מתי this מתי that?

מתי this מתי that?

1.מתי this מתי that? 2. למי שעושה 5 יח' באנגלית.בבוק ריפורט-איזה Stage אמורים לקרוא? 3.מישהו יכול להמליץ לי על ספרים (לרמת 5 יח') כדי לשפר את האנגלית? 4.ב-Past Perfect, הבנתי שמשתמשים בו רק אם היו שתי פעולות בעבר. אבל ראיתי בספרים שמשתמשים בו גם רק לפעולה אחת כמו: I had read this book , מה ההבדל בין משפט זה ל-i read this book.או i've read this book. הכוונה שלי במשפט: שלא ידוע מתי קראתי את הספר. בכל מקרה אני אשמח אם תענו לי גם על השאלות הקודמות.ובמיוחד על המלצות ספרים. תודה רבה רבה

yaely2

New member
מנהל
this ../images/Emo36.gif that |ימין

שלום, אני נכנסת רק לבעיה THIS THAT. כשאנו מצביעים או מתכוונים לחפץ בודד קרוב אלינו אנו משתמשים במילה THIS לעומת זאת לחפץ בודד המרוחק מאיתנו אנו נשתמש במילה THAT. ובא לציון גואל יעלי

Athaclena

New member
המלצות ספרים

אני קוראת הרבה ויכולה להמליץ בעיקרון אבל אני לא יודעת איזה סוג ספרים להמליץ. מה קראת והיה מתאים? מה אתה אוהב? כמה אתה מוכן להשקיע?

קראתי את ג'יין אייר

אני אוהב ספרים בסגנון של ג'ין אייר. זה היה נחמד מאוד,אהבתי. קצת קל מידי לטעמי.(4 Stage). האמת אני חושב שקראתי את הקיצור של הספר. בכל מקרה אני מחפש ספרים קלאסיים בסגנון הזה (רומנים לבנות?
? , לא יותר מ150 עמודים. תודה רבה

מממ לא יותר מ150 עמוד? חבל...

תראה, אני ממליץ לך, כמה שזה ישמע מוזר, דווקא על ספרי דניאל סטיל (רומנים לבנות)... אין לי הרבה הערכה כלפי יכולת הכתיבה של הסופרת אבל ספריה כתובים באנגלית קלה יחסית והם מאוד.... מעוררים... הייתי אומר... בעיקרון הספרים שלה נעים בין 250 ל400 עמוד אבל האנגלית קלה והעלילה לא מסובכת במיוחד... אז אולי שווה לך לנסות... מה גם שכל ספריה עם מדף אנגלית ראוי לשמו מחזיקה בספרים של דניאל סטיל באנגלית... רומנים קלאסיים אחרים: סדרת "אן שירלי" שברח לי שם הסופרת שכתבה אותן, Tom Sawyer של מרק טווין ואחרי גם Hackelberry Finn... יש גם את Wuthering heights של אמילי ברונטה (האחות של שרלוט שכתבה את ג'יין אייר) שהוא מעולה ללא ספק - לראייה אני כל כך אהבתי אותו שקראתי אותו שלוש פעמים למרות שהוא בכלל לא דומה לסגנון הנורמלי שלי

טרודי

New member
כמה תשובות

1. this = הזה, that = ההוא. 4. אי אפשר להגיד I had read this book לבד. תמיד הוא יבוא בהקשר של עוד דבר שקרה אחר כך (אבל עדיין בעבר):
"I told her she should read 'The Stainless Steel Rat Saves the World', but she said she had already read it."​

למעלה