נו מה יהיה?

שמלת תחרה1

Well-known member
ביתו של ראש הממשלה נדבקה בקורונה וכן גם ביתה של שרת החינוך יפעת שאשא ביטון.
ראש הממשלה יצא לבידוד עד לבירור מצבו הרפואי.

Harrington

Well-known member
מנהל
הקב"ה היה הראשון שעשה זאת, אבל היום אני מצטרף אליו בחדווה.
הוא ביקש לא לצאת מהארץ
זכותו אם לדעתו זה מה שיסייע למנוע תחלואה בישראל (אם כי כשאני אומר "זכותו" אני חייב לומר שלענ"ד חלק מהעניין הזה אינו חוקתי ולא היה עובר בג"צ).
שרת החינוך נגד חיסונים.
נדמה לי שהיא טוענת שהיא לא. אבל יום ראשון היום. יום יפה של תחילת שבוע חדש וכייפי. לא בא לי להרוס אותו לעצמי עם מחשבות על שרת החינוך היקרה שלנו ודעותיה (שבעיני גרמו כבר בעבר למותם של לא מעט אנשים).
לדעתך הגברת תשנה את דעתה בקשר לחיסונים?
אין לי מושג. ראשית לפי הפרסומים, בתה שנדבקה מחוסנת (בכל אופן ראיתי כותרת בודדת בנושא, לא התעמקתי מעבר לכך). שנית אנשים שמשוכנעים באופן עמוק במשהו, לא במהרה ישנו את דעתם גם אם הם נתקלים בעניין בעצמם. אני אמנם לא יודע לומר אם אמירה זו מתאימה לשרת החינוך (קרי עד כמה עמוקה ועקרונית התנגדותה, וזה גורם מכריע לאמירה הזאת), אבל זאת פשוט עובדה. אמנם כמובן יתכן שאמירה זו לא רלוונטית עבורה ושהיא כן תשנה את דעתה. הזמן ילמד ומבחינה זו, בעיני, הכל לגיטימי.
האם גברת בנט תמשיך לא לקבל את המלצות ראש הממשלה?
זה בין הגב' בנט לבעלה :). בעיני זה לא היה עסק שלי (קרי עסק של הציבור) כשהיא נמנעה מכך בפומבי בפעם שעברה וזה לא עסקו של הציבור אם היא תעשה או לא תעשה זאת בעניינים אחרים בעתיד.

שנית אנשים שמשוכנעים באופן עמוק במשהו, לא במהרה ישנו את דעתם גם אם הם נתקלים בעניין בעצמם.
מדבר מניסיון עצמי? הסתכלות במראה?
זה בין הגב' בנט לבעלה :). בעיני זה לא היה עסק שלי (קרי עסק של הציבור) כשהיא נמנעה מכך בפומבי בפעם שעברה וזה לא עסקו של הציבור אם היא תעשה או לא תעשה זאת בעניינים אחרים בעתיד.
בוודאי שכן, היא אישיות ציבורית וצריכה להתנהג בהתאם למעמד שנכפה עליה מעצם היבחרותו של בעלה לראשות הממשלה.

Harrington

Well-known member
מנהל
מדבר מניסיון עצמי? הסתכלות במראה?
אין לי מראות בבית. מסתמך על איזה חלום שהיה לי בו נשיא אוניברסיטה שזה תחום מומחיותו לחש לי את הדברים באוזן וביקש במיוחד שאעביר לך אותם.
בוודאי שכן
אוקיי, אז בוודאי שכן. לדעתי מסתבר שלא, מה לעשות. תתמודדי.
היא אישיות ציבורית
אז זהו, שהיא לא באמת. בעלה כזה. היא בס"ה רעייתו.
צריכה להתנהג בהתאם למעמד שנכפה עליה מעצם היבחרותו של בעלה לראשות הממשלה.
היא צריכה להתנהג בהתאם למה שהיא מוצאת לנכון עבורה ועבור משפחתה. עם כל הכבוד, המדינה באה במקום השני. בוודאי התוקפים הפבלוביים הנצלנים. אגב, המילה "היבחרותו" הצחיקה קצת.

אין לי מראות בבית.
רואים, יש לך חסר מודעת עצמית מאוד גבוה.
מסתמך על איזה חלום שהיה לי בו נשיא אוניברסיטה שזה תחום מומחיותו לחש לי את הדברים באוזן וביקש במיוחד שאעביר לך אותם.
שוב, התעוררת באמצע סיוט בלילה?
אז זהו, שהיא לא באמת. בעלה כזה. היא בס"ה רעייתו.
בס"ה רעייתו? יש לך את זה ביותר שוביניזם?
היא צריכה להתנהג בהתאם למה שהיא מוצאת לנכון עבורה ועבור משפחתה. עם כל הכבוד, המדינה באה במקום השני.
אם היא במקום השני, שתבקש מבעלה לפנות את המקום למי שמשפחתו רואה במדינה מקום ראשון.
המילה "היבחרותו" הצחיקה קצת.
כן, הוא נבחר, גם אם זה לא תואם רצונותיך וכלל לא משנה אם נבחר בצורה ישירה או עקיפה.

Harrington

Well-known member
מנהל
רואים, יש לך חסר מודעת עצמית מאוד גבוה.
ליבי על אלה שהמודעות העצמית שלהם מגיעה מהמראה החיצוני שלהם. ברוך ה' אינני שייך לקבוצה זו, בין אם יש לי מודעות עצמית גבוהה (מה זה אומר בכלל בדיוק?) לדעתך ובין אם לאו.
שוב, התעוררת באמצע סיוט בלילה?
סיוט? חס וחלילה. זה היה אחלה חלום.
בס"ה רעייתו? יש לך את זה ביותר שוביניזם?
רק אם לך אין את זה ביותר דמגוגיה. קריאת הדברים מתוך הקשרים יהפוך את המונח שוביניזם בהקשר זה למדע בדיוני :).
אם היא במקום השני, שתבקש מבעלה לפנות את המקום למי שמשפחתו רואה במדינה מקום ראשון.
אני לגמרי בעד. רק מקווה בכל ליבי ומאודי שאין אדם כזה. אבל כאמור, אם יימצא שיקום נא מיד ובעיקר, שבעלה ימלא את בקשת הגברת.
כן, הוא נבחר
לא לראשות הממשלה. בכל אופן, לא על-ידי הציבור בישראל.
גם אם זה לא תואם רצונותיך
רצונותי? מצידי שדובר הממשלה בנט יכהן עוד 85 שנה ברצף. היה נחמד אם היה לך שמץ של מושג מהן רצונותי, אבל מאחר ואת לא נוהגת לשאול שאלות אלא בעיקר להניח הנחות ולקבוע מסמרות על סמך עיוותים וסילופים וגם את אלה להציג בצורה דמגוגית, הסיכוי שאי-פעם יהיה לך שמץ של מושג ירוק בעניין, קלוש למדי חוששני.
וכלל לא משנה אם נבחר בצורה ישירה או עקיפה.
משנה לעניין האמת והמציאות. למי שדברים אלו לא חשובים לו זה באמת לא משנה.

ליבי על אלה שהמודעות העצמית שלהם מגיעה מהמראה החיצוני שלהם. ברוך ה' אינני שייך לקבוצה זו, בין אם יש לי מודעות עצמית גבוהה (מה זה אומר בכלל בדיוק?) לדעתך ובין אם לאו.
מסתבר שגם עברית קשה לך, כי אתה לא מבין את המשמעות של ביטויים בדיוק כמו ילד שאומרים לו שיש לו קוצים בתחת, אז הוא ממשש אותו בכדי לבדוק :)
סיוט? חס וחלילה. זה היה אחלה חלום.
כ"א וחלומותיו ומה שעושה לו טוב, ליבי איתך, רפואה שלמה.
רק אם לך אין את זה ביותר דמגוגיה. קריאת הדברים מתוך הקשרים יהפוך את המונח שוביניזם בהקשר זה למדע בדיוני :).
ממש לא עושה לי טוב שעדיין במאה ה-21 יש כ"כ הרבה שוביניזם שזה נובע בעיקר מהדת.
אני לגמרי בעד. רק מקווה בכל ליבי ומאודי שאין אדם כזה. אבל כאמור, אם יימצא שיקום נא מיד ובעיקר, שבעלה ימלא את בקשת הגברת.
צריך רק אחד כזה וכולי תקווה שיש אחד כזה.
לא לראשות הממשלה. בכל אופן, לא על-ידי הציבור בישראל.
תתמודד, הוא ראש ממשלה ואם החרדים שלך היו משיגים 61 מנדטים, אז הם היו, אך לא כך הדבר.
שוב, תתמודד...
רצונותי? מצידי שדובר הממשלה בנט יכהן עוד 85 שנה ברצף. היה נחמד אם היה לך שמץ של מושג מהן רצונותי, אבל מאחר ואת לא נוהגת לשאול שאלות אלא בעיקר להניח הנחות ולקבוע מסמרות על סמך עיוותים וסילופים וגם את אלה להציג בצורה דמגוגית, הסיכוי שאי-פעם יהיה לך שמץ של מושג ירוק בעניין, קלוש למדי חוששני.
מיותר לשאול שאלות, כי אתה כותב הכל ע"ג הפורום ולא פעם אחת. האם אתה בכלל מבין מה שאתה כותב?
משנה לעניין האמת והמציאות. למי שדברים אלו לא חשובים לו זה באמת לא משנה.
תתמודד, המציאות היא שהוא ראש הממשלה שלך, בין אם אתה מרוצה או לא.

Harrington

Well-known member
מנהל
מסתבר שגם עברית קשה לך
אולי. גם אם זה נכון אין לי שום בעיה מיוחדת עם זה ואיני רואה צורך להתבייש בכך.
מה שכן, די לי במשפט זה לאחר יום ארוך כדי להבין שהרבה עניין ו/או ענייניות לא אמצא כנראה בתגובתך. אז סלחי לי אם אקרא ברפרוף בלבד ואגיב באותה צורה.
כי אתה לא מבין את המשמעות של ביטויים בדיוק כמו ילד שאומרים לו שיש לו קוצים בתחת, אז הוא ממשש אותו בכדי לבדוק :)

כ"א וחלומותיו ומה שעושה לו טוב, ליבי איתך, רפואה שלמה.
אין לי מושג וכאמור אין לי כוח לבדוק כרגע למה זה מתייחס. אם את מרוצה מתגובתך, דיינו.
ממש לא עושה לי טוב שעדיין במאה ה-21 יש כ"כ הרבה שוביניזם שזה נובע בעיקר מהדת.
עצוב.
צריך רק אחד כזה וכולי תקווה שיש אחד כזה.
כן ירבו (שוב, אין לי מושג למה זה מתייחס. אולי אנסה לקרוא לעומק מאוחר יותר הערב או מחר, אבל לא מתחייב).
תתמודד, הוא ראש ממשלה
אני כתבתי באיזשהו מקום אחרת? כתבתי שהוא לא נבחר לתפקיד זה על-ידי הציבור. מציאות, מה לעשות. זה כמובן לא שולל כהוא זה את היותו ראש הממשלה (דה פקטו הוא יותר דובר הממשלה, אבל לפחות רשמית הוא אכן ראש הממשלה ובשום מקום לא כתבתי אחרת).
ואם החרדים שלך היו משיגים 61 מנדטים, אז הם היו, אך לא כך הדבר.
אוקיי. ואם לסבתא היו גלגלים היא הייתה אוטובוס.
שוב, תתמודד...
בכיף. עם מה?
מיותר לשאול שאלות, כי אתה כותב הכל ע"ג הפורום ולא פעם אחת. האם אתה בכלל מבין מה שאתה כותב?
שאלה מעניינת. התשובה עם זאת, ידועה ומובנת מאליה לכל קורא או לרוב בכל אופן. בפשטות: אני מבין מצוין מה אני כותב. לצערי את מבין אלה שמעדיפה פעמים רבות לסלף ולעוות את דברי במקום להבינם כפי שהם כתובים ולאחר מכן לתקוף את מה שכביכול הבנת. שוין. השיטה ידועה ואין בה חידוש מיוחד. כל אחד וגישותיו בחיים ולחיים.
תתמודד, המציאות היא שהוא ראש הממשלה שלך, בין אם אתה מרוצה או לא.
מה גורם לך לחשוב שזה מפריע לי בדרך כלשהי :)? הבנתי, מיותר מבחינתך לשאול למשל, מה עמדתי בעניין. כי אני הרי כותב הכל ולכן את כבר יודעת הכל. הבעיה שאת קוראת א+ב ומסיקה מזה את ג+ד על דעת עצמך, כאשר מבחינתי אין שום קשר מחויב בין הדברים (תלוי כמובן במה מדובר, אבל ככלל).
אם את חושבת שמפריע לי בדרך כלשהי שנפתלי בנט הוא ראש הממשלה של מדינת ישראל היום, את אפילו לא מתקרבת ללהיות צודקת לגבי עמדתי בעניין :). אם אני מרוצה? לא מהמצב הנוכחי, אבל זה נובע בעיקר מהרכב הקואליציה והרבה פחות מזהות העומד בראשה כרגע.

לסיכום/סיום, יכול רק להציע ואת כמובן לא חייבת לקבל, אם את רוצה לדעת מה דעתי בעניין כלשהו, אל תניחי שאת יודעת ואל תניחי שניתן ללמוד אותה מדברים שלא נאמרו בצורה מפורשת וישירה באותו עניין. תחת זאת, פשוט תשאלי. אשמח לענות. זאת הדרך היחידה בה תוכלי לדעת מה התשובה הנכונה. לכי תדעי, אולי אם תנהגי כך נוכל אפילו לקיים ביום מן הימים דיונים ענייניים ורציניים/בוגרים במקום המשחקים הקבועים האלה שנחמדים אמנם, אבל לעתים סתם מעייפים.

אולי. גם אם זה נכון אין לי שום בעיה מיוחדת עם זה ואיני רואה צורך להתבייש בכך.
מה שכן, די לי במשפט זה לאחר יום ארוך כדי להבין שהרבה עניין ו/או ענייניות לא אמצא כנראה בתגובתך. אז סלחי לי אם אקרא ברפרוף בלבד ואגיב באותה צורה.
דווקא, הראית שמאוד השקעת :)
אין לי מושג וכאמור אין לי כוח לבדוק כרגע למה זה מתייחס. אם את מרוצה מתגובתך, דיינו.
על האוטיסטיות שלך ויסלחו האוטיסטים שאני מעליבה אותם.
בהחלט, החרדים לא שונים מהפגאניים האפריקאים, רק כשאתה מסתכל עליהם, אתה מלגלג על הפרימיטיביות שלהם ולא רואה את הגיבנת שלך.
כן ירבו (שוב, אין לי מושג למה זה מתייחס. אולי אנסה לקרוא לעומק מאוחר יותר הערב או מחר, אבל לא מתחייב).
מספיק אחד, ראש ממשלה יש רק אחד וצריך להיות בעל מעלות שאין לרבים, לרבות הקרבה של חייו הפרטיים וראיה של המדינה תחילה.
אני כתבתי באיזשהו מקום אחרת? כתבתי שהוא לא נבחר לתפקיד זה על-ידי הציבור. מציאות, מה לעשות. זה כמובן לא שולל כהוא זה את היותו ראש הממשלה (דה פקטו הוא יותר דובר הממשלה, אבל לפחות רשמית הוא אכן ראש הממשלה ובשום מקום לא כתבתי אחרת).
הלוואי שהיה דובר הממשלה, כך הייתי יודעת שאנחנו נמצאים בדמוקרטיה, אבל המציאות מראה אחרת, מראה שלטון עריצות.
אוקיי. ואם לסבתא היו גלגלים היא הייתה אוטובוס.
|מוצץ|
בכיף. עם מה?
עם היותו ראש הממשלה שלך.
שאלה מעניינת. התשובה עם זאת, ידועה ומובנת מאליה לכל קורא או לרוב בכל אופן.
אכן, ידועה ומובנת לכל קורא שאתה לא מבין את אשר את כותב וסותר את עצמך על ימין ועל שמאל, הכל מתועד בפורום.
מה גורם לך לחשוב שזה מפריע לי בדרך כלשהי :)? הבנתי, מיותר מבחינתך לשאול למשל, מה עמדתי בעניין. כי אני הרי כותב הכל ולכן את כבר יודעת הכל. הבעיה שאת קוראת א+ב ומסיקה מזה את ג+ד על דעת עצמך, כאשר מבחינתי אין שום קשר מחויב בין הדברים (תלוי כמובן במה מדובר, אבל ככלל).
אם את חושבת שמפריע לי בדרך כלשהי שנפתלי בנט הוא ראש הממשלה של מדינת ישראל היום, את אפילו לא מתקרבת ללהיות צודקת לגבי עמדתי בעניין :). אם אני מרוצה? לא מהמצב הנוכחי, אבל זה נובע בעיקר מהרכב הקואליציה והרבה פחות מזהות העומד בראשה כרגע.

לסיכום/סיום, יכול רק להציע ואת כמובן לא חייבת לקבל, אם את רוצה לדעת מה דעתי בעניין כלשהו, אל תניחי שאת יודעת ואל תניחי שניתן ללמוד אותה מדברים שלא נאמרו בצורה מפורשת וישירה באותו עניין. תחת זאת, פשוט תשאלי. אשמח לענות. זאת הדרך היחידה בה תוכלי לדעת מה התשובה הנכונה. לכי תדעי, אולי אם תנהגי כך נוכל אפילו לקיים ביום מן הימים דיונים ענייניים ורציניים/בוגרים במקום המשחקים הקבועים האלה שנחמדים אמנם, אבל לעתים סתם מעייפים.
עם ילד לא ניתן לקיים דיון ענייני, רק צריך ללמד אותו דברים שבעקבות החרדיות שלך, לא נחשפת אליהם.

קר לי בך

Well-known member
אני לא מתערב,
הוא ביקש לא לצאת מהארץ,
ביקש ביום שישי לא לצאת מהארץ עד שקבינט הקורונה יתכנס יעריכו את המצב ויחליטו,
עבר הסופ"ש, קבינט הקורונה התכנס, החליט שאפשר לצאת מהארץ עם כל מיני מגבלות,
ורק אחרי קבלת ההחלטה משפחתו של בנט יצאה לחו"ל בהתאם למגבלות וללא שום הנחות סלב.

חוץ מהטיפשות של בנט שלא הבין מה יהיו התוצאות התקשורתיות של יציאה של משפחתו לחו"ל, איפה הבעיה?
שרת החינוך נגד חיסונים.
מותר לה להיות נגד, מותר לה להצביע נגד.
היא לא צריכה לשנות את דעתה, היא יכולה להצביע בהתאם לדעתה ואף לעשות נפשות לדעתה
אבל
ברגע שהתקבלה החלטת ממשלה היא צריכה לציית להחלטה או להתפטר אם מצפונה לא מאפשר לה ציות כזה.
כמו שהסברתי, היא קיבלה את ההמלצת קבינט הקורונה בראשות ראש הממשלה בקשר ליציאה לחו"ל,
לגבי העניינים שבינו לבינה אין לי מושג ולא רוצה שיהיה לי.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
מי מבטיח?
הוא ביקש לא לצאת מהארץ,
שרת החינוך נגד חיסונים.
ממש כייף לראות איך שאת מנסה להיכנס למכנסיים של נפתלי בנט ואשתו. ואם זה לא מספיק לך, גם לשמלתה של ד"ר שאשא ביטון.
מעניין מה את מצפה למצוא שם ?

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מבין שגם אתה חיפשת......
לא, צר לי לאכזב. אין לי מה לחפש במכנסיו של בנט. גם לא בשום דבר אחר אצלו. גם תחת שמלתה של הפצלוחה האהבלית ממשרד החינוך אני לא ממהר להיכנס ולחפש משהו מיוחד. באמצע שצר לי אם זה מאכזב.
אני דווקה חשבתי שהשכינה נמצאת שם.
תשובה יפה ונאותה כאשר חולה נפש נדרש לכתוב. לא חושב שאדם נורמלי (בין אם מאמין ובין אם לאו) היה מוציא תחת מקלדתו תגובה בזויה שכזאת. נו שוין, גם אנשים כאלו צריכים להיות חלק מהחברה כפי שלימדוני בצעירותי. כואב וחבל, אבל כל שאפשר לעשות זה להתפלל עליהם. בל"נ אעשה זאת.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
לא, צר לי לאכזב. אין לי מה לחפש במכנסיו של בנט. גם לא בשום דבר אחר אצלו. גם תחת שמלתה של הפצלוחה האהבלית ממשרד החינוך אני לא ממהר להיכנס ולחפש משהו מיוחד. באמצע שצר לי אם זה מאכזב.

תשובה יפה ונאותה כאשר חולה נפש נדרש לכתוב. לא חושב שאדם נורמלי (בין אם מאמין ובין אם לאו) היה מוציא תחת מקלדתו תגובה בזויה שכזאת. נו שוין, גם אנשים כאלו צריכים להיות חלק מהחברה כפי שלימדוני בצעירותי. כואב וחבל, אבל כל שאפשר לעשות זה להתפלל עליהם. בל"נ אעשה זאת.
ככל שעוצמת הסירחון עולה מפוסט שלך ברור שמה שכתבתי ממש מתאים לך.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אדם שהוא וראשו נמצאים 24/7 בחרא, מריח סרחון בכל דבר. אם מתאים לי הנ"ל? בהחלט. תמיד הייתה לי חולשה לחולירות עם בעיות נפשיות קשות.
חחחחחח הרינג היקר. אתה ממש צח, זך וטהור.
נשמה טובה שכמותך.
"יש אלוהים" , זוכר ? אבל לא נראה לי שהוא מכבד אותך.
תחשוב על זה [אם אתה מסוגל לחשוב, תתאמץ, זה כדאי]

Harrington

Well-known member
מנהל
חחחחחח הרינג היקר. אתה ממש צח, זך וטהור.
נשמה טובה שכמותך.
"יש אלוהים" , זוכר ? אבל לא נראה לי שהוא מכבד אותך.
תחשוב על זה [אם אתה מסוגל לחשוב, תתאמץ, זה כדאי]
אכן, יש אלוקים. מה הקשר לענייננו? לו הפתרונים, שהרי אתה תמיד בורח בסופו של דבר לאמירה הזאת כאילו יש בה איזה סוד גדול שאמור להילמד ממנו. אם הקב"ה מכבד אותי? אין לי שמץ של מושג מה דעתו עלי. אשמע זאת אני מניח, ביום מן הימים. עד אז אשאיר לך את המחשבות וההתעסקות בנושא.

למעלה