נאה דורש. נאה מקיים?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בנט המליץ להמנע מנסיעות לחו"ל. רעייתו וארבעת ילדיו יוצאים לחופשה בחו"ל.

אז בנט אכן נאה מקיים, הוא מסתפק בביקור בבית ראש הממשלה ברחוב בלפור י-ם. הייתי מצפה שכדי להוסיף אמינות לבקשתו מהאזרחים- ידאג שלפחות בני משפחתו הקרובים אליו ביותר ינהגו על פי המלצתו.
בנט ניסה להסביר ויצא
בהודעה עלובה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אז בנט אכן נאה מקיים, הוא מסתפק בביקור בבית ראש הממשלה ברחוב בלפור י-ם. הייתי מצפה שכדי להוסיף אמינות לבקשתו מהאזרחים- ידאג שלפחות בני משפחתו הקרובים אליו ביותר ינהגו על פי המלצתו.
איני חבר של הקונספירטורים, אבל אני חייב להודות שיש משהו בדבריהם...
לפני מספר ימים, הייתה לי שיחה עם אחד מהם, מה"חזקים" והמשכנעים יותר מביניהם.
אז מה הוא אמר לי (בין יתר דברי ההבל שאמר)?
"תראה. הרי בכנסת ובממשלה ברור שהם יודעים יותר ממה שאתה (וכלל הציבור) יודעים. נכון? הם הרי כל הזמן עם אצבע על הדופק. הם בשיח צפוף עם הרופאים, המדענים ומשרד הבריאות הבינלאומי.
אז איך אתה מסביר, שהם מסתובבים ללא מסכות, ובאירועים שונים הם גם מצולמים כך?
ואיך אתה מסביר, שראש הממשלה (לשעבר) בכבודו ובעצמו הפר את הסגר בליל הסדר, כשכולם דיברו על זה?
והנשיא, שאירח את ביתו?
והרמטכ"ל?
וההיא שנסעה מת"א לטבריה?
ומירי רגב ש"נתפסה" יותר מפעם כשהיא נמצאת בהתכנסות רבת משתתפים, או כשהיא ללא מסכה?
מה? לא ברור לך שהם פשוט מבינים שאין צורך בכל ה"הגנות" והכל רק אחיזת עיניים"?
...ואלה רק דוגמיות מעוד הרבה אירועים שבהם החבר'ה ההם נתפסו עם המכנסיים למטה...

אז הנה... גם ה"סופר" הידוע בנט, זה שהוציא ספר בדיוק על הנושא הכאוב הזה, מופיע ערב אחד בטלוויזיה ומודיע שאל לנו לנסוע כעת לחו"ל,
אבל למחרת, בני ביתו מפרים את ההנחיה שראש הממשלה עצמו נתן?
הרי ברור שהם יודעים שדיבורים לחוד ומעשים לחוד, וכך הם נותנים יד ל-שין-טט-נון (כי אל לנו לומר את המילה המפורשת "שטן". די לנו בכך שנאמר רק את שמות האותיות. כמו שלא תגיד את השם המפורש ה' אלא תאמר אלוקים או יהוה או... נו. הבנתם...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

ועדיין, איני מדבר על כל הדואליות של קטע החיסונים...
כי גם המחוסנים נדבקים
גם למחוסנים יש תופעות לוואי (וכדברי המומחים, אלה הן תופעות לוואי "חלשות" בהרבה מתופעות הלוואי של אלה שלא מחוסנים ונדבקים במחלה).
וכן תו ירוק.. לא תו ירוק... ואם יש לי תו ירוק, יש מישהו שבודק את זה?
ואם יש מישהו שבודק, האם הוא מוודא שזה לא תו ירוק שהועתק מתו ירוק אחר, ולי בעצם אין תו ירוק? (סליחה. לי יש. אבל בעיקרון).
ובנתב"ג? כבר בימי הסגר הראשון (ועוד לפני כן), הפיקוח על החוזרים מחו"ל היה רופף.
אבל נגיד שאז זו הייתה רק ההתחלה,
ואז היה ראש ממשלה אחר בשילטון,
ולראש הממשלה האחר היו דאגות מסוג אחר...
(ולא. לא כתבתי זאת במטרה להכפיש. אנשים פשוט אמרו).
אבל כעת? שוב מדברים על איכוני שב"כ?
שוב חוזרים לאותה נקודת מוצא?
עם ראש ממשלה אחר (בר ששת),
ועם מנכ"ל מקרנה אחר (עש)
ועם שר בריאות ללא זקן ושטריימל.
איף... שום דבר לא השתנה ושום דבר לא נלמד ושום מסקנה לא הוסקה.
אז יש או אין קונספירציה?

אפרת10512

Well-known member
שתיסע לאן שהיא רוצה...זה מה שמציק לכם? דווקא מפרגנת לה. זה לא על חשבוננו והיא גם לא לוקחת בגדים למכבסה בחו"ל...אישה עצמאית שלא חייבת לנו כלום

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לעצור את זה בזמן? לפני כשנתיים, הגיע לישראל מנהל רשת הפיראט האדום ששב מאיטליה ומאז הכל היסטריה... אז איל זה שכאן נצליח לעצור את זה בזמן? 2 מאומתים כבר יש ושניים זה 1X2. התחלה כבר יש.
הכוונה שלי הייתה לווריאנט החדש, (עמנואל) מיקרון או מיקרוב.
שתיסע לאן שהיא רוצה...זה מה שמציק לכם? דווקא מפרגנת לה. זה לא על חשבוננו והיא גם לא לוקחת בגדים למכבסה בחו"ל...אישה עצמאית שלא חייבת לנו כלום
בהחלט, אבל לא כשבעלה, ראש ממשלתה, ממליץ לנו האנשים האזרחים הפשוטים להישאר כאן בארץ .

נערך לאחרונה ב:

נסיך.333

Well-known member
ברור שאת מפרגנת לה, אם זו הייתה שרה כבר היית צולבת אותה.
מזל שאין צביעות פה..

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
שכחתם שבשיא הקורונה, כשבנט ביקש לא לנסוע לחו"ל, מר נתניהו ומשפחתו נסעו לשלושה שבועות ... אז ביבי שם פס על בנט ועל כל האזרחים ונסע! הפעם גילת נסעה עם ארבעת ילדיהם לחו"ל לאחר שהם סופגים במשך חצי שנה קללות ונעצות והפגנות ליד הבית... אז שיסעו יהנו ויבריאו !!!
שוב נתניהו.?
אני חושב שזה מאד ילדותי להפיל את עוולות הממשלה הזאת על נתניהו.
להזכירך בנט עכשיו מכהן כראש הממשלה ושכזה עליו לשמש דוגמא.
משתפרת צודקת במאה אחוז כשהיא העלתה את הפוסט הזה.
אף אחד מבני משפחתו לא ספג נאצות או קללות
מי שספג קללות ונאצות זה בנט בלבד והוא הרוויח את זה ב"יושר". ;-)
אז משפחתו שיסעו ירבחו ויסעדו לא עכשיו כשווריאנטים מסוכנים משתוללים בכל פינות העולם
ואילו כאן הצלחנו לעצור את זה בזמן..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שוב נתניהו.?
אני חושב שזה מאד ילדותי להפיל את עוולות הממשלה הזאת על נתניהו.
להזכירך בנט עכשיו מכהן כראש הממשלה ושכזה עליו לשמש דוגמא.
משתפרת צודקת במאה אחוז כשהיא העלתה את הפוסט הזה.
אף אחד מבני משפחתו לא ספג נאצות או קללות
מי שספג קללות ונאצות זה בנט בלבד והוא הרוויח את זה ב"יושר". ;-)
אז משפחתו שיסעו ירבחו ויסעדו לא עכשיו כשווריאנטים מסוכנים משתוללים בכל פינות העולם
ואילו כאן הצלחנו לעצור את זה בזמן..
לעצור את זה בזמן? לפני כשנתיים, הגיע לישראל מנהל רשת הפיראט האדום ששב מאיטליה ומאז הכל היסטריה... אז איל זה שכאן נצליח לעצור את זה בזמן? 2 מאומתים כבר יש ושניים זה 1X2. התחלה כבר יש.

למעלה