"מ הם בגללה כי היא כשרת פנים מקדמת אג'נדה "גזענית" אפילו בתור סוס טרויאני בממשלת "שמאל" אתם לא מקבלים וצולבים אותה כשמלאנית.

חבל שיוסי שריד ז"ל ואהוד ברק לא חשבו כמוך והצביעו נגד הסכמי חברון ונגד הסכמי וואי בטענה שכשיגיעו לשלטון יעשו הסכמים טובים יותר וערפאת וקלינטון צריכים להבין שהכי חשוב להחליף את הממשלה הגרועה.

evglev1

Well-known member
מנהל

פתאום מצפן המפלגות של התשקורת הסמולנית אמין ומראה דברים נכונים?

למעלה