נחשו למי הבית שייך

שמלת תחרה1

Well-known member
והיכן הוא בנוי
בהצלחה. ( יש לי תחושה שהגולשים השמאלונים FB_IMG_1620398917097.jpg לא יענו)

Harrington

Well-known member
מנהל
מצוי בכפר תורמוס עיא שעל ציר 60 במועצה האזורית מטה בנימין. שייך למחבל שרצח השבוע את הנער שלמד באיתמר. לא שמאלני, סורי.

נסיך.333

Well-known member
אני הייתי הורס אותו עד היסוד בלילה "ושוכח" להודיע למשפחה שלו..

Harrington

Well-known member
מנהל
צריך למצוא את נקודת התורפה של המחבלים.
זה לא כל כך קשה למצוא. הבעיה היא לא באיתור נקודות התורפה, אלא בנחישות לפעול נגדן. למעשה עוד לפני הנחישות, בעצם קבלת ההחלטה לעשות זאת. לצערי אנחנו עדיין לא שם. אולי הממשלה החדשה תקדם את זה.

שמלת תחרה1

Well-known member
זה לא כל כך קשה למצוא. הבעיה היא לא באיתור נקודות התורפה, אלא בנחישות לפעול נגדן. למעשה עוד לפני הנחישות, בעצם קבלת ההחלטה לעשות זאת. לצערי אנחנו עדיין לא שם. אולי הממשלה החדשה תקדם את זה.
אל תבנה על ממשלת שמאל להיות נחטשים בנושא המחבלים.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה אופטימיות? לדעתי זה לסמוך על מת!
חחח :). יכול להיות. מצד שני, גם יכול להיות שראש הממשלה נפתלי בנט (אם הכל יתממש) דווקא תשנה כיוון ותפעל בעניין הזה באופן הרבה יותר נחרץ (ומתוך כך יעיל) משממשלת נתניהו עשתה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
חחח :). יכול להיות. מצד שני, גם יכול להיות שראש הממשלה נפתלי בנט (אם הכל יתממש) דווקא תשנה כיוון ותפעל בעניין הזה באופן הרבה יותר נחרץ (ומתוך כך יעיל) משממשלת נתניהו עשתה.
נכון, בנט הוא איש מאד נחרץ.
הוא נחרץ לחבוט בממשלת ימין ולחבור לממשלת שמאל מובהקת.
ולמה?
כי לפיד הבטיח לו שנתיים ראש ממשלה ולא שנה כמו נתניהו.
שקרן נוכל ורמאי זה מי שהולך לדעתי להיות ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל
מעניין מה יגידו כל מפגיני בלפור על ה"מציאה" הגדולה שנפלה בחיקם.

Harrington

Well-known member
מנהל
כי לפיד הבטיח לו שנתיים ראש ממשלה ולא שנה כמו נתניהו.
ספק אם זאת הסיבה. יותר סביר שזה באמת קשור לכך שגם עם בנט לנתניהו לא היה רוב בכנסת.
יכול בהחלט להיות. אין לי דעה מיוחדת בעניין :).

אבל זה לא אומר שלא יכול להיות שהוא וממשלתו יטפלו בנחרצות בטרור. אמנם שום דבר כבר לא מחויב כיום, כך שאי-אפשר להעריך בוודאות (כן, אני יודע שיש כאן סתירה בביטויים), אבל האפשרות בוודאי קיימת ואם יישב שם נפתלי בנט עם ערכיו, תוכניותיו והתחייבויותיו, זה אכן צפוי לקרות.

משתפרת1

Well-known member
גם כאן אני חייבת להעמיד את המראה מול ההודעה הזו. נתניהו חף וצח עד שבית משפט יקבע אחרת, אבל בנת "שקרן נוכל ורמאי" בהגדרה, כשאפילו לא נחקר ובוודאי לא נאשם.
וכדי להסיר ספק: אני ממש לא ממעריציו של בנט ומעולם לא הצבעתי עבורו.

למעלה