נא לקרוא

ולאד

New member
נא לקרוא

זוהי עמדתי, אני מקווה שתבינו. http://community.iol.co.il/ts.cgi?tsscript=f/m/object&forum_id=1550&message_id=5279972&cat_id=310 בכל מקרה, שיהיה לכולנו בהצלחה, הרי המטרה הסופית היא אותה מטרה - ליצור את קהילת ה ASP הטובה ביותר שרק אפשר, דבר שהתגשם אך התפורר עם המעבר. שיהיה לכולנו רק טוב, - ולאד.

itai_asp

New member
אני מסכים איתך

הפורום הזה לא משהו האמת... אני חושב שכדאי שנחזור/נעבור למערכת וואלה מה אתם אומרים חברה?

זהר פלד

New member
אני הולך עם הזרם...

ולי יותר חשובים האנשים מהמערכת... אני מניח שעל כל מערכת חדשה יהיו לי תלונות... (זה ידוע שאני קוטר לא נורמאלי... ;-) ) יתרון בולט אחד שאני רואה בואללה זה שלא נצטרך להעביר חומר... למרות זאת, הפורום כאן הרבה יותר מוצא חן בעיני... לכן, אני נמנע... אני אלך עם כולם...

ולאד

New member
אני יכול להתחיל

לציין יתרונות וחסרונות בפורום של תפוז בדיוק באותה מידה שאני מודה בחסרונות של המערכת החדשה ביואל-וואלה. וכדי שלא יגידו שאני סתם זורק מילים לאוויר - נסו להיכנס לפורומי תפוז עם נטסקייפ ותיווכחו. אבל לא זאת הנקודה, ממש לא. הנקודה היא שמה שעשיתם היה החלטה פזיזה מדי - לפחות לטעמי. הרי ידעתם שאינני נמצא ולא יכול לתת הסברים או לענות על השאלות, וחבל שההחלטה התקבלה בלי שניתנה לי ההזדמנות לעצור את ההגירה. כל מה שאני מבקש זה ארכה - תקופת הסתגלות, בה תבחנו את המערכת החדשה לטוב ולרע. תקופה שבסופו נשב כולנו יחד, נסכם את התוצאות, ונראה מה עושים - לא הכל שחור או לבן. ולמען הסר הספק, כמובן שהאנשים הם הפורום - אין פורום בלי המשתמשים, בדיוק כפי שנוכחנו כולנו לראות - עזבתם והכל מת. וערב טוב לכולם.

נתן.ל

New member
לאד יקירי - אל תקח ללב

זה לא בגללך .... אבל זה למרותך (למרות שאותך אנחנו מאד מעריכים) את וואלה אנו די מתעבים ... אגב - אם יש מישהו שגולש בנטסקייפ ורוצה לראות עברית - מגיע לו. אתה חייב להסכים איתי שהפורומים של תפוז הרבה יותר טובים מהמערכת של וואלה ... זה הכל ...

אני מסכים לחלוטין...

אם כבר לעבור למקום נוח יותר... אז וואללה תהיה הימור רע... אבל רע באמת. כי מערכת הפורומים שלהם עוד פחות טובה משל IOL. הדוגמא של נטסקייפ היתה טובה, ולאד... קרעת אותי עם זה. :) פזיזות של החלטה לא בהכרח עושה אותה לפחות טובה מלהחלטה שקולה והגיונית. למרות שלדעתי, שיקול עמוק יותר של ההחלטה רק יטה את הכף לרעת וואללה גם ככה... אז... אין ממש טעם להעמיק בזה. האנשים עברו לכאן... וכאן זה המקום שעבר את האישור של רובם... מה עוד אפשר לבקש מקהילה?!

ולאד

New member
עד כדי כך

שלא שווה לתת שום צ`אנס לחידוש? לי דווקא נשמע הגיוני לחכות חודש-חודשיים ולראות מה קורה, אם לאחריו לא ישתנה כלום, אז לפחות ניסינו, נתנו הזדמנות ולא ויתרנו סתם.

rmarko

New member
שהית יותר מדי זמן באירופה :p

אתה שוכח שאתה מדבר עם ישראלים. אני לא כאן יותר מדי זמן, חודשיים-שלושה, לא יותר; אבל כבר הבנתי שהלך הרוח כאן הוא בהחלט ארצישראלי, על כל משמעויותיו. אלא אם כן הפורום של וואלה ישתפר *עכשיו* - ההודעות שלך באמת לא ישנו שום דבר 8-( כמו שזה עומד עכשיו, הפורומים של וואלה מכוערים רצח. אישית, למרות שביואל היתה זו ממלכה של דויד וכאן המלך הוא אריאל; ולמרות שההזחה היתה מכוערת, שנדפקה כשצפית בתגובות, והגופן הגדול-מדי (יחסית לתגובות, שבד``כ הן בגופן קטן יותר); ולמרות שהעמוד נדפק כל הזמן עם הגלילה לצד - אני מעדיף יותר את הלבן הנקי יותר מאשר האפורים שיש פה, ובגדול מעדיף את העיצוב של יואל ואת האייקונים המטורפים שהיו שם על-פני תפוז. אבל האהבות שלי שוות לתחת, כי אין יותר יואל, יש וואלה ויש תפוז. ותפוז כרגע נראה יותר טוב, הרבה יותר קל לקריאה ולמעקב, הרבה יותר מהיר, ולמרות שאינו מבין הפורטלים המשגשגים ביותר (לזכרוני באובייקטיבי (R) אפילו לא בדקו את תפוז בדירוג הפורטלים הישראליים, שכן אף-אחד לא נכנס לכאן :) ) - ההחלטה כבר התבצעה, ופה הפורום הוא הרבה יותר נוח ממה שלוואלה יש להציע. אם וואלה מוחרותיים הייתה יוצרת פורומים מגניבים אחושלוקי בנזונה עם לבן חלק, הודעות שנפתחות באותו עמוד, גופנים קצת יותר גדולים מ- 9 פיקסל והרבה הרבה פחות כתום - בתור משתמש פורום שכאן בסה``כ חודשיים-שלושה, הייתי נותן לוואלה הזדמנות. אבל לחכות חודשיים כדי לראות מה קורה? מצטער. בתור ישראלי: לא.

rmarko

New member
אה, הנה

טוב, טעיתי - כן בדקו את תפוז, אבל הגיעו למסקנה שזהו הפורטל הגרוע ביותר :cool: תבדקו את הלינק, קריאה שטחית אבל די כיפית, לשחזר את העבר הקרוב.

טל טל טל

New member
בעניין אובייקטיבי - יש לי שאלה!!

הודעת השגיאה הר``מ, זו הודעה שנשלפת לדף ``המחקר כולו`` מתוך בחירת ``שיטת הדפסה`` באתר של אובייקטיבי. מישו מבין מה זה ואם זה קשור אלי למחשב או לאתר שלהם?? תודה מראש :) טל __________________________________________ Microsoft JET Database Engine error `80040e14` Syntax error (missing operator) in query expression `paramname=`ö`àèéí åôåøåîéí` and tablecode=3 and researchcode=75`. /print.asp, line 379

טל טל טל

New member
לא, כפרה! הבעיה שלי, אם אני רוצה..

ו.. כן! אני רוצה! לקרוא חלק מן המחקרים שלהם - את כל המחקר כולו, כולל הכל בכל מכל כל.

טל טל טל

New member
מסכימה איתך בחצי הראשון, אבל..

החצי השני לא מדויק בכלל. א. האתר שלהם באמת דפוק - עובדה, הבעיה שנתקלתי בה. ב. השיטה שלהם רוצה להיות יעילה ומוכחת ובלתי נושאת פנים, אבל הם לפעמים (ואולי תמיד) נופלים במקומות הפשוטים ביותר: במקום לבדוק בצורה מקצועית לחלוטין כל נושא ונושא שהם ניגשים לטפל בו, הם נופלים בפח של ``שיווק נכון`` או ``יחסי ציבור טובים``. וזאת אני יודעת מנסיון אישי שלי איתם :) יחד עם זאת, הם עדיין מנסים להיות אמינים ודבר אחד לפחות הם עושים טוב: לאסוף חומר עיוני וטכני על הגופים שאותם אם בוחנים. זה בדיוק מה שאני צריכה.. במקום להרים מאה טלפונים ולברר מליון ברורים, אני מקבלת תמונה ראשונית על חלק מהדברים החשובים בנושא מסוים. לפי זה, אני יכולה להמשיך לבדוק בעצמי, ולהווכח אם כן או לא לקחת את עצתם, אבל הם בכל זאת חוסכים ממני חלק ניכר מהעבודה :) קאפיש? נשיקה ממני טל

ולאד

New member
``הרוח הישראלית``

הכוונה המקורית היתה לכתוב הודעה ארוכה על המנטליות הישראלית, על יתרונותיה, חסרונותיה, ההבטים, וההשלכות הבלתי נמנעות שלה, אבל החלטתי לחסוך מכם את הפילוסופיה בגרוש ולהגיד את מה שאני חושב בפשטות ובמספר מילים מועט. השורה התחתונה שאתם משדרים (טוב, לא משדרים, אלה כותבים בכנות מוחלטת) היא: ``עזוב אותנו משטויות, כשיהיה לך משהו תכלס אז נדבר``. הבנתי. תודה. עד שיהיה לי במה לפתות אתכם חזרה, אפסיק כל נסיונות נוספים. לתוהים מביניכם (חלקכם אומנם כבר יודעים זאת), עדיין אמשיך לקחת חלק פעיל מן הקהילה שנוצרה והתגבשה כאן, בלא כל קשר ל home base שלה. זאת כמובן אם תקבלו אותי. שיהיה לכולנו רק טוב, בברכת ערב טוב (לא, אני לא משורר), - ולאד.

למעלה