נורא מפחיד היה אצלנו אזעקות.

תקווה25

Well-known member
נפילה ברמת גן מעט רחוק מהבית של הבן.הרןג אחד לבי עם המשפחה עדיין רועדת לא יודעת למה.בדרך כלל לא מפחיד אותי.המון בריאות לנפגעים רפואה שלמה .אמן ואמן .

נפילה ברמת גן מעט רחוק מהבית של הבן.הרןג אחד לבי עם המשפחה עדיין רועדת לא יודעת למה.בדרך כלל לא מפחיד אותי.המון בריאות לנפגעים רפואה שלמה .אמן ואמן .
לא מפחיד כשזה רחוק, אבל כשיש 4 אזעקות בש5 דקות במקום מגורינו לא פלא שמפחיד.
מקווה שיש לך ממ"ד, עברתי דירה רק בגלל שחסר לי ממ"ד.

raya

Well-known member
אחרי הלילה שעבר עלינו - כבר לא מפחיד אותי כלום. רק רוצה שקט.
אתמול אחה"צ 3 אזעקות בערב התחיל בשעה 9ת המשיך בחצות וחצי, אחר כך בשעה 2 וחצי וברבע לשלוש (רצף של 3 אזעקות), והקינוח היה בשעה 6 בבוקר.
בין לבין עבר טיל מיירט ( ככל הנראה) עם הבזק של אור, וקודם מצאתי על המדרכה לפני הבית רסיס קטן.
מאז שקט אצלנו, אבל מרכז הארץ חוטף.

קבצים מצורפים

• 20210515_132720.jpg
    20210515_132720.jpg
    2.6 MB · צפיות: 1
אתמול אחה"צ 3 אזעקות בערב התחיל בשעה 9ת המשיך בחצות וחצי, אחר כך בשעה 2 וחצי וברבע לשלוש (רצף של 3 אזעקות), והקינוח היה בשעה 6 בבוקר.
בין לבין עבר טיל מיירט ( ככל הנראה) עם הבזק של אור, וקודם מצאתי על המדרכה לפני הבית רסיס קטן.
אם יש ברגים
עדכני את סבא:)
המשך ערב שקט למדינה.

משתפרת1

Well-known member
היה לילה רועש למדי. באזעקה של 3 ספרתי 11 יירוטים מעלינו. תודה כיפה'לה.
היום ממש שישו ושמחו. מטחים מכל הצדדים. השמים שלנו התכסו בצבע לבן. מה שכן- משעות אחה"צ יש הרבה אזעקות בהרבה ישובי הסביבה ואנחנו רואים יירוט בודד או כלל ללא ירוטים. יש גם פייק אזעקה?

raya

Well-known member
וזה ממשיך.....
הלילה השכמה ב 02:30 וקודם בסיבות 4 במשך כ-20 דקות 4 או 5 אזעקות.
מקווה שהמצב הזה יסתיים בקרוב.

למעלה