נורוק בהופעה בפטיפון ביום חמישי

TamirEr

New member
הרבה תשובות להרבה שאלות...

את שני הקטעים שדיברת עליהם הקלטתי עם האיבנז, כשהיתה קונפיגורציית פיקאפים קצת שונה אבל על אותו האמבקר (סימור דאנקן TB4). scenes הוקלט על st-audio dsp2000 c-port, "כל כולי" (זה סטנדרט ג'אז מאוד מפורסם אגב) הוקלט על כרטיס קול זול ומסכן של ימאהה לפני המון המון זמן. שניהם הוקלטו עם POD. הקטע השלישי באמברוזיה הוקלט עם הגיטרה השנייה ולדעתי הוא גם הכי טכני משלושתם. לגבי גיטרה מרכזית, זה באמת לא ברור כל כך... פעם זו הייתה האיבנז, אחרי זה הפוליארד ועכשיו זה בערך חצי-חצי, תלוי במצב רוח. יש להם אישיות שונה קצת. בהופעה הקודמת הופעתי רק עם האיבנז והיו כמה מקומות שזה טיפה עצבן אותי כי הייתי צריך את הגיטרה השנייה בשביל ההרגשה. לגבי הופעות בצפון, אתה כבר הרביעי ששואל אותי, ואני אבדוק את זה, אבל לפי דעתי זה ייקח לפחות כמה שבועות אם לא חודשים עד שנוכל לארגן כזה דבר. אגב, אנחנו לא עושים את החומר שלי בהופעות, אלא חומר מקורי שהזמר כותב ואנחנו עובדים עליו יחד בחדר חזרות עם כל ההרכב בד"כ. מה שכן, יש בהחלט כמה וכמה סולואים שאפשר לשמוע אותי מתפרע קצת בנגינה, וכנ"ל לגבי הבסיסט שלנו שבא מרקע Fאנקי והמתופף שבא מרקע אלטרנטיבי. אז מי בא להופעה?

mocko

New member
תמיר , יופי של קטעים ב mp3.com ..

השם צלצל לי מוכר - זה אתה אותו תמיר שהקליט קטעים עם אילן אשכנזי לפני כמה שנים ? אהבתי לשמוע גם אותם בזמנו ..

TamirEr

New member
אכן כן

תודה
לגבי אילן, הקלטתי איתו שני קטעים בזמנו ועוד קטע איתו ועם עוד גיטריסט אם אני זוכר נכון. וואוו, זה היה מזמן... זכרון טוב

נוןעומר

New member
המממ... זה מזכיר לי

כבר כתבתי את זה בפורום אורפנד לנד, תעשו את ווטרפולז אוף עדן בליב ואני מגיע על בליינד!!!

TamirEr

New member
חחחחח לא נראה לי שזה יקרה

זה היה סולן קצת אחר אתה יודע...

נוןעומר

New member
זה לא חייב למנוע

אפשר להביא סולן אורח, או להתאים את השיר לסולן.. דרור לוקאץ' עשה ביצוע בכלל בכלל לא רע ל-RISE של PANTERA למרות שהוא סולן "קצת אחר" מפיל אנסלמו...

למעלה